rachotící tachometr a ciklovač stěračů

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Frank

rachotící tachometr a ciklovač stěračů

Příspěvek od Frank »

Potřeboval bych poradit. Mam 1.2 44kw 02/2001. Rachotí my tachometr v rozmezí 60-90km/h. Jestli je to možné opravit, alebo se musí vyměnit.
Taky my blbne cyklovač stěračů, občas jde ale většinou se stěrače rozběhnou a hned se kousnou. Jinak na pomalu a na rychle chodí vždy normálně. Taky by mě zajímalo jestli při ostřikování předního skla maj stěrače chodit či nikoli, mě nechoděj. (u TIPA my to chodilo)
Reklama
 

Petr

Stěrače

Příspěvek od Petr »

při ostřikování předního skla mě taky nechoděj
/ 11/1998 1.6 16V /
xcornholio
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 21 pro 2005, 20:53
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xcornholio »

To že nechoděj při odstřikování je správně.
onc
Znalec
Příspěvky: 751
Registrován: 07 pro 2005, 11:52
Bydliště: okr.PV

Re: rachotící tachometr a ciklovač stěračů

Příspěvek od onc »

Frank píše:Potřeboval bych poradit. Mam 1.2 44kw 02/2001. Rachotí my tachometr v rozmezí 60-90km/h. Jestli je to možné opravit, alebo se musí vyměnit.
Taky my blbne cyklovač stěračů, občas jde ale většinou se stěrače rozběhnou a hned se kousnou. Jinak na pomalu a na rychle chodí vždy normálně. Taky by mě zajímalo jestli při ostřikování předního skla maj stěrače chodit či nikoli, mě nechoděj. (u TIPA my to chodilo)
... problemy se steracama se resily na punto forum, melo by to byt stejny nebo aspon podobny ... mrkni sem

https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=535
... Renault Clio III 2006 1.2 16v 55kw ...
... Renault Megane II Grandtour 2004 1.5dci 60kw ...
... ex Punto II 99 1.2 8V 44kw ELX ...
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

A na tom tachometru ti aji lita raficka? Asi jo. Vytahni ven lanko tachometrowe a promaz ho. Proste ho prolij volejem. A je ticho... ;-)
Hustokrutost
Pajda
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 13 zář 2005, 14:43
Bydliště: doma v Praze
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

Zkus se podívat a prošahat, jestli není někde hodně ohnutý náhon. Pak stačí ho narovnat.
Ulysse je vlastní bratr 806 od pažoutů
Frank
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 23 pro 2005, 20:53
Bydliště: Jičín

Příspěvek od Frank »

Tak stim tachometrem to stačilo vytáhnout náhon a promazat a je to lepší.
A ten ciklovač tak to byl problem v elektronice nějaký kondenzátor a relátko. kouknul se my na to elektrykář poštoural se v tom a dobrý.
Odpovědět

Zpět na „Palio“