Motorček naklapania svetiel

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
barino25
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 16 led 2009, 15:19
Bydliště: Trnava

Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od barino25 »

Ahojte.Chcem sa spytat ci sa moze nieco stat,ked som ten pokazeny motorcek odpojil?Je asi zaseknuty a nechce sa mi to vyberat a opravovat.Odpojili sme konektory a zaizolovali paskou.
Reklama
 

jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od jani »

vlastne naco si to odpojil ked nefungoval?inak staci poklepat rukovätou srobovaku alebo niecim "gumenim"po tom a mozna ze sa rozbehne...mne to tiez zvykava robit ze prestane ist,pobucham troska a ide dalej...ak ti nehlasi palubny pc nic tak nevadi ze je odpojeny podla mna....
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
Uživatelský avatar
barino25
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 16 led 2009, 15:19
Bydliště: Trnava

Re: Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od barino25 »

zabudol som napisat ze som tam menil ziarovku asi 4krat v priebehu 10mesiacov...skusime,uvidime..mozno malo vplyv na tie ziarovky..
jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od jani »

ake mas ziarovky v Stile?ak H7 tak sa necuduj...tie praskaju skoro kazdemu ...nevydrzia vela...a ked ti bude aj dalej praskat po odpojeny(aj ked to nema pravdepodobne ziadny vplyv nato),tak daco nemas v poriadku mozna s napajanim...ale tie ziarovky tipujem ...nie si prvy kto sa stazuje na praskanie ziaroviek v Stile...uz som to dakde cital...skus pohladat daky starsi prispevok,mozna aj tu najdes o tom daco :wink:
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
amatér68
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 28 led 2009, 15:50

Re: Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od amatér68 »

barino25 píše:Ahojte.Chcem sa spytat ci sa moze nieco stat,ked som ten pokazeny motorcek odpojil?Je asi zaseknuty a nechce sa mi to vyberat a opravovat.Odpojili sme konektory a zaizolovali paskou.
To si si moc nepomohl, že si nefunkční motorky odpojil. To je totiž jedna z věcí po které jdou na STK. Opravit nejdou. Musí se vyměnit. Jenom pro info tam pasují motorky z oktávky za 250 Kč/ks. Origo (jsou úplně stejné jako z oktávky výrobce Bosch) stojí ve fiatu cca 2.000 Kč/ks.
Geeker_cz
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 25 lis 2006, 08:23

Re: Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od Geeker_cz »

jani píše:ake mas ziarovky v Stile?ak H7 tak sa necuduj...tie praskaju skoro kazdemu ...nevydrzia vela...a ked ti bude aj dalej praskat po odpojeny(aj ked to nema pravdepodobne ziadny vplyv nato),tak daco nemas v poriadku mozna s napajanim...ale tie ziarovky tipujem ...nie si prvy kto sa stazuje na praskanie ziaroviek v Stile...uz som to dakde cital...skus pohladat daky starsi prispevok,mozna aj tu najdes o tom daco :wink:
Ja mam auto 3 rok a zarovky jsem menil 2x pokazde praskla pouze jedna. Jednou leva za rok prava. Pokazde jsem menil obe z preventivnich duvodu.
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od radekrat »

barino25 píše:Ahojte.Chcem sa spytat ci sa moze nieco stat,ked som ten pokazeny motorcek odpojil?Je asi zaseknuty a nechce sa mi to vyberat a opravovat.Odpojili sme konektory a zaizolovali paskou.
Nekde sem cetl, ze ten motorek by mel byt stejnej s motorkem do Oktavky a da se sehnat o par penez levneji ve skodovackejch dilech
amatér68
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 28 led 2009, 15:50

Re: Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od amatér68 »

Než něco napíšeš tak si pořádně pročti předchozí příspěvky :mrgreen: :mrgreen:
summy
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 08 zář 2008, 20:39

Re: Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od summy »

amatér68 píše:
barino25 píše:Ahojte.Chcem sa spytat ci sa moze nieco stat,ked som ten pokazeny motorcek odpojil?Je asi zaseknuty a nechce sa mi to vyberat a opravovat.Odpojili sme konektory a zaizolovali paskou.
To si si moc nepomohl, že si nefunkční motorky odpojil. To je totiž jedna z věcí po které jdou na STK. Opravit nejdou. Musí se vyměnit. Jenom pro info tam pasují motorky z oktávky za 250 Kč/ks. Origo (jsou úplně stejné jako z oktávky výrobce Bosch) stojí ve fiatu cca 2.000 Kč/ks.
Zdravíčko, odešel mi také motorek, můžu poprosit o jaký druh motorku se jedná? nebo oktavky maj všecky stejný motorek :-) dik moc
StiefTomas
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 06 bře 2010, 11:39
Bydliště: Jihlava

Re: Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od StiefTomas »

summy píše:
amatér68 píše:
barino25 píše:Ahojte.Chcem sa spytat ci sa moze nieco stat,ked som ten pokazeny motorcek odpojil?Je asi zaseknuty a nechce sa mi to vyberat a opravovat.Odpojili sme konektory a zaizolovali paskou.
To si si moc nepomohl, že si nefunkční motorky odpojil. To je totiž jedna z věcí po které jdou na STK. Opravit nejdou. Musí se vyměnit. Jenom pro info tam pasují motorky z oktávky za 250 Kč/ks. Origo (jsou úplně stejné jako z oktávky výrobce Bosch) stojí ve fiatu cca 2.000 Kč/ks.
Zdravíčko, odešel mi také motorek, můžu poprosit o jaký druh motorku se jedná? nebo oktavky maj všecky stejný motorek :-) dik moc
Kdyby jsi chtel,jeden mam doma.Je novej nepouzitej.
zdezajh
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 25 kvě 2009, 09:51

Re: Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od zdezajh »

summy píše:
amatér68 píše:
barino25 píše:Ahojte.Chcem sa spytat ci sa moze nieco stat,ked som ten pokazeny motorcek odpojil?Je asi zaseknuty a nechce sa mi to vyberat a opravovat.Odpojili sme konektory a zaizolovali paskou.
To si si moc nepomohl, že si nefunkční motorky odpojil. To je totiž jedna z věcí po které jdou na STK. Opravit nejdou. Musí se vyměnit. Jenom pro info tam pasují motorky z oktávky za 250 Kč/ks. Origo (jsou úplně stejné jako z oktávky výrobce Bosch) stojí ve fiatu cca 2.000 Kč/ks.
Zdravíčko, odešel mi také motorek, můžu poprosit o jaký druh motorku se jedná? nebo oktavky maj všecky stejný motorek :-) dik moc

Je to tento:http://www.cc-autodily.cz/motor-nastavenu-sklonu
JackSGC
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 23 úno 2009, 13:54

Re: Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od JackSGC »

Zdravím chci se jen zeptat když jsem volal do škodovky řekli mi cenu serva cca 1400,- ve fiatu 1800 a origo 2000,- na těchto stránkách http://www.cc-autodily.cz/motor-nastavenu-sklonu" onclick="window.open(this.href);return false; je to servo za 300,- to je nefunkční nebo proč je taková cena at nekupuju zajíce v pytli má stím někdo zkušenost předem díky za odpověď.
zdezajh
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 25 kvě 2009, 09:51

Re: Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od zdezajh »

JackSGC píše:Zdravím chci se jen zeptat když jsem volal do škodovky řekli mi cenu serva cca 1400,- ve fiatu 1800 a origo 2000,- na těchto stránkách http://www.cc-autodily.cz/motor-nastavenu-sklonu" onclick="window.open(this.href);return false; je to servo za 300,- to je nefunkční nebo proč je taková cena at nekupuju zajíce v pytli má stím někdo zkušenost předem díky za odpověď.
Je funkční.Měnil jsem ho a maká super.Tady je taky http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1 ... -yeti.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Radulin01
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 19 črc 2010, 15:18
Bydliště: Český Těšín

Re: Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od Radulin01 »

Já ho měnil včera.Stál mě u nás v mototechně 250 kč.Je např. do Oktávky od roku 2001.
Uživatelský avatar
motoCvok
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 20 dub 2010, 11:30

Re: Motorček naklapania svetiel

Příspěvek od motoCvok »

hoši a nejaky ten navod na vymenu by ste sem mohli hodit a ak mate tak aj foto dokumentaciu ... planujem to menit a neviem ako tak pomozte PLEAS
FIAT STILO MW 1,8 16V
Odpovědět

Zpět na „Stilo“