odstranenie parkpilota

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
punto6s97
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 23 led 2009, 16:46

odstranenie parkpilota

Příspěvek od punto6s97 »

ahojte,mam problem ,kupil som fabiu kombi,a bol na nej namontovany univerzalny parkpilot.No ja nie som ich velky fanusik,skor mi vadia....tak som ho chcel vymontovat von,zistil som ze je pripojeny na reverse svetla,co sa mi zda klasika,no taktiez na palubovke mam pridavny vypinac k parkpilotu ,no spolu s nim sa zapnu aj svetla.Pri zaradeni spiatocky nezalezi ci som ju zaradil alebo nie,svetla svietia a parkpilot sa zapne.Cize teraz ked chcem cuvat musim zapnut ten spinac,aby mi svietili svetla......co ma dost rozculuje.....:-)To je moj problem,tie kabliky od spinaca su zapojene do motoroveho priestoru a vyvedene z kabelaze,je tam dost zly pristup.....Neviete mi poradit bez toho aby som robil nejake velke zasahy do auta,nejak to naspat prepojit?Z vypinaca ide jeden kabel ukostrenia,ktory je na autoradiu a dva idu do motoroveho priestoru....
Reklama
 

Uživatelský avatar
punto6s97
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 23 led 2009, 16:46

Re: odstranenie parkpilota

Příspěvek od punto6s97 »

No problem som uz vyriesil,nebol zapojeny konektor spiatocky na prevodovke,ale kable boli vyvedene na vypinac na palubovku,dost hlupo vyriesene.......teraz uz iba zohnat konektor....
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: odstranenie parkpilota

Příspěvek od Matto »

čo to vlastne je ten parkpilot? nie je to náhodou ten pípak pri cúvaní?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“