MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

2PotkanGT: Dakujem za pochvalu :wink:

2Cassius: To potrubie som objednaval zo stranky http://www.ragazzon.cz" onclick="window.open(this.href);return false; , teraz uz tam maju vyssie ceny ale stale su este dobre. . .ja som to vtedy pred rokom kupil za rovnych 200eur :wink: No s tym zadnym tlmicom mas mozno pravdu ale nechcel som davat zadny sportovy tlmic lebo potom by to auto uz strasne hucalo a taktiez sa mi viac paci ten zadok ked tam nevytrca ziaden vyfuk a predsalen je to auto postavene viac ako lestenka takze to nejak neriesim lebo auto chodi oproti serii paradne a necitim, ze by ten seriovy tlmic nejak znizoval vykon :D Teraz niekedy chcem ist na brzdu odmerat vykon tak potom budem mudrejsi :wink:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

Tak kotuce uz su doma :D

Obrázek

Obrázek
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od mafi »

preco si nedal dierovane?tieto kotuce su dobre za tu nizku cenu ,ale radsej by som kupil ine ,tiez som pozeral aj ja nane :roll: ale kupil som dierovane a je to citit 8)
Uživatelský avatar
Cassius
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 16 čer 2006, 23:07
Bydliště: Italské království..
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Cassius »

Vesto píše:2Cassius: To potrubie som objednaval zo stranky http://www.ragazzon.cz" onclick="window.open(this.href);return false; , teraz uz tam maju vyssie ceny ale stale su este dobre. . .ja som to vtedy pred rokom kupil za rovnych 200eur :wink: No s tym zadnym tlmicom mas mozno pravdu ale nechcel som davat zadny sportovy tlmic lebo potom by to auto uz strasne hucalo a taktiez sa mi viac paci ten zadok ked tam nevytrca ziaden vyfuk a predsalen je to auto postavene viac ako lestenka takze to nejak neriesim lebo auto chodi oproti serii paradne a necitim, ze by ten seriovy tlmic nejak znizoval vykon :D Teraz niekedy chcem ist na brzdu odmerat vykon tak potom budem mudrejsi :wink:
Koukám na ten link a část od turba tam je pouze od Supersprintu a to za docela drsných 7.550,- Kč a střední část Ragazzon za nějakých 3.360,- tedy na eura dohromady kolem 450,- jen za tyhle dvě části..
http://www.chevron-racing.com/superspri ... -1767.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.chevron-racing.com/ragazzon- ... p-391.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak k tomu tlumiči, na trhu je spousta zadních uni částí (tlumičů), které jsou alespoň rovné a ne tak šíleně zakroucené jako ta origo na GT a i tak mají koncovkou vyvedenou do země, takže by stačilo najít dle průměru a délky od té střední části a i to by mělo podle mě za následek zřetelné zlepšení..
Tím Ti tady nechci nijak radit nebo poučovat, jen mi to přijde trochu škoda, s těma výkonovýma úpravama to takhle "utnout" tou zadní částí. Samozřejmě to asi nijak markantní rozdíl nebude, ale znatelný rozdíl by určitě přímá trubka i s tlumičem udělala.. :wink:
70" Fiat 500..král..
94" Punto GT1..královna..
97" Punto GT3..princezna..
98" Punto Sporting 16v..služka..
98" AR GTV 3.0 V6..kočár..
www.nurburgring.cz
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

JJ ja viem ze su rozne sportove tlmice kt. maju koncovku do dola ale ako som uz pisal, mne slo ale o to aby auto nehucalo lebo mi to lezie strasne na nervy ked auto huci a v interieri to duni a je to neprijemne hlavne na dlhe trasy takze to bol hlavny dovod zanechania serioveho zadneho tlmica :wink:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Semo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 253
Registrován: 30 dub 2007, 21:17
Bydliště: Košice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Semo »

Zdieľam názor... turbák musí mať holú rúru, ak si už robil aj výkonový tuning. Je doslova hriech ho takto upchať :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

Hehe ved ono ja tam aj mam len holu ruru neni tam ani KAT ani stredovz tlmic. . .je tam len ten zadny tlmic :lol:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

Update: Sparco sedacky su uz predane a uz sa zacalo pracovat na interieri. Original GTckove sedacky su uz na ocaluneni a dalsie veci z interieru idem v priebehu tohoto tyzdne rozobrat a odniest na ocalunenie. . .Zatial som si do auta dal nahradnu sedacku aby som mal na com sediet ked budem potrebovat auto presuvat :lol:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vencapunto »

Pěkná sedačka u spolujezdce :lol:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

Hehe :lol:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

Tak dnes som si na moj Daily & Winter car nahodil konecne letne kolesa a trochu som ho vycistil :D Treba sa obcas povenovat aj autu kt. ma clovek na bezne jazdenie :lol: A koencne som si kupil aj digitalny fotak takze uz konecne nemusim fotit mobilom :mrgreen:

Obrázek

Obrázek
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vencapunto »

Co v tý Hondici klepe za engine
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Matto »

pekná Hondička, pekná farba a kolá :wink: , inak akú kombináciu farieb toho interieru si nakoniec vybral? tú čo si sem dával, či bude prekvapko?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
ultraknyst
Znalec
Příspěvky: 613
Registrován: 15 srp 2007, 08:49
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od ultraknyst »

podle toho co jsem tu vycetl, tak tu co sem daval, pac prej je neco uz ocalounene do teto kombinace, ale tezko rict co uz bylo hotove
Los PUNTOs GeTos
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

2Vencapunto: Je to obycajna 1.4-ka 16ventil 90 PS je to skor take priblizovadlo ale nechodi to zle :D

2Matto: Diky za pochvalu heh tu hondu som kupil seriovu ale kedze ja ziadne auto nemozem nechat seriove tak aj toto sa trochu upravilo (podvozok, kolesa, folie vyfuk heh taky decent na bezne jazdenie) :lol: Intros bude v tych farbach ako som pisal par stranok dozadu. Ja nikdy nic netajim je to zbytocne :lol:

2Ultraknyst: Kombinacia bude taka ako som pisal ale po konzultacii s calunikom sme zmenili buduci vzhlad prednych sedaciek. . .kedze este je nejaka koza navyse budu nakoniec skoro cele v tom horcicovom odtieni a iba boky budu biele. Predtym uz boli hotove zadne sedacky a nejake drobnosti. . .Teraz treba ocalunit este predne sedacky, predne tapaciry, palubku a nejake veci este :wink:

Tu je VTcko ako to bude vyzerat :wink:

Obrázek
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“