HELP - vibrace při brždění

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
milanko
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 13 čer 2006, 17:14
Bydliště: Bratislava

HELP - vibrace při brždění

Příspěvek od milanko »

Ahojte všetci. Nedávno mi v servise menili lanko parkovacej brzdy a od tej doby pri brzdení cítim, ako brzdový pedál vibruje. Čím vyššia rýchlosť, tým silnejšia vibrácia. Neviete mi povedať, čím to môže byť?
Reklama
 

lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

A vibruje to od zadku, nebo od predku? Kdyz zatahnes rucku, citis vibrace, nebo jenom v pedalu? Vymena lanka by na vibrace nemela mit vliv, ledaze by nasadili buben na neocistenou nabojku, potom by to nejakou paseku delat mohlo.
Hustokrutost
Uživatelský avatar
milanko
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 13 čer 2006, 17:14
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od milanko »

Vibruje len od zadu a iba od pedalu
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No tak mozna by stacilo sundat kolo, buben, ocistit dratenym kartacem nabojku a nasadit zpatky. Cela operace by nemela trvat dyl jak 10 minut. Ale buben na tohle vetsinou haklivej moc neni. A byl to servis spolehlivej, anebo nejaci piskovistaci? Obcas se stane, ze v tzv. servise (vetsinou piskoviste) se vymenily veci, co na zakaznikove aute za neco staly za veci jiny, vesmes temer nepouzitelny... Ale nerikam, ze je to tenhle pripad. Muze byt akorat bordel pod bubnem.
Hustokrutost
Uživatelský avatar
milanko
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 13 čer 2006, 17:14
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od milanko »

Do toho servisu som sa dostal na odporúčanie a nejaký rok už fungujú, tak neviem. Keď som im puntika priviezol nazad, aby to skontrolovali, tak po dvoch hodinach mi zavolali, že zadok mali úplne rozobratý a ten je v poriadku a bude treba vymeniť predné kotúče a platničky. Na to som povedal, že nech to nechajú tak a dám ho asi preklepnúť inde. Tak som zvedavý
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Hm, kdovi. Ale kdyby byly kotouce a desky v pr...i, tak ti to bude trepat i do volantu... No uvidis.
Hustokrutost
Uživatelský avatar
milanko
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 13 čer 2006, 17:14
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od milanko »

Si myslím, že predok to nebude, lebo volant netrase
MICHAL
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 19 úno 2006, 16:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

brzdy

Příspěvek od MICHAL »

na 100% to dělají bubny,koupil jsem si kdysi nový nějakej šunt,dělalo to úplně to samý co tobě,pak jsem je nechal trošku stočit a byl pokoj
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“