predaj auta v SR

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Gustoo
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 03 pro 2009, 18:51

predaj auta v SR

Příspěvek od Gustoo »

Reklama
 

Uživatelský avatar
sakal_tt
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 236
Registrován: 24 zář 2009, 15:12
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: predaj auta v SR

Příspěvek od sakal_tt »

:lol: :lol: no nekup to!! :lol: :lol:
Fiat Stilo 1,9 MTJ 88kW strieborna metla (17" ALU OZ Carravagio)
Fiat Stilo 1,9 JTD 85kW tmavo modra

http://pokec.azet.sk/ananas69/fotoalbumy/stilo" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Palis
Znalec
Příspěvky: 953
Registrován: 11 srp 2009, 12:03
Bydliště: Bučany /okr. Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: predaj auta v SR

Příspěvek od Palis »

genialne:D :lol:
Punto Mk2 1.2 8V r.v 2003
http://palis-tt.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: predaj auta v SR

Příspěvek od RadekHGT »

Super,takych idiotov mam najradsej :roll: Ale staci pozriet na volant a hned je vidiet ze toto auto nema 130...
HGT
Zuzka NM
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 28 úno 2010, 13:23
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: predaj auta v SR

Příspěvek od Zuzka NM »

Toto Punto sme boli pozerať, na pohľad vyzerá zachovalo, ale interiér a motor nehovoria o 130 tis. km - hlavne, keď majiteľ na tom chodil do Talianska..... ešte aj sedačky boli prehodené - vodičova za spolujazdcovu :|
jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: predaj auta v SR

Příspěvek od jani »

neviem preco neschvalia zakon v parlamente,ze stocenie km je trestny cin...ja chapem ze slovensky narod cim menej km vidi na tachaci,tak tym skor kupia....,ale dnesne bezne moderne auto vydrzi +- 500 000km bez GO.Takze netreba sa bat...
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
Gustoo
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 03 pro 2009, 18:51

Re: predaj auta v SR

Příspěvek od Gustoo »

hej lenze kupit auto za 3000€ omladit ho o 2 roky /aspon podla inzeratu / a o 60 000km a predat ho o 400€ viac je podla mna podvod. A to mi ten magor do telefonu tvrdil ze zan dali 3600€ a teraz ho predava lebo uz ma nejake JTD.

okrem toho motor vydrzi - to nevravim ale co zvysok - rozvody, vodna pumpa, poloosi, starter, posilovac, stierace - a kopec dalsich veci. Auto nieje len motor a pri jazde sa neopotrebovava len motor.
slabostka
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 18 lis 2009, 17:38

Re: predaj auta v SR

Příspěvek od slabostka »

Nepoznáte toto autíčko? http://auto.bazos.sk/inzerat/3802603/Pr ... edgear.php" onclick="window.open(this.href);return false;
sporting speedgear r.v. 2000
Gustoo
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 03 pro 2009, 18:51

Re: predaj auta v SR

Příspěvek od Gustoo »

:D myslim ze tu sa onom pise ak ti to pomoze - ale nie som si uplne isty ci je to ono

http://www.peugeot-club.com/forum/viewt ... #pid942190

nebyt toho automatu tak ho mam uz asi doma.
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: predaj auta v SR

Příspěvek od RadekHGT »

slabostka píše:Nepoznáte toto autíčko? http://auto.bazos.sk/inzerat/3802603/Pr ... edgear.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Nechcem sa zase opakovat,ale na 84000km ma zvlastne zodraty volant,no neviem :!:
HGT
jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: predaj auta v SR

Příspěvek od jani »

Gustoo píše:hej lenze kupit auto za 3000€ omladit ho o 2 roky /aspon podla inzeratu / a o 60 000km a predat ho o 400€ viac je podla mna podvod. A to mi ten magor do telefonu tvrdil ze zan dali 3600€ a teraz ho predava lebo uz ma nejake JTD.

okrem toho motor vydrzi - to nevravim ale co zvysok - rozvody, vodna pumpa, poloosi, starter, posilovac, stierace - a kopec dalsich veci. Auto nieje len motor a pri jazde sa neopotrebovava len motor.
to co si vymenoval,su bezne diely na opotrebovanie,ci mas cisto nove auto,alebo 20 rocne,aj tak ta caka vymena po urcitom case...ja skor myslim take ako prasknutie hlavy,bloku,ci vystreli ojnica atd...ked sa zachadza s motorom tak ako ma tak to urcite vydrzi pol miliona km,inak BMW e39 (5 rada) mali motory vyrabane na 1 500 000km a ver mi ze vydrzali a vydrzia tolko bez GO.Samozrejme su dobre motory ako aj zle,ten od BMW vydrzi,ale od Alfy Romeo co su v 156kach(smutne zname TS motory z 2 svieckami na hlavu) nevydrzia ani 100tis km bez väcsieho zasahu,ale to je konstrukcna vada....A v puntach okrem tesnenia pod hlavou neodchadza takmer nic...vydrzia vela.
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
slabostka
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 18 lis 2009, 17:38

Re: predaj auta v SR

Příspěvek od slabostka »

Mal mať na volante namontované ručné riadenie- invalid.... čo myslíte o cene?
sporting speedgear r.v. 2000
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“