Svítící kontrolka motoru

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
DjMistics
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 19 kvě 2009, 10:06
Bydliště: U miláčka
Kontaktovat uživatele:

Svítící kontrolka motoru

Příspěvek od DjMistics »

Zdravím všechny Punťáky,
dnes při stání na křižovatce se mi z ničeho nic zvýšili otáčky motoru a poté se mi rožla oranžová kontrolka motoru, auto jede bez problému dál... na všechny válce, bez jakéhokoliv cuknutá nebo změny chodu auta... poradíte mi někdo prosím?
Fiat Punto 1.2 8V nic moc to nejede a na to, že je mi 19 let, jsem si se silným autem užil až až, takže mi to vubec žílý netrhá že to nějak extra nejede...:wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Svítící kontrolka motoru

Příspěvek od Matto »

najlepšie by asi bolo zajsť na diagnostiku, ked Ti svieti kontrolka motora tak by chyba mala byť zapísaná v riadiacej jednotke.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
DjMistics
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 19 kvě 2009, 10:06
Bydliště: U miláčka
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítící kontrolka motoru

Příspěvek od DjMistics »

Matto píše:najlepšie by asi bolo zajsť na diagnostiku, ked Ti svieti kontrolka motora tak by chyba mala byť zapísaná v riadiacej jednotke.
Právě teďka jsem psal typkovi co se o tyhle problémy přímo u Fiatů Punto zajímá, tak uvidím co mi odpoví. Ale zítra jedu určitě na diagnostiku do Fiatu.
Fiat Punto 1.2 8V nic moc to nejede a na to, že je mi 19 let, jsem si se silným autem užil až až, takže mi to vubec žílý netrhá že to nějak extra nejede...:wink:
Petr1968
Všeználek
Příspěvky: 1268
Registrován: 21 bře 2009, 16:39

Re: Svítící kontrolka motoru

Příspěvek od Petr1968 »

Přechodná závada,která se nebude opakovat se po cca. 1000km sama vymaže.(těch 1000 berte s rezervou) nepočítal jsem to. Je to odhad. U mě občas svítí ze zcela jiných důvodů :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“