Fiat UNO 1985

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Millosh
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 30 kvě 2006, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Fiat UNO 1985

Příspěvek od Millosh »

zdravim... da se nekde zjistit napriklad spolehlivost tohoto vozu, hlavne starsi rocniky, nebo nejake informace na co si dat bacha pri koupi, kamos mi nabizi fiat uno 1985 za slusny penize, prej je vsecko v poradku, ale... na co se mam zamerit? Necekam nic nez jen ze to bude jezdit... diky
Reklama
 

lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No ze 85tyho to bude zhnily jako prase, at si kdochcecochce rika. Hlavne vyhnijou predni hrnce u tlumicu, vzadu kolem tlumicu to stejny. Sundej vzadu u tlumicu koberce a uvidis. Hnijou prahy, dvere, podlaha, proste vsechno. Zachovalych Un a jeste k tomu starsich modelu je pomalu. Nadruhou stranu, pokud je to treba litr, ohledne motoru se nemusis bat niceho. Ten snese vsechno a este trochu vic. De o to, kolik za to chce. Me jedno celkem pekny Logo (novejsi typ) stoji v garazi... :-)

Jestli ale chces miliardu info ohledne Una, mrkni na www.italiancars.org

Nedavej hned novy tema, ale projdi si starsi. Takovychhle dotazu je tam mega.
Hustokrutost
Millosh
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 30 kvě 2006, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Millosh »

diky za odpoved, to uno ma vyvareny prahy a novy predni blatniky, to, ze bude rezave je jasne, motor je tam 1.3 benzin... mrknu na ten web, diky 8)
Jerry513
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 30 črc 2006, 16:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry513 »

no kluci mne se možno budete divit ale ja mam Unoo z 86 r. a vypadá jak by sjelo s linky!i barva je puvodnii 8)

no asi to ti nemčouři mneli 20 let v obívaku :D
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Taky sem měl uno r.v.1985 a vcelku solidní.Jen ty hrnce u předních tlumiču a lehce podlaha.Jinak paráda.Jo jo fiat je prostě fiat :lol:
doyle4.5
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 19 úno 2006, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doyle4.5 »

Mám Uno rv. 1985, když jsem to koupil tak nic moc, ted funguje jen motor :D
1985 Fiat Uno 45
1988 Fiat Croma 2.0 ie LPG, už jí nemám
Odpovědět

Zpět na „Uno“