ULYSSE 2,2 jtd 2004 - nestartuje

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
DAVIS
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 06 říj 2019, 19:01

ULYSSE 2,2 jtd 2004 - nestartuje

Příspěvek od DAVIS »

Zdravím , dlouho jsem tu nebyl... protože nebylo PROČ :-) jezdil bez chyby ....a doposud jsem za celé roky neměl vážnější problémy podobného rázu - ale nyní mám a prosím o pomoc: SITUACE : auto v provozu - hodne let - žádné vážnější problémy , jen mechanika a opotřebení - Tento pátek ráno chci nastartovat auto po 10-ti denním stání před nádražím /zamrzle a pod.. / AKU stará rok , takže dle mne tak nějak při běžném provozu OK , nastartoval jsem asi na potředí - točila méně .. ale prostě nastartoval.. nechal lehce deset min ohřát , škrabu skla , klima puštěné a tak , po 10 min jedu normálním volným tempem 500 m k obchoďáku pro rohlíky. Vypnu.. A UŽ PAK NENASTARTUJU..
-- ne z důvodu baterie , ta točí.. prostě hluchý.. Odtah do teplé haly , dobití aku - NIC .Podezření na immobiliser b- NIC . Diagnostika nic nenašla . Pumpa v nádrži dává a bzučí , tak jak má.. další noc v super teplé garáži - totež. Pouze novinka , na display auta hláška ECOMODUS Einschalten.. tedy aktiv.. Poradíte co s tím ?? velké FUSE pojistky jsem prošel , žádná koroze ani spálená ostatní pojistky spojené se zásadními okruhy také , všechny dobré.. nikde voda v pojisrtkách ani na desce poj skř. Co zaktivovalo ten Ecomode a jak ho deaktivovat ? v čem je chyba ?? točí jak kolotoč a nic.. Měl jsem podezření i na naftu , filtr ven ..trubky u nej odpojil , profoukal kompresorem az to v nádrži bublalo... při kličku to dáva naftu pěkně..
fakt nevím... ale přijde mi to jak nejaky problem s elektrikou .. viz ta hláška diky Dave

Více na: https://www.fiatclub.eu/poradna-dotaz/e ... rtovat-807
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Ulysee“