MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Tak par zaberov este motora a nieco z autosalona v Nitre

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Pred Autosalonom som planoval kupu a zmenu samponu a nejaky ten detailer,napokon som sa dal do celeho setu od Autoglymu
Obsahuje:
sampon s voskom
lestiacu pastu
konzer. na ochranu vosku
cistic na skla
cistic diskov
konzer. na ochranu diskov
ozivovac pneumatik
cistic interieru
a konzer.na lesk interieru
jelenica
mikrov.utierka na zotretie pasty
huba
Najviac co sa mi osvedcilo je lestiaca pasta ,efekt sa hned zobrazil,cistic na skla je super nezanechava smuhy a skla su ozaj ciste,tak isto aj cistic interieru som hned vyuzil na jeden flak na strope ktory zisiel bez problem,aj lesk na palubku,co ma nejak nedostalo az tak je ozivovac pneumatik..mam doma klasicky cinol za 3.5E a doda rovnaky lesk ak nie lepsi,..a tak isto aj Sampon,dal som davku len podla vrchnaka no pena ziadna dokopy..a akoby som to s cistou vodou umyval.Cize auto som presiel pred Nitrou a v Nitre vsetkymi pripravkami,samozrejme iba raz pastoval.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Nitra 2014
V Piatok uz o 10:30 som bol v Nitre,od Zvolena nas zlialo v Nitre to pokracovalo.Pusteny do haly sme boli 14:30 a do 18:30 mali cas na pripravu auta..cize bola to makacka vsetko odznova umyvat ale zmaklo sa to.Atmosfera super..asi zatial to najviac co som s autom za tie roky zazil...Poharik som nevyhral..ani som s tym neratal.Boli sme 5-ti v scene,ako je zname Forgac s Bravom,Hluchan s grandeckom,Hederik-Barcheta,ja a este jeden typek s Punto MK2.Porota mala hodnotit kazde auto spolocne,napokon bola delena na 2-3 casti lebo nestihali.Kazdy ma tak iny nazor na upravy aut.Niekde sa viac vydvihovali kolotocarske upravy a čačky mačky ako strieborne rohozky,manometre,s nalepkami mi prislo pre porotu viac a aj uspelo ako decentny interier ktory mne zenska v porote vytkla i napriek kozi ktora tam je.Ale zas bola tam Barcheta ktora o nic lepsi intros nemala aj s jednym typkom na BMW cabrio-povod Polsko..no mal to na zemy a pekne disky,bmw tak to stacilo.Kazdopadne s vikendom som spokojny..postihal som vsetko co som chcel a cesta sa vydarila stastlivo tam aj spat.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

aaa jedna pre pohlad ako to kedysi vyzeralo PO KUPE a DNES:

Obrázek
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Kolegovia KUPIM FIAT PUNTO 2 nieco za rozumnu cenu do 1000E ak je mozne,aby karoseria nebola obuchana a korodovana.O vybavu nejde ani upravy.Aby motor slapal a nebol celi rozbity.Chcel svojho puntasa zazimovat a kupit nieco na zimu...Piste mi poprosim ponuky na pal.erik@centrum.sk s fotkou a popisom co to obsahuje,co bolo robene a cena,odkial ste.Kludne sa aj predstavte ak ste z fora.vdaka ..suri to
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
brigitte
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 kvě 2013, 15:09
Bydliště: prešov

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od brigitte »

asi som sa zamilovala do tvojho punta :shock: :shock: :shock:
punto mk1 1.2 44kw
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“