Panorama - práh v kufru, výměna sedaček

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
dospet
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 14 led 2024, 16:16

Panorama - práh v kufru, výměna sedaček

Příspěvek od dospet »

Chtěl bych koupit osobní verzi Ducata r. 2013 a mladší jako rodinné auto 2 + 3 starší děti. Hlavně ale, abychom s tím mohli se ženou jezdit a spát v něm + já pracovat na notebooku. Chtěl bych tam udělat jednoduché samodomo spaní, vyndavací. Líbí se mi verze Panorama, protože má pohodlné sedačky v druhé řadě (třetí řadu používat nebudeme), topení/klimu i vzadu. Potřeboval bych ale poradit, na co je v Panoramě ten příčný tunel/práh pod třetí řadou sedaček? Omezuje využití kufru. Je v něm něco důležitého? Nebo pokud demontuju třetí řadu sedadel, mohu demontovat i tento práh? Rád bych totiž v kufru (pod zvýšenou postelí) uložil dvě kola, které vozíme na výlety s sebou. Nechci je nechávat venku na autě, když necháme auto na parkovišti a jdeme pěšky pryč. Pokud práh demontovat nejde, uvažuji o koupi Ducata ne Panorama, normální 8 místné, s rovnou podlahou v kufru. Tam se ale dávají obyčejnější lavice, ne moc vhodné na dlouhé jízdy k moři apod. Lze tyto trojlavice vyměnit za pohodlné sedačky z Panoramy - pokud bych je sehnal z bazaru? Nebo to má jiný způsob uchycení. Děkuji. Projel jsem všechny ostatní značky dodávek a nenašel jsem žádnou vhodnou pro mé účely. VW T5 malé a poruchové, citroen/peugeot se bojím kvality, Renault Trafic se dělá jen s 1.6 DCi, Mercedes Sprinter hnije atd. Kvalitou zpracování a 2.3 motorem mi vychází Ducato jako snad jediná poslední "kvalitní" dodávka. Vnitřek sice není pro naše účely úplně vhodný - líbily by mi lavice posuvné v kolejnicích, vyndavací bez nářadí, šoupací dveře na obou stranách. Ale to Ducato nedělá. Díky za rady.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Ducato“