TYP - Stříkání plastů v interiéru

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: TYP - Stříkání plastů v interiéru

Příspěvek od Matto »

stepo píše:No uz se vidim jak to delam pred bytovkou na parkingu :D------------- ja chci garage :(:(:( a prachy :D
aj ja :D
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Reklama
 

Uživatelský avatar
SOLiDCZ
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 12 led 2009, 19:49
Bydliště: Liberec

Re: TYP - Stříkání plastů v interiéru

Příspěvek od SOLiDCZ »

no sem na tom stejne, garaz nemam, jen otec ma na chalupe, ale tam vecne ma svoji toyotku a na myho mazlika neni misto:Dtakze vsechny opravy delam na parkovisti pred panelakem nebo v servisu za prachy.

Jinak foto interieru je tady.
http://b5.s3.p.quickshareit.com/files/p10307957c641.jpg
Obrázek
Uživatelský avatar
stepo
Fiaťák
Příspěvky: 135
Registrován: 11 bře 2009, 20:09

Re: TYP - Stříkání plastů v interiéru

Příspěvek od stepo »

no taky bych to moh delat leda unas doma v garage ... nasi maj barak garaz zahradu tam je mista.... ale to je u ostravy a ja bydlim u boleslavi v byte to je streka.... a navic fotr by mnel kecy ze seru prachy do staryho auta :D
Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: TYP - Stříkání plastů v interiéru

Příspěvek od Narayen »

SOLiDCZ píše:no sem na tom stejne, garaz nemam, jen otec ma na chalupe, ale tam vecne ma svoji toyotku a na myho mazlika neni misto:Dtakze vsechny opravy delam na parkovisti pred panelakem nebo v servisu za prachy.

Jinak foto interieru je tady.
http://b5.s3.p.quickshareit.com/files/p10307957c641.jpg
hezky ti sedí panílek :) jaká je to teda barva té zelené ? a kolik stál sprej? dik
2007 - 2011 Punto mk1 40kw
2011 - 2013 Punto mk2 HGT 96kw
2013 - 201x Punto Evo Abarth 125kw
Uživatelský avatar
SOLiDCZ
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 12 led 2009, 19:49
Bydliště: Liberec

Re: TYP - Stříkání plastů v interiéru

Příspěvek od SOLiDCZ »

Narayen píše:
SOLiDCZ píše:no sem na tom stejne, garaz nemam, jen otec ma na chalupe, ale tam vecne ma svoji toyotku a na myho mazlika neni misto:Dtakze vsechny opravy delam na parkovisti pred panelakem nebo v servisu za prachy.

Jinak foto interieru je tady.
http://b5.s3.p.quickshareit.com/files/p10307957c641.jpg
hezky ti sedí panílek :) jaká je to teda barva té zelené ? a kolik stál sprej? dik
barva je zelena metaliza MOTIP odstin 1950 myslim, kouknu jeste zitra nemam ted doma ty plechovky.Sprej stoji od 80 do 100kc a ma 150ml.spotreboval jsem na to 1 a pul cca, plus jedna doza laku 400ml a v ty mi jeste pulka zbyla.
Obrázek
Uživatelský avatar
Falkon
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 05 dub 2009, 12:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Falkon »

Z.L.Y. píše:
Dohy píše:nejsem si jisty tim BROUSENIM :( jak rikaj ... ja totiz nechc strikat (lakovat) jen doplnky ale celou palubku ze sedy na cernou zajimalo by me co by to udelalo kdyz bych postupoval jako pri LAKOVANI doplnku ( odmastil.. zakladem na plasty pak to vzal nekolika vrstvama laku a pak pripadne bezbarvym lakem ) rad bych zachoval tvar i strukturu nebot to pak vypada jako by v kuzi .. takova imitace kdyz jsem nalakoval cely stredovy panel moc hezky poradte bude to dobry bez toho brouseni atd polubku NEMAM nijak ponicenou
Dohy kua neser.. :!:
psal jsem jak na hladkou tak na strukturu
když chceš ,koženku, tak nebrusssssss, jen plasto fix.plnič, a vrchní barvu žádný lak.,samo dobře odmastit!
Takže je možné vynechat veškeré broušení a jenom na ty plasty použít po odmaštění plasto fix, plnič a barvu aniž by to za půl roku vypadalo jako malomocný?
Jenom se tak ujišťuju...
Fiat Punto 75 ELX
Red Dwarf
Uživatelský avatar
Hannibal
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 400
Registrován: 09 črc 2007, 09:39
Bydliště: Starhill

Re: Re:

Příspěvek od Hannibal »

Falkon píše:
Z.L.Y. píše:
Dohy píše:nejsem si jisty tim BROUSENIM :( jak rikaj ... ja totiz nechc strikat (lakovat) jen doplnky ale celou palubku ze sedy na cernou zajimalo by me co by to udelalo kdyz bych postupoval jako pri LAKOVANI doplnku ( odmastil.. zakladem na plasty pak to vzal nekolika vrstvama laku a pak pripadne bezbarvym lakem ) rad bych zachoval tvar i strukturu nebot to pak vypada jako by v kuzi .. takova imitace kdyz jsem nalakoval cely stredovy panel moc hezky poradte bude to dobry bez toho brouseni atd polubku NEMAM nijak ponicenou
Dohy kua neser.. :!:
psal jsem jak na hladkou tak na strukturu
když chceš ,koženku, tak nebrusssssss, jen plasto fix.plnič, a vrchní barvu žádný lak.,samo dobře odmastit!
Takže je možné vynechat veškeré broušení a jenom na ty plasty použít po odmaštění plasto fix, plnič a barvu aniž by to za půl roku vypadalo jako malomocný?
Jenom se tak ujišťuju...

Broušení podle mě jen v případě, že to posereš a někde ti to zteče.. Mluvím jen se zkušenostma z lakování menších a středních dílů, palubka mě teď, dá-li bůh, čeká taky... Ale u těch menších dílů fakt jen když byla někde kapka, jinak to nemá smysl brousit..
NOW
1996 Punto GT1
2013 Octavia 1.4 TSI
2012 Octavia Combi 2.0 TDI

EX
2003 Octavia 1.9 TDI
1995 Punto 1.1 - "Note"
Uživatelský avatar
SOLiDCZ
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 12 led 2009, 19:49
Bydliště: Liberec

Re: TYP - Stříkání plastů v interiéru

Příspěvek od SOLiDCZ »

chlapi pokud se jedna o to jestli brousit nebo nebrpusit tak pokud chcete zachovat strukturu plastu tak nebruste jen nastrikejte fixerem v nekolika vrstvach a potom strikejte barvu taky v nekolika vrstvach.ja jsem pouzil jeste lak kvuli UV ochrane.

pokud chces lesklej a hladkej povrch obrus plasty nastrikej fixerem pak strikacim tmelem znova zabrus jemnym papirem a nastrikej zas slabou vrstvu tmelu dokud nebudes s povrchem spokojenej, potom uz muzes lakovat klasickym zpusobem, barva v tenkejch vrstvach s rozestupy tak 20 minut aby neztekala. potom lak a mate do smrti vysmato:D

ja uz to mam v interieru pres rok a ani to nezmenilo barvu....natoz aby se to loupalo nebo neco.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hannibal
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 400
Registrován: 09 črc 2007, 09:39
Bydliště: Starhill

Re: TYP - Stříkání plastů v interiéru

Příspěvek od Hannibal »

SOLiDCZ píše:chlapi pokud se jedna o to jestli brousit nebo nebrpusit tak pokud chcete zachovat strukturu plastu tak nebruste jen nastrikejte fixerem v nekolika vrstvach a potom strikejte barvu taky v nekolika vrstvach.ja jsem pouzil jeste lak kvuli UV ochrane.

pokud chces lesklej a hladkej povrch obrus plasty nastrikej fixerem pak strikacim tmelem znova zabrus jemnym papirem a nastrikej zas slabou vrstvu tmelu dokud nebudes s povrchem spokojenej, potom uz muzes lakovat klasickym zpusobem, barva v tenkejch vrstvach s rozestupy tak 20 minut aby neztekala. potom lak a mate do smrti vysmato:D

ja uz to mam v interieru pres rok a ani to nezmenilo barvu....natoz aby se to loupalo nebo neco.
Máš celou palubku? Neloupnul bys sem kdyžtak fotku? Já mám ovládací panel, výdechy topení a středovej tunel, kdyby měl někdo zájem o inspiraci...pokud se to teda někomu bude líbit, že... :lol:
NOW
1996 Punto GT1
2013 Octavia 1.4 TSI
2012 Octavia Combi 2.0 TDI

EX
2003 Octavia 1.9 TDI
1995 Punto 1.1 - "Note"
Uživatelský avatar
SOLiDCZ
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 12 led 2009, 19:49
Bydliště: Liberec

Re: TYP - Stříkání plastů v interiéru

Příspěvek od SOLiDCZ »

celou palubku nemam, mam jen stredovej tunel, panel a vydechy topeni plus plast pod volantemtrosku se mi ted zmenily financni podminky a priority, prestehoval sjem se do prahy a ted punta stoji celej tejden v liberci na parkaci.takze se mu chudakovi moc nevenuju...
Obrázek
Uživatelský avatar
Falkon
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 05 dub 2009, 12:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: TYP - Stříkání plastů v interiéru

Příspěvek od Falkon »

SOLiDCZ píše:chlapi pokud se jedna o to jestli brousit nebo nebrpusit tak pokud chcete zachovat strukturu plastu tak nebruste jen nastrikejte fixerem v nekolika vrstvach a potom strikejte barvu taky v nekolika vrstvach.ja jsem pouzil jeste lak kvuli UV ochrane.
Dík. Nebyl by ještě nějaký tip na značku fixeru a barvy? :)
Fiat Punto 75 ELX
Red Dwarf
Uživatelský avatar
SOLiDCZ
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 12 led 2009, 19:49
Bydliště: Liberec

Re: TYP - Stříkání plastů v interiéru

Příspěvek od SOLiDCZ »

ode me tip na znacku fixeru nebude, ja jsem prisel do profi lakovny a nechal si poradit co se hodi, a nakonec stal o pomalu 100kc min nez co mi cpali v prodejne barvy laky.jinak barvu jsem pouzil MOTIP koupis v kdejakym supermarketu, lak totez...tak preju hodne uspechu a urcite se pak pochlub:D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hannibal
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 400
Registrován: 09 črc 2007, 09:39
Bydliště: Starhill

Re: TYP - Stříkání plastů v interiéru

Příspěvek od Hannibal »

SOLiDCZ píše:ode me tip na znacku fixeru nebude, ja jsem prisel do profi lakovny a nechal si poradit co se hodi, a nakonec stal o pomalu 100kc min nez co mi cpali v prodejne barvy laky.jinak barvu jsem pouzil MOTIP koupis v kdejakym supermarketu, lak totez...tak preju hodne uspechu a urcite se pak pochlub:D
A já bych to ještě doplnil...možná to bude znít jako ultraprasárna, ale já jsem používal barvu na brzdiče, krásně kryje, nestíká a celkově max spokojenost. K prohlédnutí na http://hannibal13.rajce.idnes.cz/Note/" onclick="window.open(this.href);return false; sice jen asi dvě fotky,ale možná se hecnu a upnu další
NOW
1996 Punto GT1
2013 Octavia 1.4 TSI
2012 Octavia Combi 2.0 TDI

EX
2003 Octavia 1.9 TDI
1995 Punto 1.1 - "Note"
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“