HELP - šucha mi koleso o blatnik čo s tým

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

HELP - šucha mi koleso o blatnik čo s tým

Příspěvek od Joe301 »

čaute potreboval by som vediet že čo spravit s kolesom vzadu na punte lebo mi šucha ked tam dam dvoch ludi sme tam na hrkoch mam tam 195/50/15 a 3 cm podložky pričom koleso je pekne zarovno. Hlavne by som potreboval poradit niekym kto to už riešil na punte II ale nechcem vytahovat blatniky. Dík za všetky rady :(
Reklama
 

jirka
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 26 pro 2005, 09:14

Příspěvek od jirka »

odstranit podložky a dát pneu a kola určená výrobcem :wink:
Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Příspěvek od Joe301 »

jirka píše:odstranit podložky a dát pneu a kola určená výrobcem :wink:
Tak diky za odpoved nechcem dat preč tie kola ani podložky. Ved toto je tuning stranka tak si mi nepovedal žiadnu rozumnu odpoved :evil:
Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Příspěvek od Joe301 »

Kaufik píše:nech si výtáhnout lemy
a da sa nejako odrezat tn lem na tom blatniku lebo to by uplne stačilo mne tam šucha len par mm
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

zaklepat dovnitr ten lem , nebo vytahnout podlozky, nebo dat gumu s profilem 45 !!!
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Příspěvek od Joe301 »

Katy píše:zaklepat dovnitr ten lem , nebo vytahnout podlozky, nebo dat gumu s profilem 45 !!!
No teraz som kupoval nove gumy čiže to neprichadza do uvahy a to ako mam zaklepat nepraskne na tom lak
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

no asi praskne.otazka jak moc silne do toho budes busit.ale asi i tak praskne pac to bude namahane.

no tak pneu prodej a kup druhe ;)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Joe301 píše:
jirka píše:odstranit podložky a dát pneu a kola určená výrobcem :wink:
Tak diky za odpoved nechcem dat preč tie kola ani podložky. Ved toto je tuning stranka tak si mi nepovedal žiadnu rozumnu odpoved :evil:
Toto neni tjůnink stránka.
Hustokrutost
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

lacin píše:
Joe301 píše:
jirka píše:odstranit podložky a dát pneu a kola určená výrobcem :wink:
Tak diky za odpoved nechcem dat preč tie kola ani podložky. Ved toto je tuning stranka tak si mi nepovedal žiadnu rozumnu odpoved :evil:
Toto neni tjůnink stránka.
je to pouze forum, ktere je ale zaroven jako odkaz a forum Punto tuning fans... takze tak trochu je ;)
ale resi se tu i bezne veci,tipy a triky,zavady atd.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Kosta
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 07 zář 2005, 22:09
Kontaktovat uživatele:

2joe

Příspěvek od Kosta »

heh jestli nechces vytahovat blatniky tak bud to sundej ty gumy a podlozky a vyser se na tuning pac to stejne nema cenu a nebo si nech o nekoho vytahovackou blatniku nechat vytahnout blatniky bez poskozeni ale asi za to zaplatis vic a nebo si vem doma kladivko sundej si kolecka a rozmlat ten blatnik na pozadovanou sirku aby ti to neskrtalo vem si trosku kitu a pak si to nech prestrikat
Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Re: 2joe

Příspěvek od Joe301 »

Kosta píše:heh jestli nechces vytahovat blatniky tak bud to sundej ty gumy a podlozky a vyser se na tuning pac to stejne nema cenu a nebo si nech o nekoho vytahovackou blatniku nechat vytahnout blatniky bez poskozeni ale asi za to zaplatis vic a nebo si vem doma kladivko sundej si kolecka a rozmlat ten blatnik na pozadovanou sirku aby ti to neskrtalo vem si trosku kitu a pak si to nech prestrikat
hh to by som dopadol ale niekedy mam chut mu rojebat blatnik tomu autu ale už viem ako to spravím da zosustružit tomu 5mm dole z podložky a bude to v pohode
Kosta
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 07 zář 2005, 22:09
Kontaktovat uživatele:

2Joe

Příspěvek od Kosta »

Tak jestli to je jen o par mm tak je to ok ja mel vzadu vetsi problem dal sem to auto 5 cm od zeme a na zadek 4 cm podlozky a jeste kola ET 15 takze sem vytahoval lem az skoro do zadnich dveri ;)ale nastesti k tomu nedoslo tak hodne stesti s tim Tuningem
Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Příspěvek od Joe301 »

a čo ty už na to kašleš šak si napisal že ideš robit druhe punto ? Inak ja nerobim velky tuning len nechcem aby to vyzeralo ako električka s tými kolesami mne stači ako koleso vratim spat o 2 mm lebo len tolko šucha
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“