HELP - Nesvití potkávací světla, dálkové svítí

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
don.kober
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 07 úno 2010, 11:59

HELP - Nesvití potkávací světla, dálkové svítí

Příspěvek od don.kober »

Zdravím všechny. Mám problém,včera když jsem jel večer domů,mávali na mě lidé že mi nesvítí světla zastavil sem,nesvítilo v předu ani jedno potkávací,vzadu vše ok,dálkové taky ok...jen ty potkávací v předu,koukal sem na pojistky,tam to vypadalo ok i přesto sem měnil a pořad nesvítí,dle rad mi bylo doporučeno podívat se jestli nebude problém ve spínači pod volantem.nejsem automechanik proto bych ocenil každou radu které porozumím a budu schopen něco sám s tím vymyslet...předem děkuji za jakoukoliv pomoc. Moje punto je 1.7D, r.v.96, patice žárovek H4. Omlouvám se jestli nějak porušuji pravidla fóra,přispívám zde poprvé
Reklama
 

Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Re: HELP - Nesvití potkávací světla, dálkové svítí

Příspěvek od Pun-to »

A nemáš spálený žárovky?
Jinak se podívej na spínač pod volantem a na spínací skříňku. Ta bejvá dost často.
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
don.kober
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 07 úno 2010, 11:59

Re: HELP - Nesvití potkávací světla, dálkové svítí

Příspěvek od don.kober »

Tak problém vyřešen,sem vůl :D první věc kterou sem dělal po pojistkách byla výměna žárovky abych zjistil jestli se nespálili...no bohužel sem zkoušel se spálenou žárovkou a to mi moc nepomohlo :D tak sem zoufalej napsal na forum az pozdeji sem si uvědomil chybu,vyzkoušel se žárovkou novou a vše ok...každopádně díky za pomoc ;)
Uživatelský avatar
Jam3ss
Fiaťák
Příspěvky: 164
Registrován: 26 úno 2012, 23:38
Bydliště: Uherský Brod

Re: HELP - Nesvití potkávací světla, dálkové svítí

Příspěvek od Jam3ss »

Zdravim,mel bych takovy mensi problem. Nove tema zakladat nechci, tak svuj problem vlozim jsem. Stava se mi pomerne casto,ze vecer pri sviceni potkavacimi svetli a prepnuti na dalky mi nekdy nezhasnou potkavaci svetla a nekdy zhasnou. V cem muze byt problem ? Mam za to, ze musi potkavaci svetla pri prepnuti na dalku zhasnou pro mensi zatez a vic stavy pro dalkove. Zkousel jsem hledat a nenasel zde na foru. Diky za rady ;-)
Černý Fiát Punto II 1.9 JTD SX r.v. 2001
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: HELP - Nesvití potkávací světla, dálkové svítí

Příspěvek od Banshee »

Pokial ja viem, tak potkavacky by pri dialkach nemali spravne zhasinat,ale ostat svietit. Zhasinaju jedine vtedy,ak mas zapalene potkavacky+mlhovky a do toho das dialaky tak vtedy maju potkavacky zhasnut, ak sa mylim, opravte ma.
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
Jam3ss
Fiaťák
Příspěvky: 164
Registrován: 26 úno 2012, 23:38
Bydliště: Uherský Brod

Re: HELP - Nesvití potkávací světla, dálkové svítí

Příspěvek od Jam3ss »

Právě, že před tím jsem měl ještě to samé punto a tam to též blblo. Nevíte aspon v čem by mohla být chyba ? Jestli nějaké relátko nebo páčky u volantu ?
Černý Fiát Punto II 1.9 JTD SX r.v. 2001
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“