6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Zamčeno
Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Paja »

No s kubim me to bylo tak trochu jasny.. :)
Jinak budeme v nasi luxce s ultrou a petou, v pátek tam bude i marty3D. Tak jestli jeste nekdo chce prespat ze soboty na nedeli tak je to mozny dole na gauci.,..
Reklama
 

TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od TV-Punto »

Ja sa bohuzial nezucastnim, v praci som ostal sam, a robim aj sobotami, spravit za den 1400 km sa mi velmi neoplati a ani nechce - skoda :(

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
ludeco
Fiaťák
Příspěvky: 193
Registrován: 27 bře 2008, 12:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od ludeco »

2 Katy: Prosímtě kdyby byla chatka volná celá, tak bych ji bral...pojede se mnou víc lidí (táta s Pandou nebo Themou, eště neví), kámoš se chce jet mrknout s Cordobou SX a pojede se mnou i brácha a přítelkyně :lol:
/F/I/A/T/ Punto mk1 # 60SX 6speed # Novitec look #
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Vencapunto »

Katy:Už je přehlášená na nás :mrgreen:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Jenda01
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 01 zář 2006, 09:46
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Jenda01 »

Katy píše:
Jenda01 píše:Ahoj, mi s Růženkou bohužel nepřijedem. Pokud by někdo chtěl mám zamluvenou jednu chatku.
jejda, co se stalo, nasi skalní členove ? ... snad duvod toho co vidim v avataru ???
chatu bereme,.. nech ji zamluvenou na svoje jmeno zatim, ozvu se ti.

2paja. tak to vypada ze budem plnit chaty zase jako loni,.. jeste to musime doladit.
tj. odpoved i pro Ludeca. jeste vyckejte.

no pekne nam to zacina hned odreknutima ...
Kubi taky nejde nakonec.
Jj vidíš správně :D čekáme nového člena nebo členku :D zatím to není na dlouhé cestování. Chatku má již na sebe napsanou Venca.
Uživatelský avatar
Z.L.Y.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 331
Registrován: 08 pro 2005, 13:22
Bydliště: v zaměstnání
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Z.L.Y. »

Jj vidíš správně :D čekáme nového člena nebo členku :D zatím to není na dlouhé cestování. Chatku má již na sebe napsanou Venca.[/quote]


Taky mě to hned napadlo :)
e-mail: jpstyling@seznam.cz
New: http://www.zly.blog.cz

-------------

car: Fiat Marea weekend 1,6 16v. snížená sériovka na "17"tkách , ale
už má nového pána.

Family car: Citroen xsara picasso
Jsem Ital s Francouzkým autem.
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Katy »

super, ...tak aspon ze chatky jsou zaplneny a rozebrany, o starost min.
jen nevim kde budu spat ja,.. asi v aute, at usetrim, ... 2vence: mate kdyztak fleka volnyho? na gauci v prizemi ale odmitam spat, po jedne zkusenosti s martyho rannim Ac/Dc :mrgreen:

2jenda: vsak to ale neni nemoc,... s tim klidne dojedte, musi se vychovavat od pocatku ne ? ;) joke,.. tak zdravim at se dari.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Vencapunto »

Je to spodní chatka takže má jenom přízemí :mrgreen: a na zemi místo je :lol:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Katy »

aha,.. tak to radeji v tom aute,... treba jeste nejakou volnou chatu trefim kdyz tam cinknu.
ale je krasne ze treba se me paja nebo petka s ultrou nezeptali o chate ani pul slova,.. to me mrzi! drive byla spoluprace jina... nebo ze Venda byl rychlejsi nez ja pac nemam ted cas na net. :roll:
... ale ja jsem furt ten vul kterymu na puntakach zalezi a dela tenhle sraz a spoliha na zpetnou nejakou vazbu :roll: jdete se vycpat... asi se pripojim ke Kubimu a pojedu si ozrat hubu na Slusky. :roll: program mate tak se zaridte (nesnasela jsem jak o dite, kdyz otec vykladal jak mu jde o princip,... ale dnes uz vim proc, ..vzdy o nej jde v prvni rade).
dneska mam fakt depku, ... a jeste tohle... jak se casy meni,...:roll:

PŘEDEM AVIZUJI, ŽE SE PODZIM USKUTECNI JEN PODLE UCASTI,...pod 20 aut se KONAT NEBUDE.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Vencapunto »

Tak teda promiň že sem byl rychlejší :shock: :?
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Paja »

Katy píše:aha,.. tak to radeji v tom aute,... treba jeste nejakou volnou chatu trefim kdyz tam cinknu.
ale je krasne ze treba se me paja nebo petka s ultrou nezeptali o chate ani pul slova,.. to me mrzi! drive byla spoluprace jina... nebo ze Venda byl rychlejsi nez ja pac nemam ted cas na net. :roll:
... ale ja jsem furt ten vul kterymu na puntakach zalezi a dela tenhle sraz a spoliha na zpetnou nejakou vazbu :roll: jdete se vycpat... asi se pripojim ke Kubimu a pojedu si ozrat hubu na Slusky. :roll: program mate tak se zaridte (nesnasela jsem jak o dite, kdyz otec vykladal jak mu jde o princip,... ale dnes uz vim proc, ..vzdy o nej jde v prvni rade).
dneska mam fakt depku, ... a jeste tohle... jak se casy meni,...:roll:

PŘEDEM AVIZUJI, ŽE SE PODZIM USKUTECNI JEN PODLE UCASTI,...pod 20 aut se KONAT NEBUDE.


Tak po přečtení tohoto příspěvku jse, mírne rozhořčen- Katy vis vubec co pises-jde ti o chatku?? Ja jsem si chatku rezervoval 3/4 roku dopredu. Pokud vim vzdycky kdyz jsi přijela mela jsi ubytování uz domluvené-tak ted nechapu co si me tu s ultrou dobiras. S rezervací chatek pro klub jsem prestal protoze uz ze me meli srandu jak jsem je na poslední chvíli rušil rezervace na chatky "a malem jsem to ještě doplácel". To ze NADRC nemůže a me se chatka uvolnila "2 místa v chatce" tu bylo napsano myslim dostatečně dopredu a i to ze ja tu chatku mam volnou a kdo chce tak muze prespat.Jestli nemam ubytovani tak vezmu telefon a zeptam se ale necekam ze mi nekdo bude volat "Katy- mam volnou chatku nechces tam prespat?" jak to asi mam vedet ne?? Jestli chces jet s Kubim na Slušovice tak to se neda nic delat......

PS: Pokud vím tak jeste tu bylo napsáno a ne jednou že KAŽDÝ SI UBYTOVÁNÍ ZAJIŠŤUJE SÁM.

PS2: a kdyz uz jsme po telefonu v tydnu mluvily nekolikrat tak jsi se mohla zeptat.. Nicmene u nas v chatce se da jeste prespat na pristýlce.

PS3: já na Rozkoš určitě pojedu
Naposledy upravil(a) Paja dne 06 čer 2010, 11:59, celkem upraveno 1 x.
Pablo
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 18 kvě 2010, 21:05

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Pablo »

2Katy:No tak si postavíme stan a budem spát ve stanu ne? :wink: Jinak nechápu proč se tady hádáte kvůli chatce.Mě spát ve stanu nevadí a Martina tam bude spát taky.Si vezmu madrace a budu spát jako v bavlnce. :) Já jedu koncem července do Itálie na Sicíli a jedeme taky pod stan a taky si to užiju.Nechápu to.Ale jestly se budete takhle hádat,tak to bude ta Rozkoš stát za to. :roll: To tam radši nepojedu :cry: .Chápu že je Katy holka a že by radši spala v chatce,ale zase taková katastrofa to není.Nebo je? :?: Psst: Katy já ti ten stan postavím. :D
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Vencapunto »

Tak my jedem určitě a s chatkou sem taky nepočítal,ale když se naskytla šance tak proč ne.Tuhle Rozkoš se chci užít pokud to půjde,protože když to vidim tak na podzim nebude nic.Je to škoda protože to byly vždycky moje hlavní srazy za rok,Mimoň,Panenčák a podobně byly jen vedlejší.Dneska bohužel hodně lidí jezdí sólo na srazy a jde jim jen o soutěžení a to hezký přátelství se u punťáků vytratilo :|

A havně to byla ta hlavní věc proč je Punto ještě pořád doma,nebejt super lidí na srazech tak je už dávno pryč,ale pořád mě držela ta "rodina" punťáků
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Dohy »

prestante se tu hadat jak deti jsme parta puntaku a ne banda pubertaku proste se to nejak udela ale prece se tu nebudem takhle hadat to ani k nam nesedí .. jsme parta a tak to bylo i zustane.. tak budme k sobě ohleduplny a mily jako vzdy :) presne jak rika venda .. nebyt super lidí .. taky bych punto Už davno nevlastnil .. ;) Teším se na Vás rodino :)
Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Paja »

Nejak jsem to tu nepochopil

Kdo se tu hada?? Já myslím že se tu nehada nikdo.
Zamčeno

Zpět na „Punto - srazy“