Skvělá Multipla na odpis (?)

Vše o motoru na CNG, LPG a jejich převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady, topení a chazení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Rosta_Kolmix
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 28 lis 2023, 07:17

Skvělá Multipla na odpis (?)

Příspěvek od Rosta_Kolmix »

Ahoj,
omlouvám se za menší zaspamování (víc toho nebude, nebojte), ale "trošku" si nevím rady u LPG dvojkové Multi z roku 2005...
Nejsou to ani 2 týdny, co jsem si ji vyzvedával ve Velimi po opravě mechaniky (závěsy předních kol a výměna pár dalších drobností), po týdnu provozu ale začala divně bublat při provozu na benzín (jakoby vynechávaly vstřiky), ale po přepnutí na plyn jezdila skvěle. No a pak jsem při další jízdě jen přejel z parkoviště před barák, motor se sám zdechl a už se nedal nastartovat.
Včera mi volali ze servisu, že si s ní neví rady - prý se ani netočí čerpadlo, ani válce nehází jiskry, diagnostika nejde připojit a nic nezvyklého nenachází. Nesetkal jste se s tím někdo?
Naprosto netuším, co teď dělat. Nechat takovou dobrou káru odvézt do šrotu mi příjde dost líto...
Není na Kolínsku nějaký spešl servis na podobné záležitosti?
Díky za každou radu...
Reklama
 

Vladka1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 469
Registrován: 20 úno 2020, 11:39

Re: Skvělá Multipla na odpis (?)

Příspěvek od Vladka1 »

Projdi kostry jestli něco neuhnilo, tim bych začal.. Baterka (pokles napětí při startu), dobíjení relátka, spínačka atd. Měřit a hodí se schema.. Servis vyměnit, neví.
Uživatelský avatar
tatko Tom
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 421
Registrován: 08 úno 2018, 12:05
Bydliště: Prievidza

Re: Skvělá Multipla na odpis (?)

Příspěvek od tatko Tom »

Prípadne iné spoje - to vyzerá na problém v kabeláži/kontaktoch.
2004 Alfa Romeo 156 Sportwagon 1.9 JTD (84.5 kW / 115 PS
Multipla JTD r.v. 2005 (zabavila mi ju manželka a učí ju na benzín :D :D :D )
Punto 1.9JTD - - r.v. 1999 - EX)
(Punto 1.1 - r.v. 1995 - EX)

...
Škoda 120 LS
Wartburg 353
...
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - ostatní“