při sešlápnutí plynu...

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
haro
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 22 zář 2009, 16:14
Kontaktovat uživatele:

při sešlápnutí plynu...

Příspěvek od haro »

Zdravim,mam taky divny problem....kdyz seslapnu plyn pri zarazenem kvaltu,tak mi pri akceleraci jde od motoru dost divny zvuk,Je to jakoby takove divne syceni,ci vrceni....pri neutralu to nedela ani kdyz plyn seslapnu.Fakt je to otravne,nevim cim to muze byt.nevedel by nekdo co stim?Diky

motor:1.2 8v punto2
Reklama
 

Michal L
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 17 kvě 2009, 20:57

Re: při sešlápnutí plynu...

Příspěvek od Michal L »

Nebude to náhodou tým, že skoro radíš? Teda jazdíš na nízke otáčky? Tiež sa mi to zdalo keď som prešiel z ropáka.
Punto mk II.B 1.2 8V
haro
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 22 zář 2009, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Re: při sešlápnutí plynu...

Příspěvek od haro »

nene,tim to opravdu neni.Mam rad sviznou jizdu...jeste sem jednou prosel poradne forum,a vsiml sem si ze uz se to tu resilo.Je to takove syceni az cinkani,a predevsim kdyz se motor zahreje.Mechanik nevi cim to je.Bohuzel na foru se toho taky moc nevyresilo.
Uživatelský avatar
LloydBanks110
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 06 úno 2009, 23:44

Re: při sešlápnutí plynu...

Příspěvek od LloydBanks110 »

Myslím , že budu mít stejný problém když tomu začnu dávat tak to má divný zvuk a bojím se aby neěco nešlo do kytek
haro
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 22 zář 2009, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Re: při sešlápnutí plynu...

Příspěvek od haro »

No ja zatim s mym problemem jezdim stale.Vse zustalo pri starem,jen je to trochu otravne,ale nikdo mi nerekl cim by to mohl byt.Posledni vec co me nastvala je ze mi po vymene LS stoupla spotreba:-(
valecek
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 01 kvě 2010, 07:59
Bydliště: Košice

Re: při sešlápnutí plynu...

Příspěvek od valecek »

Bude to tesnenim pod airboxom, vymenil som a klud. dufam ze vam tiez :wink:
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: při sešlápnutí plynu...

Příspěvek od mad mike »

co třeba spojka, nemění se ten zvuk při mačkání spojky? cinkat můžou ložiska na alternátoru a kladce, nebo klika atd. lepší by bylo napsat odkud to přesně jde
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
haro
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 22 zář 2009, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Re: při sešlápnutí plynu...

Příspěvek od haro »

mad mike píše:co třeba spojka, nemění se ten zvuk při mačkání spojky? cinkat můžou ložiska na alternátoru a kladce, nebo klika atd. lepší by bylo napsat odkud to přesně jde
Cinkani jde slyset v kabine pri jizde v nizsich otackach,v kopci,nebo kdyz chci akcelerovat.Cinka to taky na volnobeh,i pri seslapnuti spojky.Nejaky uvolneny sroubek sem uz vyloucil.Ale nedokazu rict odkud to jde,proste nekde z bloku.Asi nejaky cep,nebo ta klika...ach jo.
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“