Problem Subwofer-Zosilovac-Buchoty-konektor ovlada.panela??

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Problem Subwofer-Zosilovac-Buchoty-konektor ovlada.panela??

Příspěvek od HIISS »

Ahojte,uz nejaku dobu mam problem s hudbou,v aute mam dva zosiky..no ten jeden pre subwofer...Hifonics aj subwofer Hifonics,tak zosik mi robi problem,pocas jazdy som davnejsie zapocul take neprijemne buchoty..na miestach priklad kde pesnicka nema vobec basovat,siel som neskor pozriet do kufra co to moze byt,mal som pocit ze je v riti subwofer poskodeny,pozeral som kable ci nesu pristiknute nekde uvolnene a nic,az nato pri spustenej hudbe som zistil,ze co mam ovladaci panel na regulovanie basov k zosilovaci...a vyvedeny pod palubovkou,tak z toho panela mi ide kable s malym telefonnym konektorom v ktorom su tenucke zily kablov zaklypovane..tak ide do zosilovaca -samice..a ak som pohol s tym kablom v tej samici tak to vydalo zo zosilovaca buchot..ak som pohol znova tak opat..mal som podozrenie prv ze konektor -samec na kably..ten sa zamenil a nic nepomohlo.potom som vytiahol ho a vopchal prst do samice na zosilovaca a trocha sprtalo..opat tie buchoty obcas,tak som demontoval zosilovac a pozrel nozicky konektora vyzeralo byt pajknute dobre,nuz trocha obal-objimka konektora bola volnejsia tak som po boku ju zlepil s dvojzlozkovym lepidlom...nahodil vyskusal a zdalo sa ze nic,asi po mesiaci to iste..tak som ho vybral vzal do prace a s kolegom nato pozrel,precistily a premazlai potenciometre na nastavovanie pasiem,aj ten konektor-nozicky prepajkovali...prefukli..vcera som to namontoval auto vypnute kyvem hore dole aj som vytiahol ho zo samca a nic,nato vystartujem s autom idem po ulici znova buchoty, potom prestali ,zastal som idem kyvnut s konektorom a opat buchlo..neviem si dat rady...co to moze byt? popripade pozna nekto nejakeho opravara specializovaneho na zosilovace v KE? Dakujem
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem Subwofer-Zosilovac-Buchoty-konektor ovlada.panel

Příspěvek od HIISS »

takze zosik som zveril jednemu sikovnemu mlademu chlapikovi cez kamosa,zrejme je problem s kostrou u zosika-konkretne u konektoroch do ktorych idu cinche..ma to uz v rukach..takze len cakam kedy sa do toho pusti
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“