Sněhové řetězy

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
jan johan
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 13 srp 2006, 14:45

Sněhové řetězy

Příspěvek od jan johan »

Ahoj ctitelé Multiply :-)
chystám se kupovat sněhové řetězy, páč se občas dostaneme do hor a uvíznout se mi nechce.
Mám zimní pneu Fulda kristall monterro 2 velikost 185/65 R15 88T na plechovejch diskách a nějak se mi nedaří najít řetězy, které by byly vhodné. Nemáte někdo tip, nebo zkušenost s nějakou značkou, která se snadno nandavá, vydrží atd.

díky za radu
johan
Reklama
 

PeSo
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 26 lis 2005, 13:32
Bydliště: Pardubický kraj

sněhové řetězy?

Příspěvek od PeSo »

Vloni jsem řetězy kupoval, sehnal jsem celkem bez problémů správnou velikost na 185/65/15.
Koupil jsem je nejakem supermarketu (PLUS?) asi za 600,-, protoze predloni jsem kupoval na jiny rozmer primo v pneuservisu, cekal jsem na ne asi 4 dny, staly asi 1000,- a nakonec to byly uplne ty same, co maji v hypersuper za 500,- :-(
Naštěstí jsem je za celou zimu nemusel nasazovat a to na české hory (Krkonoše, Orlické h.) jezdím v sezóně téměř každý víkend.. Asi mám prostě dobrý zimáky (Dunlop Winter Sport M3 ;-)
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: sněhové řetězy?

Příspěvek od Acirek »

Souhlasím, řetězy se dají koupit kdekoli. Také jsem je kupoval v nějakém supermarketu. Nejsou běžně potřeba a navíc je ani neumím pořádně nasadit. To můžou potvrdit lidičky ze setkání, které bylo v Táboře. Odpověď je jednoduchá. nepotřeboval jsem je. Mám slušné zimáky ...Nokian.-)

PeSo píše:Vloni jsem řetězy kupoval, sehnal jsem celkem bez problémů správnou velikost na 185/65/15.
Koupil jsem je nejakem supermarketu (PLUS?) asi za 600,-, protoze predloni jsem kupoval na jiny rozmer primo v pneuservisu, cekal jsem na ne asi 4 dny, staly asi 1000,- a nakonec to byly uplne ty same, co maji v hypersuper za 500,- :-(
Naštěstí jsem je za celou zimu nemusel nasazovat a to na české hory (Krkonoše, Orlické h.) jezdím v sezóně téměř každý víkend.. Asi mám prostě dobrý zimáky (Dunlop Winter Sport M3 ;-)
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Podvozek“