MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

No najskor to drncanie bude tak ako ty hovoris. Vcera som mal v alobale zabaleny obed polozeny a drncalo to uplne rovnako :D takze si pockam co z tej palubky vypadne ... A ta kostra. No neviem kde by mohla byt zla, vzadu som pozrel svetla a precistil vsetky kontakty v nich a v predu su svetla rok stare tak neviem asi kuknem aj tie...
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Reklama
 

Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Cabuto »

No z prednima by to nemelo nijak souviset kontrolka je urcena jen pro zadni obrysova a brzdova svetla bez 3 brzdovehove dverich takze bud nejaka zarovka nebo kontakt na ni nebo ukostreni celeho svetla na nejake strane bude spatne :-)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

Takze par noviniek. Dali sme si trosku namahu a vycistili sme skrtiacu klapku lebo mi kolisali otacky. Sice to neponohlo ale aspon sme potom zistili ze mi radio vybijalo bateriu tak sme ho prepinovali aby sa mi radio zaplo az po zapnuti klucika. Snad otacky uz budu dobre. Este nabijam bateriu doplna.
Foto klapky dam neskor.
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Cabuto »

hele a vyčistily ste přitom aj tu spirálku odvetrávání ventylů je ve víku jak je tak hadicka co de do sání ta má nato velkej vlyv a snad neexistuje auto kde by se nezanesla karbonem atd vytáhneš ji kleštěma odmastíš dáš z5 mě to trochu pomohlo a s klapkou dohromady uplně :)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Ak je to to co si myslim tak to je sucast toho airboxu co by tam mal byt ... ja ho nemam, mam sportovy vzduchovy filter ... :) oprav ma ak sa mylim resp. fotka by bola najlepsia :D

EDIT> tak som sa zmylil :D uz som nasiel fotku ... zajtra to kuknem :)
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Cabuto »

no fajne nevím jak máš udělané to sání ale veřím že to odvetrávání ti jde stále do něj jen rada hoděj se nato takové ty uzké kleště a nejlépe se zahnutou špičkou protože já to měl hodně utopené v tom víku a němel sem poruce moc nářadí takže sem to nakonec vytáhl nůžkama ale byl to boj :)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Tak dlhsie som sem nic nedaval ... ani nebolo co, nic sa na aute nemenilo ani neopravovalo. Dnes som sa konecne pustil do prestriekania stredoveho panela do zltej farby a musim povedat ze sa mi to velmi paci :) ved posudte sami ... foto z auta dam zajtra dnes prsalo tak som to nemohol namontovat :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
bassspencer
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 19 úno 2014, 00:50

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od bassspencer »

teda pekné to je ja chcem niektoré veci streknuť do strieborná aký lak použiť koľko vrstiev a treba aj priesvitný lak navrch ? zdrsňoval si to pred nástrekom alebo inak pripravoval na nastrek ? :wink:
Fiat Punto MK2 sporting "01 , 1,2i 59 kW .
Ex BMW e39 525TDS "96 105kW 6,8 l/100km
Ex VolksWagen passat B5 "98 1.8i 92kW 8,6 l/100km
Ex BMW e34 524TD "88 85kW 7,2 l/100km
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Ja som jednoducho kupil Plasti Dip, nemusis nic robit len povrch odmastnit a potom ked to nastriekas a nechas uschnut z tej vrstvy sa stane guma ktoru ked sa ti nebude pacit strhnes dole ... mam tym streknute aj disky uz asi pol roka a vsetko drzi .... je to extremne odolne :) takze urcite odporucam radsej streknut plasti dipom ako zbytocne brusit a lakovat ... kukni stranku http://www.plasti-shop.sk maju tak aj videa ako to funguje
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Cabuto »

Kua presne takovej stredovej panel zhanim uz asi rok a uz mam takove spatne myslenky ze ho snad maj uz jen ve fiatu jako nahradni dil nikde nic a ta zluta to chci tez uz od zacatku ale dokud nebude tenhle panel prdet ta dira je tam moc nekusna jedine ji nejak vyuzit ale zase tam pak nejsou drzaky napoju no naprd proste ten cd menic tehda nevymyslely :-(
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Foto po namontovani :)

Obrázek
Obrázek
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
peter963
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 09 kvě 2013, 15:24
Bydliště: KOSICE STARE MESTO

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od peter963 »

Vizera to pekne,ale ja bisom striekol aj ten ram okolo radia.Krajsie to ukaze :)
PETER Sn.-FIAT PUNTO-1.7 TD SX 5dvr.Ex
PETER Jun.-FIAT PUNTO-1.2 60 SX 3dvr.Ex
Prirastok FIAT FREEMONT 2l JTD
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

Dosiel sprej :D respektive nemam ho tolko aby som to spravil cele. Este chcem strieborny ramik na volante streknut a ked budu prachy kupim dalsi sprej :)
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Takže nastal čas výmeny tlmičov ... po dlhom rozmýšlaní som si povedal že tam nedám šporotvý podvozok ako som chcel ale dám tam normál. Teraz otázka viete poradiť nejaký SHOP kde majú dobré ceny a ktorá značka sa najviacej oplati v pomere cena/kvalita?
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Cabuto »

Jen abych to chápal správně nechceš tam dávat žádnej neorigo set ale jen zachovat origo tuhost a víšku že? Protože přeci jen sporting má sportovní podvozek už v základu že a je odost tuhší než klasické punto ale sem hlavně zvědav co ti kdo doporučí taky mě to asi najaře nemine a zatím sem slišel chválu na monroe ale nevím jak je to s tlumičema na Puntíky :)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“