TUNING - zatmavení zadních světel

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Ano či ne ?

Anketa končí za 12 úno 2007, 10:14

Ano.
7
54%
Ne!
6
46%
 
Celkem hlasů: 13

frogh
Fiaťák
Příspěvky: 109
Registrován: 25 kvě 2006, 15:28
Bydliště: slovakia

TUNING - zatmavení zadních světel

Příspěvek od frogh »

Caute. Ako je to s zatmavenim zadnych svetiel? Je to u nas dovolene? Mate s tym niekto skusenosti?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vesto »

No povolene neviem ci to je ale cajti budu urcite pindat ked ta zastavia. A podla mojho osobneho nazoru to je hovadina. Iba to znizuje svietivost svetiel. Radsej nasetri a kup si ciru optiku alebo tam nedavaj nic :wink:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
PulMiloš
Znalec
Příspěvky: 730
Registrován: 20 zář 2005, 20:47
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

Já mám asi tak 2 slabý vrstvy a je to v pohodě
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

mam cernou karu a svetla moc svetly chci to vzit nejak tmaveji ale bojim se abych to nestrikl moc nebo tak aby byly obe lampy stejne.. :(
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Sdilim nazor Vesta. Nedelat. Mel sem to na Unu (nedelal sem to ja) a pracne sem to z toho sundaval, protoze to svitilo jako bludicka a je potreba byt viden... A kdyby to bylo jenom lehce, ze si toho nikdo nevsimne, tak proc to delat? Dobra vec je, nalakovat svetla bezbarvym lakem. Chytne to pomerne zajimavej lesk a vypada to hodne pekne. Ale to je mozna na vas moc decentni... :-D
Hustokrutost
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

A nebo do toho bezbarvého laku namýchat trošku metly.Kamarád to měl na Bravu a vypadalo to suprově.
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Vencapunto píše:A nebo do toho bezbarvého laku namýchat trošku metly.Kamarád to měl na Bravu a vypadalo to suprově.
jj.

Anebo perletovej lak, ale to uz je takovy trosku tuzing, kterej se hodi k neonum, atd.
Hustokrutost
jery
Začátečník
Příspěvky: 43
Registrován: 23 bře 2006, 17:25

Příspěvek od jery »

tmavý světla nebrat už kvůli policajtům
Tombady
Fiaťák
Příspěvky: 126
Registrován: 29 led 2006, 10:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od Tombady »

Já mám zadní světla celkem hodně začerněný a nikdy sem s tím problém neměl,dal bych tam čirou,ale jelikož sou všesćhny světla hrozný a nelíbí se mi co se vzrábí dozadu na punto tak nic jinýho nezbylo....Ale ted je už v auto v dílne a vymýšlím co tam dozadu dát z světla....
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: TUNING - zatmavení zadních světel

Příspěvek od HIISS »

Tiez rozmyslam nad zatmavenim svetiel,ale iba zadne,len tiez mi beha po rozume co nato povedia policajti,v pripade ci sa nenajde nejaky ktoremu to vadit bude? Nechcem ich cele prestrieknut..ale tak ako ma tento clen puntoklubu,az nato ze ten tien aby bolo slabsi..nejaka ta jedna vrstva..,jake este mate skusenosti ty co ste striekli?
Pytam sa radsej vopred ,lebo nerad robim na aute upravy ktore potom mozu mat nasledky
Obrázek
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: TUNING - zatmavení zadních světel

Příspěvek od PuntoRacer »

stmavil by som ich cele ako su a nie takto..nevyzera to sice zle ale mne sa osobne viac paci ked su cele rovnako stmavene..tot moj nazor
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: TUNING - zatmavení zadních světel

Příspěvek od HIISS »

Puntoracer
mal som cas doobedu tak som skocil len unas v Čani do jedneho pneuservisu ze kupim ten transparentny sprej,ci uz zastriekam alebo nie,povedala mi ze nema ho teraz,ale ze zato su pokuty,co ja viem,asi zavisi na akeho policajta clovek natrafi..a co sa rozhodne kontrolovat a ho napadne
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: TUNING - zatmavení zadních světel

Příspěvek od PuntoRacer »

ked natrafis na debila policajta tha ti da pokutu aj za to ze mas na aute farbu ktora sa mu nepaci
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: TUNING - zatmavení zadních světel

Příspěvek od HIISS »

haha to nebolo smiesne :D,ved to vie kazdy ze dnes su vselijake povahy a aj za somariny smaria pokutu a potrebuju si nieco najst,nic to uvidi sa,kazdopadne prv potrebujem zohnat nejakeho odbornika kto by vedel mi poradit ake znizenie dat dopredu a dozadu voci mojim rozmerom kol,a zatial som nikoho nenasiel,okolo 4300 by ma vysly sportove pruziny od Weitec+postovne,coz by som do toho siel..len potrebujem poradit ohladom znizenia ake si mozem dovolit..ale uz to tu neroztahujem,tema je na ine zamerana
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
elektromusic
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 11 srp 2008, 22:33
Bydliště: Kosice-sidl. THC

Re: TUNING - zatmavení zadních světel

Příspěvek od elektromusic »

ja som mal kedysi zatmavene..alebo lepšie povedane auto som už kupil zo zatmavenymi svetlami..ale keďže ten nater už bol značne opotrebovany tak som ho dal dole a chcem ešte raz tak decentne zatmaviť..a chcem povedať že som davnejšie šiel v noci z KVP a ma zastavila hliadka..sliedili po všetkom čo len mohli až sa dostali k mojim svetlam..že to takto nemožem mať ..že to znižuje viditeľnosť mojho vozidla a blaa blaaa..a ja som mu na to povedal že je to špecialna edicia verzie punta so zatmavenymi svetlami.. ako boli kedysi favority s tymi tmavymi svetlami alebo so svetlymi..a oni mi na to dokonale skočili a pustili ma ..a pritom to boli mlady chlapci. čo by v tomto mohli trošku behať...toť moja skusenosť :lol:
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“