Mám to kúpiť?

Moderátor: peta.smolik

Gustoo
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 03 pro 2009, 18:51

Re: Mám to kúpiť?

Příspěvek od Gustoo »

hento radsej nie - daju sa najst vazne pekne seicenta - uuplne bez vybavy - ale fakt pekne. tie auta toho moc nenajazdia cize musia byt a aj su v peknom stave.

inac :

http://auto.bazos.sk/inzerat/3880529/FI ... P-STAV.php
Reklama
 

Uživatelský avatar
kappy
Fiaťák
Příspěvky: 181
Registrován: 02 led 2010, 14:34
Bydliště: slovakia

Re: Mám to kúpiť?

Příspěvek od kappy »

to punto je super nemáš nad čím rozmýšlať
Fiat Punto Mk2 1.2 16v Sporting
Fiat Punto Mk1 1.2 8v Cult
Gustoo
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 03 pro 2009, 18:51

Re: Mám to kúpiť?

Příspěvek od Gustoo »

ciste hlboko informativne co si myslite o tomto???

http://fiat-seicento.autobazar.eu/11-sp ... 95607.html
autoholik
Fiaťák
Příspěvky: 171
Registrován: 13 zář 2005, 17:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám to kúpiť?

Příspěvek od autoholik »

chcel som napisat,ze chybaju airbagy, ale pozeram ze ani schumi v starsom vydani ich nemalo - staci pozriet obrazky na webe.
Za 2000 by to bola akceptovatelna hracka v pripade, ze je vsetko OK a ze su aj KM realne. 2500 je uz dost na hrane.... za tu cenu su Punta II.
Pekna hracka.
Paradne, modre, krasne Seicento 0.9 ... 150ooo km, 1999/5 :)

http://www.milan.konzum.sk
kejml
Znalec
Příspěvky: 590
Registrován: 13 čer 2008, 23:50
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám to kúpiť?

Příspěvek od kejml »

Chci koupit tohoto ma(j)zla: http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... to/8125467" onclick="window.open(this.href);return false;
Kdybyste měli tu možnost, proč byste mi to doporučili, nebo vymluvili?
Děkuju za každou reakci. Uvítám zejména zkušenosti majitelů z reálného provozu.
1.2 F.I.R.E. 44 kW ex.
0.4 i.e. 24 kW
1.8 TSI 132 kW
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: Mám to kúpiť?

Příspěvek od radek.s »

Můžu se zeptat, proč zrovna tohle? To je totiž ta úplně nejvíc osekaná verze (kvůli ceně) z posledních sérií pro ČR. Tohle je takzvané holoauto. Ty disky podle mě nejsou ze Seicenta. Disky na Seiceno mají jiné chadící díry a je jedno, jestli jsou to origo nebo neorigo, vypadají stejně. Tohle jsem řešil taky, disky pro Sei mají jako jediné v tomhle rozměru zális ET33, pokud se tam dají jiné, například z Punta, tak tam nejdou dát origo poklice, protože odstávají od ráfku. Možná proto to nemá poklice. Taky bych se podíval na rozměr pneu, aby pak nebyl třeba problém na technický. Seicento má klady i zápory, taky záleží, co od něj očekáváš.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám to kúpiť?

Příspěvek od peta.smolik »

Já na tvým místě bych do toho červenýho původně navrhovanýho šel Ta cena není zlá a jestli to chceš na rok či dva jen do města bude to mít novou STK takže ty dva roky to jezdit bude samozřejmě záleží na stavu ale radši do seicenta než do feldy Seicento bude mít menší spotřebu a motor 1,1 s tímhle prckem docela cvičí Nebál bych se toho najetý km celkem odpovídají věku auta a samozřejmě jde o stav ale jinak nevypadá zle
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
kejml
Znalec
Příspěvky: 590
Registrován: 13 čer 2008, 23:50
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám to kúpiť?

Příspěvek od kejml »

Velké auto mám a chci něco pro sebe, když je rodinka na chatě. Do hospody, na nákup, za rodinou na víkend na chatu, nebo do vedlejší vesnice za milenkou :) Semtam s tím ale manželka s dětmi ale také pojede.
To auto ale tutově nebude mít větší nájezd, než 300 km za měsíc. Takže spotřeba mi je fuk. O výbavu mi taky nejde, požadavky (odvoz z místa A na místo B) by splnila i 105S, ale do ní neposadím svoje děti. Nejsem vrah.
Auto chci mít dlouho, klidně 10 let.Také nechci umrtvit prachy do šrotu reznoucího před domem a modlit se jestli nastartuju. Jízdní vlastnosti jsou mi ukradený.
To auto musí být hodně jednoduché - z co nejméně součástek. Ty které tam nejsou, se nemohou pokazit. Několik italských strojů jsem vlastnil a vím, o čem mluvím.
S tímto zadáním se mi skoro vyplatí nekupovat nic a jezdit taxíkem, nebo si brát auto z půjčovny.

A proč zrovna tohle? Protože je hodně mladé, má jasný původ, servisní historii, záruku, je bez tuzingu a je v Praze. Nemusím si brát den dovolené a jet na druhý konec republiky, abych zjistil, že voňafka z inzerátu je kupa votuzenýho šrotu. Pak bych prodávajícímu mohl něco v rozrušení způsobit... Takže asi tak.
Každopádně děkuji za odpovědi a těším se na další!
1.2 F.I.R.E. 44 kW ex.
0.4 i.e. 24 kW
1.8 TSI 132 kW
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: Mám to kúpiť?

Příspěvek od radek.s »

Na to, co popisuješ by ti mělo stačit. Já ho mám taky převážně na dojíždění do práce a občas nějaký kratší výlet. Co je nevýhoda po Praze na rozbitých silnicích je tvrdší podvozek, to já teda často trpím. Naopak mimo město na dobrých okreskách je to výhoda, pěkně to sedí. Někdy s tím jezdím i trochu sportovně a potom je absence posilovače řízení i výhoda, protože je ve volantu dobře cejtit odezva od předních kol.
Bejt tebou, tak bych se na to jel podívat a pořádně se v tom svez, aby jsi zjistil, jestli ti to sedne a vyhovuje. Já když jsem ho kdysi kupoval skoro nové, tak mě sedlo. Za ty léta už nějaký závady byly, to ale skoro u každýho auta něco je. Nejvíc jsem si užil s vadnou řídící jednotkou motoru a prorezlou nádrží, pak už to byly jenom drobnosti. Taky to pořádně prohlídni a zjisti případná poškození, vady a zvaž jestli ti nebudou vadit. Přece jenom to už není nový auto a někdo v tom jezdil a třeba se o to moc nestaral. Na případný nedostatky bych se snažil vyjednat slevu.
Pokud by tě ohledně toho auta zajímaly nějaký věci, tak se ptej, docela jsem ho už prolez a některý věci na něm si dělám sám.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
kejml
Znalec
Příspěvky: 590
Registrován: 13 čer 2008, 23:50
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám to kúpiť?

Příspěvek od kejml »

radek.s: Jak dlouho už jseš vlastníkem Seica, prosím? Jestli to tedy není tajné :)
1.2 F.I.R.E. 44 kW ex.
0.4 i.e. 24 kW
1.8 TSI 132 kW
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: Mám to kúpiť?

Příspěvek od radek.s »

Mám ho 7 a půl roku :)
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Odpovědět

Zpět na „Seicento“