webasto nezavisle kurenie a alarm

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
chalan
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 11 pro 2009, 15:52

webasto nezavisle kurenie a alarm

Příspěvek od chalan »

kupil som ducato aj s webastom, ktore tam bolo dorabane... v kabine mam display s hodinkami, ktory ukazuje vonkajsiu a vnutornu teplotu, da sa na nom nastavit alarm... nemalo by to fungovat tak ze ked mu nastavim alarm na nejaky cas, zapne sa webasto? mne len pipa... ide vsak z neho kablik na vonkajsie cidlo a potom kablik ktory je strceny cez konektor do toho displayu, myslel som ze toto je prepojene s webastom tak ze ked sa pusti alarm zapne sa kurenie, nemam s tym skusenosti a nemam k tomu ani manual tak preto sa pytam ci s tym nema niekto skusenosti, diki za kazdu radu...
Reklama
 

Uživatelský avatar
marisko
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 02 led 2010, 08:16
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle kurenie a alarm

Příspěvek od marisko »

nechaj si to prerobiť na origo diaľkové, mám to tak v dvoch autách a už si neviem predstaviť zapínať to hodinami
Doblo 1.9D
http://www.thermical.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
chalan
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 11 pro 2009, 15:52

Re: webasto nezavisle kurenie a alarm

Příspěvek od chalan »

marisko píše:nechaj si to prerobiť na origo diaľkové, mám to tak v dvoch autách a už si neviem predstaviť zapínať to hodinami
co znamena origo dialkove? ja mam k tomu dialkove, take co to zapne alebo vypne... nie vzdy vsak parkujem s autom pod oknami a ked viem ze pojdem na druhy den o 7dmej z domu mohol by som den predtym pouzit alarm a nastavit ho napr. na 6:45 tak aby som prisiel uz do vyhriateho auta bez nutnosti pouzitia dialkoveho...
Odpovědět

Zpět na „Ducato“