Fiat Punto II

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
djbrat
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 23 kvě 2013, 20:23

Fiat Punto II

Příspěvek od djbrat »

Ahoj, riešim repro do môjho Fiata Punto II - 2002 5 dverové

Autorádio som si kúpil
Pioneer MVH-150UI ( 4×50 W)

Dopredu som dal repro
HERTZ DCX 130

Potreboval by som poradiť aké repro dať dozadu, bohužiaľ tam nemám žiadne repro a ako som zistil nemôžem nájsť žiadne káble, takže by som chcel poradiť aj ako toto vyriešiť. Ďakujem za rady.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: Fiat Punto II

Příspěvek od Banshee »

No dozadu su najlepsie nejake ovaly 6x9 znacka a parametre podla toho kolko do toho chces dat. Bud do origo plata alebo si vyrobis z MDF dosky a ocalunis(lepsie to bude hrat a nebude sa vlnit kedze ma svoju hrubku a vahu) No a ked nemas kabelaz najjednoduchsie je postiahnut ju spredu.
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
gudboj
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 10 čer 2013, 20:21

Re: Fiat Punto II

Příspěvek od gudboj »

Ahoj, poraď mi prosím co všechno si potřeboval pro zprovoznění tvého autorádia (Pioneer MVH-150UI) ve Fiatu Punto? Mám úplně to stejné a v Puntu je originální na CD. Pořídil jsem rámeček na přístrojovku a myslel sem, že to stačí... Ale když jsem původní rádio vyndal, zjistil jsem, že to má úplně jiný konektor na antenu :-O Nedá se do autorádia zasunout. Tak jsem chtěl aspoň vyzkoušet jak bude hrát mp3 z USB flashky a zapojil jsem to bez anteny. Ale rádio se vůbec nezapne. Ani nesvítí, prostě jako kdybych to špatně zapojil nebo tam ještě něco chybí. Originální rádio funguje v pohodě. Je možné že jsem koupil vadný kus, ale než ho budu reklamovat, tak se radši zeptám... A pak ještě dotaz, napájecí kabely mají na sobě redukci a na ní byl rozpojený modrý pár s cedulkou system remote control. Zkusil jsem konektroy spojit, ale taky to nepomohlo. K čemu mi to tam je a mám to nechat rozpojené nebo zapojené?

Předm díky
becker
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 486
Registrován: 02 led 2009, 11:35
Bydliště: stred troch okresov TO-PE-BN

Re: Fiat Punto II

Příspěvek od becker »

8) sewa,mam na predaj zadne plato z plexiskla,az naaahodou :mrgreen:
Facebook-Robert Beker Pechac
gudboj
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 10 čer 2013, 20:21

Re: Fiat Punto II

Příspěvek od gudboj »

Asi budu muset reklamovat rádio. Všichni tady na foru píšete, že výměna rádia je bez problémů. Já zapojim všechny redukce, už mám i redukci na anténu, ale rádio se vůbec nepustí.
Opravdu není nutné nějak upravovat dráty v ISO redukci?
CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: Fiat Punto II

Příspěvek od CrazyApe »

Nemelo by, pokud nekdo nezprehazel piny v tom puvodnim konektoru....me to taky prez redukci jelo ihned...
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
Uživatelský avatar
djbrat
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 23 kvě 2013, 20:23

Re: Fiat Punto II

Příspěvek od djbrat »

Hmm, no neviem kde je problém. Mne išlo všetko v pohode. Dal som redukciu zapojil a všetko šlapalo. Teraz chcem riešiť káble dozadu, nejak mi chýbajú.
gudboj
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 10 čer 2013, 20:21

Re: Fiat Punto II

Příspěvek od gudboj »

Zajel jsem do servisu a dle technika chybí v konektoru jeden drát, který řídí napájení rádia. Jsem objednaný na příští týden, tak uvidíme. Díky za vaše odpovědi.
gudboj
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 10 čer 2013, 20:21

Re: Fiat Punto II

Příspěvek od gudboj »

Ještě mě napadlo, jestli já vlastně nepíšu do špatnýho vlákna. Tohle se jmenuje Punto II. Já mám Punto z roku 2004, který má velký přední světla. Většina Punt co jezdí po městě má vepředu mnohem užší světla. neni to moje náhodou Punto III? :-) Myslel jsem si, že jsou dvě verze Punta a pak už je to nový Grande Punto...
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: Fiat Punto II

Příspěvek od Unnamed »

Punto mk1 - to je jenom jedno
Punto mk2 - verze "a" před faceliftem, úzká světla, potom "b" - menší facelift (to co máš ty) - velká přední světla, mřížka, drobné změny
Punto mk3 - Grande Punto, Punto Evo a Punto
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Uživatelský avatar
djbrat
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 23 kvě 2013, 20:23

Re: Fiat Punto II

Příspěvek od djbrat »

Inštaloval niekto redukciu na Punto II pre repro 165mm? Rád by som tam dal väčšie repro. Našiel som jedine toto http://www.alarmshop.sk/plasty-pod-oem- ... 65-mm.html" onclick="window.open(this.href);return false; chcel by som niečo lacnejšie.
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“