SVÍTÍ KONTROLKA ABS

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
lubosch
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 19 črc 2010, 06:56

SVÍTÍ KONTROLKA ABS

Příspěvek od lubosch »

Předem musím říct, že jsem hledal zde ve fóru nějakou radu, ale nic k řešení jsem nenašel.
Na Bravu 1,6 16V 1998 svítí kontrolka ABS. Diagnostika ukázala vadné čerpadlo ABS. Doma mi to nedalo a vytáhl jsem elektrický přívod k čerpadlu z řídící jednotky a vyzkoušel čerpadlo proudem napřímo. Normálně funguje.
Nemáte prosím někdo zkušenost s tím, co by to mohlo dělat. Potřebuji na STK a s rozsvícenou kontrolkou mi ji neudělaj.
Reklama
 

gogo28
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 25 čer 2010, 13:27

Re: SVÍTÍ KONTROLKA ABS

Příspěvek od gogo28 »

lubosch píše:Předem musím říct, že jsem hledal zde ve fóru nějakou radu, ale nic k řešení jsem nenašel.
Na Bravu 1,6 16V 1998 svítí kontrolka ABS. Diagnostika ukázala vadné čerpadlo ABS. Doma mi to nedalo a vytáhl jsem elektrický přívod k čerpadlu z řídící jednotky a vyzkoušel čerpadlo proudem napřímo. Normálně funguje.
Nemáte prosím někdo zkušenost s tím, co by to mohlo dělat. Potřebuji na STK a s rozsvícenou kontrolkou mi ji neudělaj.
skus ocistit kontakty v kolesach (snimace ABS)...zvyknu sa zaniest od brzdoveho prachu a potom ak je blby kontakt tak sa rozsvieti kontrloka... taktiez kontakty na cerpadle, ak ide na priamo, tak asi vadne nebude, ale ak diagnostika ukazala vadne cerpadlo, tak mozno len kotakt na cerpadle bol zly...
funguje ti vobec to ABS??? lebo aj ked ocistis kontakty, tak kontrolka ostane svietit, nakolko chyba ostane zapisana v RJ, ale u tvojej motorizacie by sa mala dat vymazat, resp nastavit adaptivitu odpojenim baterie na cca 10-15 min
BRAVO 1.6 16V 103HP / GRANDE PUNTO 1.4 16V 95HP
lubosch
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 19 črc 2010, 06:56

Re: SVÍTÍ KONTROLKA ABS

Příspěvek od lubosch »

ABS skutečně nefunguje, jak ukazuje kontrolka, je opravdu vyřazeno z činnosti.
lubosch
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 19 črc 2010, 06:56

Re: SVÍTÍ KONTROLKA ABS

Příspěvek od lubosch »

TAK VŠE VYŘEŠENO.
Řídící jednotka nedávala čerpadlu ABS signál a tak neběželo.
Vyřešeno výměnou řídící jednotky za jinou se stejným hardwarem.
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“