angel eye

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
JK
Začátečník
Příspěvky: 23
Registrován: 01 črc 2008, 20:53
Bydliště: Nitra

angel eye

Příspěvek od JK »

Caute. Kupil som Angel eye na punto 99, a chcel by som vymenit alebo dokupit ccfl neonove kruzky, len na punto som nikde nenasiel. Neviete o niekom co s tym robi?????
Reklama
 

svatyulet
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 17 črc 2009, 18:42
Kontaktovat uživatele:

Re: angel eye

Příspěvek od svatyulet »

No nazdar podarilo sa ti vyriesit ten problem?este jedna otazocka prejdes potom cez stk?Ja si idem tiez zadovazit na punto 96 ale obavam sa STK!
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: angel eye

Příspěvek od mafi »

da sa nejako oddelit optika od svetla ?
JK
Začátečník
Příspěvky: 23
Registrován: 01 črc 2008, 20:53
Bydliště: Nitra

Re: angel eye

Příspěvek od JK »

svatyulet píše:No nazdar podarilo sa ti vyriesit ten problem?este jedna otazocka prejdes potom cez stk?Ja si idem tiez zadovazit na punto 96 ale obavam sa STK!

no bohuzial nie. Nasiel som jedneho chlapca co s tym robi, ale punta nerobi :( Cez STK prejde 30 rocna vetrieska :lol: toho sa bojim najmenej. Horsi su policajti :)
svatyulet
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 17 črc 2009, 18:42
Kontaktovat uživatele:

Re: angel eye

Příspěvek od svatyulet »

preco policajtov ked mas stk v poriadku tam kontroluju svetla aspon predpokladam :-) xenony tam pchat nejdem zatial vyhladol som si tieto
http://www.a-ts.sk/dyn/shop/foto-29809- ... l-eyes.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; ale problem je ze ja mam iba v origos jednu H4 a tu je prestor na dve :-) ak ratam aj sosovku a tak rozmyslam co by do nej tak mohlo ist :-)
Snowfox
Znalec
Příspěvky: 686
Registrován: 29 zář 2007, 21:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: angel eye

Příspěvek od Snowfox »

svatyulet píše:preco policajtov ked mas stk v poriadku tam kontroluju svetla aspon predpokladam :-) xenony tam pchat nejdem zatial vyhladol som si tieto
http://www.a-ts.sk/dyn/shop/foto-29809- ... l-eyes.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; ale problem je ze ja mam iba v origos jednu H4 a tu je prestor na dve :-) ak ratam aj sosovku a tak rozmyslam co by do nej tak mohlo ist :-)
Tohle podle mě bude H7 + H7,to mám taky na autě (sice jiný) a originál jsem tam měl jednu H4,toho se neboj,tam stačí odcvaknout kabel na parkovačky a napojit ho na AE kroužky a potom konektor je stejnej jako na H4,akorát když budeš zapínat dálkáče tak ti bude svítit jedna H7 misto obouch,ale to se dá vyřešit,někde tady na fórum se to už řešilo takjže stačí pohledat...
*´¨ )
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ (¸.•*´¯`*•->Punto

Fiat Punto MK1 1.2 8V 60SX Cult 1999 - Forsaken's ◄
Fiat Grande Punto 1,2 8V Dynamic 2007 - Forsaken's ◄
svatyulet
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 17 črc 2009, 18:42
Kontaktovat uživatele:

Re: angel eye

Příspěvek od svatyulet »

dakujem za odpoved podaril sa ti otvorit ten link co som tam umiesnil? este sa chcem opytat do tych sosoviek mozem dat xenony? a H7 nieje to dost silne svetlo nebudu mi vodici vyblikovat?
JK
Začátečník
Příspěvky: 23
Registrován: 01 črc 2008, 20:53
Bydliště: Nitra

Re: angel eye

Příspěvek od JK »

svatyulet píše:dakujem za odpoved podaril sa ti otvorit ten link co som tam umiesnil? este sa chcem opytat do tych sosoviek mozem dat xenony? a H7 nieje to dost silne svetlo nebudu mi vodici vyblikovat?

nie ze mozes,ale musis do sosoviek dat xenon :D
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“