Nestartuje za tepla

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
loko44
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 13 pro 2012, 12:47

Nestartuje za tepla

Příspěvek od loko44 »

Auto nestartuje za tepla , ked je studene tak nastartuje vždy , ale jak sa zohreje tak len toči a toči a neodpali.
Niekedy ked sa zohreje aj za jazdy len tak z ničoho nič zhasne a nenastartuje potom.
na roztlačanie auto chyti .
Kde môže byt problem?
Reklama
 

jan.prokop
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 30 srp 2011, 16:11

Re: Nestartuje za tepla

Příspěvek od jan.prokop »

Ako si to poriešil?
Crawen
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 06 kvě 2015, 00:36

Re: Nestartuje za tepla

Příspěvek od Crawen »

čím to bylo mám úplně stejný problém za tepla nejde nastartovat
JozefPD
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 24 čer 2017, 11:19

Re: Nestartuje za tepla

Příspěvek od JozefPD »

Predpokladam ze verzie s carburatorom.Tiez som mal podobny problem .Pre zistenie zavady je potrebne vediet kolko motor zozerie oleja.Ak si da viac ako 1liter na 1000km problem je v tom ze tam uz najskor nebudu gufera ventilov.Olej stecie po ventile kde sa odpali zmes.Takze hlavu dole zhodit vsetky ventily,vymenit gufera aj poskodene ventily a znovu poskladat.Problem je v tom ze tie gufera ma skoro kazdy od vyrobi takze ta guma tam uz najskor ani nebude.
biker610i
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 13 bře 2010, 20:10
Bydliště: Vrutky (SK)

Re: Nestartuje za tepla

Příspěvek od biker610i »

Presne som aj ja mal tento problem nedavno a dost casto tento problem sposobuje spinacia jednotka zapalovania ktora je umiestnena na rozdelovaci ( taka hlinikova rebrovana kocka) , vymenila sa za druhu a zrazu uno startovalo aj za horuca na brnk. Ta spinacia jednotka sa moze prehrievat a na nejakom inom fore som cital ze pomahalo aj to ze ked sa umiestnila niekde mimo motora kde bola lepsie chladena
Odpovědět

Zpět na „Uno“