MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

Ludia ak by mal niekto zaujem, budu na predaj moje predne Sparco sedacky....su to original Sparco v super stave,kupoval som ich ako fungl nove za 500 Eur a maju maximalne 4 mesiace. Obidve by boli na predaj za 365 Eur, predavam ich koli tomu ze za chvilu mi uz budu na nic, kedze sa bude davat komplet kozenny interier a dopredu pojdu original GTckove sedacky. . .Ak by mal niekto teda zaujem piste SZ :wink:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Katy »

euro styl nebo "nemoc" z DE ... to je všechno na jedno kopyto :mrgreen:
nalepky - napisy na prednim okne se docela rozmohly a je fakt ze to auto dodá trochu šmrnc... jinak fotky pekny, nevypada to s tou sachovnici a orig.TH-liny zle , ...ale hezci by to bylo s tema cernyma. 8)
Nalepky ze zadniho okna ale urcite pryc, to je hnus na takovou cult leštěnku !!! - dle meho bys musel mit trochu v jinem stylu cele auto. navic ti Eurostyláci toolik nalepek nemaji, jsem si vsimla... tak neplacej dva typy stylů dohromady ;) .. nemuzes mit vsechno co vidis. - včetne serfu ! i kdyz bys byl v SK asi jediny a prvni ? - v CZ i PL uz to je a okoukany.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

2Katy: Jo mozno by boli krajsie tie TH Liny s ciernym stredom ale ako som uz pisal na FB, pokial su tie kolesa v super stave a tie stredy este nie su zajdene tak to necham tak...ked tie lestene stredy zajdu ze uz budu take nepekne matne tak potom pride na rad streknutie do cierna ale dovtedy ich necham tak...Inak s tym Euro stylom mas pravdu ze je to podobne ako Nemecky styl ale tento Euro je podla mna jednoduchsi. . .A tie nalepky na zadnom okne sa mi tam praveze pacia, trochu ozivuju to auto, bez nich mi to pripada take nijake, hoci ta sachovnica podla mna ozivila to auto asi najviac ale podla mna k tomu idu aj tie nalepky na zadnom okne...Ked sa mi okukaju tak ich dam dole ale zatial sa mi to tam paci takze tam ostanu... :mrgreen: No a co sa surfu tyka, mne nejde o to ci to uz niekto ma alebo ci to uz je okukane, mne osobne by sa to na tom punte celkom pacilo, kazdopadne to ajtak zatial so surfom nevyzera ruzovo lebo je tazke ho zohnat :wink:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
ultraknyst
Znalec
Příspěvky: 613
Registrován: 15 srp 2007, 08:49
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od ultraknyst »

ty jo nemuzu si pomoct ale s tou sachovnici se me to o moc vic libi na tech OZtkach, to je fakt supr, mnohem vic to pasuje k tomu cooleru, sedackam, celkove to tomu autu dodava vetsi smrc
Los PUNTOs GeTos
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Katy »

to je dobre, jak Vestovo auto vzbuzuje ve skoro kazdem nejake jine pohledy/nazory :) to jsem dlouho uz nevidela 8) takove "rozpačite" auto, bych to nazvala (v dobrem).
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

Mozno je to taj tym, ze to auto bolo prv stavane do Race stylu a vsetci si uz to auto viac menej zvykli na OZ-toch, no a ked som tam dal potom TH Liny tak uz to vyvolavalo rozne nazory pretoze vsetci mali to punto uz zafixovane s tymi OZ-tami.... a mozno je to tak aj s tou sachovnicou lebo ked som sem daval fotky uz aj so sachovnicou tak akurat boli nahodene OZ-ty takze si tiez na to vsetci zvykli a teraz ked som dal TH Liny tak je to taky nezvyk heh :lol: Mne osobne sa zasa ta sachovnica paci teraz ked su tam tie Schmidty :D Pritom je sranda ze z toho auta robili Race styl iba tie OZ kolesa, sedacky a intercooler. . ., OZtka uz tam nie su, sparco sedacky tiez nebudu uz tak potom to uz hadam nebude take stylovo rozpolcene a nebudu si to vsetci spajat s Race stylom, hoci tam stale este bude intercooler ktory tam urcite necham :mrgreen:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
lukasone1
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 20 lis 2007, 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od lukasone1 »

Katy píše:euro styl nebo "nemoc" z DE ... to je všechno na jedno kopyto :mrgreen:
nalepky - napisy na prednim okne se docela rozmohly a je fakt ze to auto dodá trochu šmrnc... jinak fotky pekny, nevypada to s tou sachovnici a orig.TH-liny zle , ...ale hezci by to bylo s tema cernyma. 8)
Nalepky ze zadniho okna ale urcite pryc, to je hnus na takovou cult leštěnku !!! - dle meho bys musel mit trochu v jinem stylu cele auto. navic ti Eurostyláci toolik nalepek nemaji, jsem si vsimla... tak neplacej dva typy stylů dohromady ;) .. nemuzes mit vsechno co vidis. - včetne serfu ! i kdyz bys byl v SK asi jediny a prvni ? - v CZ i PL uz to je a okoukany.
Ktym nalepkam podla mna to ktomu stylu patri punto je spravene na nemecky spôsob a euro styl je nemecky styl na autach ktore nemusia bit vw....
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GT Power boost is best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrázek
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

JJ to je svata pravda hehe :D
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Katy »

tak jinak: je to tim, ze u nas ty nalepky vozi nekteri Raťaci :mrgreen: či jiní. proto se mi to na Vestovem autu příčí, on nema kdejakou popelnici;)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

2Katy: Hehe, no ja mam len Taliansky Kybel ako mi vela kamaratov prezyva moja punto hehe :lol: :lol: :lol:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

Tak v sobotu sme si spravili pred nasim Hypertescom mensie neplanovane GT stretko (Ja, Lukasone, Buro) Tu je par fotiek, fotene mobilom v zlych podmienkach lebo bolo dost hmlisto :mrgreen:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Dohy »

hezky fotky :) to moje punto od rozkose neujelo ani metr :-D
lukasone1
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 20 lis 2007, 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od lukasone1 »

heheh no bola sranda a foto neaktualne od soboty mi pribudlo viac nalepiek :D
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GT Power boost is best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrázek
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

2Dohy: A ako to ze na punte nechodis ? Ja chodim stale az do kym nenapadne sneh heh :lol:

2Lukasone: A akym rychlym tempom pribudaju tie nalepky na tvojom blatniku ? :mrgreen:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
lukasone1
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 20 lis 2007, 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od lukasone1 »

dost dost rychle a nakoniec ked bude cely blatnik polepeny mi bude aj skoda ho vymenit za funglac novy :D ludia sa cuduju ked to vidia
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GT Power boost is best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“