Kupit bravo?

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Sapo
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 14 říj 2009, 22:51

Kupit bravo?

Příspěvek od Sapo »

Zdravim vas. Neviem ci sem tuto temu davam sprave, ak nie tak sa nehnevajte. Obraciam sa s tymto problemom na vas pretoze uz si neviem rady. V blizkej buducnosti budeme kupovat auto a vyhliadli sme si Fiat Bravo. Oplati sa kupit? ako ste s nim spokojny? Bude to bazarove auto, Zatial sa mi pozdava Fiat Bravo 1.6 rv 98, 99, 2000 (nieco s toho) Ake mate nazory na toto auto? oplati sa kupovat? vydrzi nieco? Ako je na tom zo spotrebou? Pocul som ze nahradne diely su dost lacne. A kedze na 10 rocnom aute toho odide uz viac tak je to pre nas dost dolezite.
Dakujem za vsetky rozumne odpovede
Reklama
 

Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Kupit bravo?

Příspěvek od radekrat »

Mrkni na fiatbravoklub.com .. tam toho najdes vic. Ja mel motor 1.4 12v a nic moc auto. 1.6tka je urcite lepsi. Jinak ja sem menil spoustu veci. Prasklo mi topeni, vyteklo do ridici jednotky airbagu, packy pod volantem, termostat .. to byly tak nejzasadnejsi opravy.
Sapo
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 14 říj 2009, 22:51

Re: Kupit bravo?

Příspěvek od Sapo »

Aha, no zatial vsade pocujem staznosti na 1.4motor. Ale keby som sa uz rozhodol pre Bravo, tak urcite 1.6 niektory s tych rocnikov co som dal vyssie ;)
čAjo
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 07 lis 2009, 20:24

Re: Kupit bravo?

Příspěvek od čAjo »

no takže ahoj... mam fiat brava je to vlastne to iste len vaac dverii,mam 1997 rocnik druhy majitel som a auto mam už skoro 2 roky a nic mi neodislo ! motorizacia 1,6 16v,nekupuj cisto iba 1,6 lebo mne to pride citelny rozdiel,a kupovat v bazare auto teda aspon v slovenskom bazare mi pride hlupost.ak este niake otazky v klude daj vedet
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“