MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Zdravim,tak je tomu uz 3 mesiace odkedy som su kupil od chlapika Fiat Punto MK1,a tak ako vy tak aj ja sa podelim o nejaku tu foto svojho puntika s vami:takze vybava auticka neni velka..ale nesom narocny:

Motor: 1.2 44Kw SX60
Rok.7/96
Počet.najazd.KM-82 891km (16.5.2009)
Vybava:Predne Elektr.okna,central s dialkovym+alarm
Musim povedat ze vybava auta je mala,pred kupou auta som si to predstavoval aspon s posilovacom riadenia,,ale kedze v nasom okoli bolo problem najst auto aby splnalo poziadavky a dalej sa mi zachadzat nechcelo tak som zakotvil pri tomto aute :),Dovodom jeho kupi bol aj nizky pocet najazd.KM..Elektr.okna su dobra vec-ulachcena..akurat este ten posilovac keby bol.Po kupe auta preBehla vymena rozvodov,baterie a zapal.sviecok.Kedze som student a tie financie na auto niesu velke..tak som zacal rozmyslat cim zladit auto aby to nevyslo velmi draho..a aby to aj aspon decentne pekne vyzeralo:po kupe auta prebehli tieto upravy:

Vycistenie plechovych diskov+nastrek+puklice
Vymena ziaroviek za Osram Night Breaker(povodne boli velmi slabe)+vymena parkovaciek za vysokosviet.led diody
Bocne listy na dvere
Deflektory na predne skla
Zasterky -dopredu aj dozadu
Autofolie-s certifikatom atestom
Vymena zadneho plata za drevene plato-po vlastnej vyrobe..
Do zadneho plata montaz Par Repro:JBL GTO 928.oval
Kupa autoradia od ruky: pioneer deh-3700mp -4x45W podpora CD/mp3 za dobru cenu - na nejaky cas staci
Montaz stredoveho panela
Pribudli autotricka dopredu aj dozadu,Sportova hlavica na paku+manzeta,potah na volant
Chromovane krity na SPZ
3.Brzdove svetlo so stroboskopom(montaz z vnutra 5-dveri)

Su to drobnosti,ale aj pri nich sa celkova cena penazi do auta co som vrazil sa vysplhala, ale auto robi vzhladovo aspon premna lepsi dojem :)

Puntik po KUPE:
Obrázek

Puntik ako vyzera dnes: 16.5.2009
Obrázek
Naposledy upravil(a) HIISS dne 16 kvě 2009, 13:26, celkem upraveno 2 x.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje Punto MK1-ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

A co chystam dalej? je to este otazka ale nejake tie vecicky este mam na plane :P,,pocas leta rozmyslam vymenu plechovych diskov na Elektrony nejake R14..,,R15 velmi neplanujem..vyzeralo by to lepsie..ale preco nie..je dovodom to..ze aj vacsia spotreba--a tu nechcem docielit,,dalej aj ze auto s vykonom 44Kw nechcem velmi zatazovat..Momentalne co mam Plechove disky vyzeraju na aute moc male..a kolesa sa nanom akoby stracali..dovodom je aj to ze Pneu..su na 155 ..boli uz od kupi,,
Dalej planujem aj nejake Tuning.zadne svetla...rozmyslam tieto:
http://www.najlacnejsieautodiely.sk/naj ... TO-1-93-99
Planoval som aj Zadnu striesku..ktoru som aj mal objednanu z tuningpo ale po zdlhavej cakanlivosti..kde som uz cakal 15 dni..som objednavku zrusil,napokon este uvidim ako sa dalej rozhodnem s tou strieskou..kedze pri montazi by trebalo vrtat do auta..a to ma moc netesi,,a lepit striesku nevidim ako moc dobry napad,no ta strieska by zas podla mna autu bodla..mal som zaujem alebo este aj mozno mam o striesku vyraznejsiu a lepsie bez brzdoveho svetla..ktore uz mam namontovane z vnutra na 5-dverach
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje Punto MK1-ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Tak vas zdravim po nejakom case,,som si to rozmyslel a zadne tuning svetla odkladam..ba mozno ani v najblizsej alebo buducej dobe nebudem planovat kupit,ale som si to rozmyslel...a pojdem skor po nejakych elektronoch..Planujem hodit na Puntika 14´ ..myslim ze by to z celka stacilo..auto nechcem velmi zatazovat ked je to 1.2 a aj aby kvoli spotrebe moc to nenabralo...Pneu k tomu rozmyslam 185-195/55...ňZaujimam sa o Elektrony vasho vyrobcu ak som sa dobre dozvedel...a to o znacku RSW..aku mate skusenost s nu alebo najblizsi..kto si odnej uz nahodou kupil elektrony?
Nasiel som chlapika..co predava elektrony uplne nove..mnozstvo typov od RSW..a takato 14´ by mala vynst zhruba za 75Eur/kus coz si myslim ze je velmi dobra cena ...spolu 265Eur(8000sk)/4KS je to podla mna vyhodne...,,,vyber je z pomedzi tychto elektronov:

Kód: Vybrat vše

http://www.autobazar.eu/sk/brands.php?page=1&cat=13&q=rsw&operators=and&plustype=&submit=Vyhlada%C5%A5+%21
Urcite by som rad privital aj vas vlastny typ ktory by sa hodil viac na mojho puntika?? Narazniky neplanujem zastriekavat vobec...a podobne..ak to ma sluzit ako pomocka :D
Rozmyslam nad:RSW 271,,RSW 331,,,RSW 246,,,RSW 757,,,RSW 823 je ich teda viac :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje Punto MK1-ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Tak elektrony su uz doma,jedna sa o spominane RSW a to RSW 236 R14,vysli ma 260Eur (7833sk) myslim si ze fajn cena..vyhodnejsia sa uz ani nedala na tento typ zohnat:
Obrázek,,Obrázek,,Obrázek

Teraz sa zaoberam PNEU,podvozok neplanujem znizovat a nic podobneho...PNEU rozmyslam dat nieco na 185/60 a postacil by mi Dunlop Sp Sport Fastresponse nejakych necelych 40Eur(1KS)..pricom som uz videl aj drahsie..takze len co budu disky na PNEU..a kolesa na aute hodim foto :)
Verim ze budu ladit :P
Obrázek
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Katy »

sluset budou urcite ;)
.. ty pneu, budou asi dosti vysoke ne ? neco nizsiho by se nenaslo?
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Katy
Ako si vsimnes na poslednej fotke ako mam auto vedla drahy tak vidis ake mame rozbite cesty po ulici :D,,a to je este najmensia diera ako mozes vidiet :),to je jedna nevyhoda preco mat auto polozene nizko,,,a ta druha je asi ta...ze nemam moc vela penazi na investovanie do GUM...a tak keby som chcel hoci len 185/55 tak guma by ma vysla cez 1400-1500sk a viac...pozeram z tohto hladiska ze som student :D :),mal som totiz zaujem dat na 185/55 ale su odost drahsie gumy.,,okrem toho nechcem davat matadorky a podobne gumy..lebo maju slabe kostry,a robia sa casom pukliky atd,a tak preto som skoncil pri 185/60..nemyslim si ze je to zle,,niekedy autu slusia hrubse PNEU a ci odost alebo menej.,,ale aj niekedy naopak...,,takze aj kvoli tym cestam a hlavne kvoli peniazom davam 185/60..vybral som z tade:
http://www.pneumatikyexpres.sk/products ... Eada%C5%A5

a to Dunlop SP Sport Fastresponse 185/60 R14 82 H za 1190sk
co vravis nato je to v pohode? nejazdim ziadne rally s autom..ide mi len oto aby vydrzali...a sa hned neznicili..a hned aj urcite lepsi pocit ze to nieje matador
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
marsox
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 298
Registrován: 15 úno 2008, 19:38
Bydliště: SVK, Okres HC

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od marsox »

cau, ak si sa definitivne rozhodol pre tie pneu Dunlop SP SPORT FASTRESPONSE, tak ti musim povedat ze za mesiac co ich mam obute sa vyber osvedcil perfektne, na suchu perfektne, do zakrut parada a hlavne na mokrom povrchu to je poznat ze ta pneu ma nieco do seba, vydarila sa im, takze ja ti ten vyber schvalujem, inak neviem ci si vedel, ale tato pneu vyhrala test letnych pneumatik, takze o dovod viac a ten rozmer co si zvolil je fajn.
Fiat Punto Sporting MK1 1.2 16V - 86HP+LPGPOWER
L'auto è in ottime condizioni di meccanica anche carrozzeria ed ha interni in pelle nera originale Momo.
http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=6387
Fiat Forever.
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Katy »

tak Dunlop kvalita uz jen značkou ;)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Snowfox
Znalec
Příspěvky: 686
Registrován: 29 zář 2007, 21:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Snowfox »

Máš stejný kola jako já,viz. můj profil :-)
*´¨ )
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ (¸.•*´¯`*•->Punto

Fiat Punto MK1 1.2 8V 60SX Cult 1999 - Forsaken's ◄
Fiat Grande Punto 1,2 8V Dynamic 2007 - Forsaken's ◄
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Snowfox
Jo vsimol som si :),,uz sa nahadzuju na auto momentalne,,len sa este farbili vcera zadne kotuce..a dnes predne idu..takze coskoro budu na aute a foto :),nebude to vyzerat tak sportovo ako u teba..ale mne to postacuje aj napriek tomu ze to je R14 a 185/60 paci sa mi :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Tak pridavam foto mojho puntika s novyma chodidlami ako som pisal :D a to:
Disky RSW 236 R14 a PNEU DUNLOP SP SPORT FASTRESPONSE 185/60 R14

Obrázek,,Obrázek,,Obrázek

Musim povedat ze auto sa mi velmi paci,nabralo taky sportovy dych,lepsie to sedi samozrejme aj na ceste a aj lepsi prechod po nerovnostiach na ceste-diery ako unas..je to super som spokojny :)
PS:Tentoraz som fotil s digitalnym fotakom,vtedy iba s mobilom ktory mal 3.2mpix..a tentoraz s 10mpix..takze na fotkach je to vidiet..:)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
xboy11
Znalec
Příspěvky: 784
Registrován: 08 pro 2007, 17:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od xboy11 »

dal bych pryc ty gumove zasterky :)
http://autosluzbymch.webnode.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Špunto 1.6 8V MPi 79KW
Punto 1.4T 8V 96KW
Tigřice 1.4 16V 66KW
Audi A3 1.8T 20V
Škoda Superb 2.5TDi V6 114KW
Obrázek
Snowfox
Znalec
Příspěvky: 686
Registrován: 29 zář 2007, 21:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Snowfox »

Jojo vypadá to pěkne,ale musm souhlasit s GameBoyem...sundej ty zástěrky...ty to kazí...taky je tam nemám.zezadu to auto pak vypadá líp...
*´¨ )
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ (¸.•*´¯`*•->Punto

Fiat Punto MK1 1.2 8V 60SX Cult 1999 - Forsaken's ◄
Fiat Grande Punto 1,2 8V Dynamic 2007 - Forsaken's ◄
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

No ja som ich kupoval z toho dovodu aby mi nehadzalo od kolies blato a spinu na dvere dalej aj do podbehu..,,vyzeralo to o daco lepsie bez nich to je pravda,,ale nemam za planu ani nechcem ich dat dole kvoli tomu co som pisal :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Katy »

hned je to hezci auto :)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“