repro do puntika

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

repro do puntika

Příspěvek od Marecino69 »

Caute puntaci je tu niekto kto sa fakt vyzna do reprakov ?? potreboval by som poradit ohladne vyhybiek. dakujem za skoru odpoved :)
Reklama
 

T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: repro do puntika

Příspěvek od T-peg »

s cim by si kcel pomoct?
1.2 8V 2000
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: repro do puntika

Příspěvek od Marecino69 »

Tak chcel by som si vylepsit zvuk este tymito reprakmi...
http://reproduktory-do-auta.heureka.sk/ ... ts-a6913i/" onclick="window.open(this.href);return false;
...mam zosilovac dvojkanal 2x250 ktory som kupil len cisto na tieto dva alebo podobne repraky....kamarat mi poradil aby som to napajal aj ce vyhybky ae nevedel mi povedat ake...tak moja otazka je ze ci su tieto repraky vhodne a ake vyhybky by som mal riesit ?...
T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: repro do puntika

Příspěvek od T-peg »

nie,tam nemas preco davat vyhybky. to niesu komponentne repraky, ale viacpasmove koaxialy,cize by si ju tam ani nemal ako dat. jedine ze by si tie repra rozobral a to by bolo podlamna zbytocne
1.2 8V 2000
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: repro do puntika

Příspěvek od peta.smolik »

...
Naposledy upravil(a) peta.smolik dne 13 lis 2012, 21:23, celkem upraveno 1 x.
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: repro do puntika

Příspěvek od kovvalsky »

ak sa mozem pripojit urcite by som nedaval do zadu ziadne repro radsej mensi kvalitny subwoofer ktory taktiez mozes zapojit na ten kupeny zosilovac lebo co sa tyka takych to repro jedine co to bude v aute robit tak HUCAT nic viac to nedokaze aj ked tebe sa to bude zdat ako perfektny zvuk podobne som zacinal
neviem do akej ceny si to predstavujes a aky mas zosilovac lebo pokial mas niaky zosilovac znacky pokemon tak ti je zbytocne kupovat hentake repraky co sa budu na tom zosilovaci len a len trapit
one world, one dream, one car
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: repro do puntika

Příspěvek od Marecino69 »

dobre teda...dakujem za info...skusim sa podla toho zariadit a potom vam dam vediet ako to dopadlo
Kovvalsky.... NO SUBWOOFER MAM MAGNAT A ZOSIK TIES A JE TO 2X250W som stym plne spokojny pretoze subwoofer je aktivny takze hra sam o sebe super a ako som tu uz spominal zosik mam len na tie repro :)
T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: repro do puntika

Příspěvek od T-peg »

a predok mas ako vybaveny?
1.2 8V 2000
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: repro do puntika

Příspěvek od Marecino69 »

vies co predok...tam su len vyskace Alpine...to chcem vymenit ties...najvecsia skoda je ze nemam doorboardy na repro...
T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: repro do puntika

Příspěvek od T-peg »

no ja by som sa v prvom rade na predok zameriaval. sedavas predsa vpredu predpokladam :-) ak si trufas,tak si vyrob doorboardy, vytlm dvere,daj tam dake kompa a zadné repro neries. bol by to isto lepsi zvuk ako keby mas tie ovaly vzadu. ja osobne by som ovaly do zadu daval jedine keby nemam alebo nekcem woofer v kufri. ale to je len moj nazor,rob to podla seba samozrejme ;-)
1.2 8V 2000
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: repro do puntika

Příspěvek od Marecino69 »

jasne riesi sa aj ten predok...len som potreoval raku ohladne tych repro dozadu...subvoofer mam len jeho viacpocut nez repro preto chcem tie ovaly aby som ten zvuk vylepsil :) na to si netrufam a hovorim je to skoda ae zase na druhu stranu nieje to tiadna katastrofa ked nebude repro vo dverach :)
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: repro do puntika

Příspěvek od kovvalsky »

ked tvrdis ze nemat v predu repro neni katastrofa nevies co je autohifi proste staci kupit aj blbe dva mdf kruzky a potiahnut ich latkou a nasrobovat na tapacir a mas repro nepotrebujes ziadne kasliky a ked chces origos pozeraj po burackach tam najdes urcite
one world, one dream, one car
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: repro do puntika

Příspěvek od Marecino69 »

ak by som to hentak spravil tak to bude aj tak hrat...ak by som sa do toho uz pustil tak by som to spravil poriadne lenze stym neviem robit a necham to racej tak
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: repro do puntika

Příspěvek od kovvalsky »

preco by to malo tak hrat sak ked spravis 15cm dieru do predneho plechu na dveroch das nato tenku mdf potom nasadis tapacir a na ten tapacir znova mdf tak to bude dobra ozvucnica na celych dveroch nevidim v montazi aky kolvek problem
one world, one dream, one car
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: repro do puntika

Příspěvek od Marecino69 »

a nebude to neak strpat alebo co ? vies lebo dat repraky tam kde to prene nieje prisposobene moze narobit neplechu
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“