Výměna kotoučů a desek.

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radulin01
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 19 črc 2010, 15:18
Bydliště: Český Těšín

Výměna kotoučů a desek.

Příspěvek od Radulin01 »

Ahoj,ahoj,ahoj.Potřebuji vyměnit přední brzdové kotouče včetně desek.Máte někdo zkušenost s výměnou v domácích podmínkách?Zadní desky jsem měnil v servise,kde to trvalo docela dlouho.Hlavně proto,že třmeny byly hodně zarezlé.Podotýkám,že dílnu mám solidně zásobenou,ale speciální stahováky na pístky tam nenajdu.A co takhle výrobce desek a kotoučů?Na starline jsem četl jen negativa,takže tudy nepůjdu,jak to vidíte Vy?Jestli máte nějaký shop s dobrou cenovou nabídkou,taky uvítám. :shock:
Reklama
 

Uživatelský avatar
OndraK
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 21 lis 2009, 22:46
Bydliště: Praha

Re: Výměna kotoučů a desek.

Příspěvek od OndraK »

Pokud nejsi uplne levej tak je to v pohode.Stahovaky nepotrebujes,napasuje se to tam celkem snadno. My jsme to s tatou delali na chodniku pred domem a to mame jen takove to domaci naradicko.
Punto 1.2 8V, rv. 02 - slouží dál už zase nám
Saab 9-5 Aero

ex:
Punto 55 S, rv. 96 - odpočívá v pokoji
Alfa Romeo Giulietta TBi QV - odpočívá v pokoji 😢
Honda Civic 8G 1.8
jano207
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 30 pro 2008, 19:52
Bydliště: SK-NR

Re: Výměna kotoučů a desek.

Příspěvek od jano207 »

Radulin01 píše:Ahoj,ahoj,ahoj.Potřebuji vyměnit přední brzdové kotouče včetně desek.Máte někdo zkušenost s výměnou v domácích podmínkách?Zadní desky jsem měnil v servise,kde to trvalo docela dlouho.Hlavně proto,že třmeny byly hodně zarezlé.Podotýkám,že dílnu mám solidně zásobenou,ale speciální stahováky na pístky tam nenajdu.A co takhle výrobce desek a kotoučů?Na starline jsem četl jen negativa,takže tudy nepůjdu,jak to vidíte Vy?Jestli máte nějaký shop s dobrou cenovou nabídkou,taky uvítám. :shock:
Spravis to v pohode.Netreba stahovak,ide to same :wink:
EX-Fiat stilo 1,9 jtd 85kw.Momentalne Fiat bravo 1,9 mjtd 88kw
vale46
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 30 srp 2010, 22:49

Re: Výměna kotoučů a desek.

Příspěvek od vale46 »

Neni to ziadny problem. Ja stlacam na prednych brzdach strmen do vnutra so stolarskov klemkou. Ide to fakt lahko a kotuc drzi na jedno srubu na dvanastku kluc.
Ja kupujem skoro vsetko na http://www.ebay.de" onclick="window.open(this.href);return false;. Naposledy som kupil platnicky Bosch za 42€. Predtym tam boli Textar a zda sa mi ze brzdili trochu lepsie. Ale ten rozdiel je minimalny.
Uživatelský avatar
Chevron
Fiaťák
Příspěvky: 136
Registrován: 05 říj 2005, 08:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kotoučů a desek.

Příspěvek od Chevron »

Radulin01 píše:Ahoj,ahoj,ahoj.Potřebuji vyměnit přední brzdové kotouče včetně desek.Máte někdo zkušenost s výměnou v domácích podmínkách?Zadní desky jsem měnil v servise,kde to trvalo docela dlouho.Hlavně proto,že třmeny byly hodně zarezlé.Podotýkám,že dílnu mám solidně zásobenou,ale speciální stahováky na pístky tam nenajdu.A co takhle výrobce desek a kotoučů?Na starline jsem četl jen negativa,takže tudy nepůjdu,jak to vidíte Vy?Jestli máte nějaký shop s dobrou cenovou nabídkou,taky uvítám. :shock:
Napis na info@chevron-racing.com nebo tu do vlakna typ auta, rok vyroby a typ motoru a nacenime brzdove komponenty EBC Brakes ktere patri ke spicce a pritom s velice dobrymi cenami ;)
WWW.CHEVRON-RACING.COM - tuningové a náhradní díly nejen na italská auta
WWW.NOVITEC.CZ - tuning díly pro Ferrari, Maserati, Alfa Romeo a Fiat
WWW.POWERFLEX.CZ - polyuretanové silentbloky
WWW.RAGAZZON.CZ - sportovní výfukové systémy s homologací
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kotoučů a desek.

Příspěvek od peta.smolik »

Chevron píše:
Radulin01 píše:Ahoj,ahoj,ahoj.Potřebuji vyměnit přední brzdové kotouče včetně desek.Máte někdo zkušenost s výměnou v domácích podmínkách?Zadní desky jsem měnil v servise,kde to trvalo docela dlouho.Hlavně proto,že třmeny byly hodně zarezlé.Podotýkám,že dílnu mám solidně zásobenou,ale speciální stahováky na pístky tam nenajdu.A co takhle výrobce desek a kotoučů?Na starline jsem četl jen negativa,takže tudy nepůjdu,jak to vidíte Vy?Jestli máte nějaký shop s dobrou cenovou nabídkou,taky uvítám. :shock:
Napis na info@chevron-racing.com nebo tu do vlakna typ auta, rok vyroby a typ motoru a nacenime brzdove komponenty EBC Brakes ktere patri ke spicce a pritom s velice dobrymi cenami ;)
PS: strašný ceny skoro na všem...
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
Chevron
Fiaťák
Příspěvky: 136
Registrován: 05 říj 2005, 08:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kotoučů a desek.

Příspěvek od Chevron »

Kde napriklad at se bavime konkretne jsou ty ceny strasny dle tebe ? ;)
WWW.CHEVRON-RACING.COM - tuningové a náhradní díly nejen na italská auta
WWW.NOVITEC.CZ - tuning díly pro Ferrari, Maserati, Alfa Romeo a Fiat
WWW.POWERFLEX.CZ - polyuretanové silentbloky
WWW.RAGAZZON.CZ - sportovní výfukové systémy s homologací
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kotoučů a desek.

Příspěvek od peta.smolik »

Chevron píše:Kde napriklad at se bavime konkretne jsou ty ceny strasny dle tebe ? ;)
http://www.chevron-racing.com/fiat-punt ... _2072.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.chevron-racing.com/ragazzon- ... p-392.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.chevron-racing.com/powerflex ... p-268.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.chevron-racing.com/fiat-brav ... _2002.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Výše uvedené je až o 50% než jinde Stejná kvalita za o 50% vyšší cenu
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
Chevron
Fiaťák
Příspěvky: 136
Registrován: 05 říj 2005, 08:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kotoučů a desek.

Příspěvek od Chevron »

Prijde na to co povazujes za stejnou kvalitu ale pokud si myslis ze polske vyrobky znacek Starline a nebo treba gumove obycejne silentbloky jsou stejna kvalita nez polyuretanove Powerflex tak to potom se tu asi nemame o cem bavit :).

Konkretne ten odkaz na Powerflex - takhle nizkou cenu nema ani vyrobce v UK takze nevim kde cerpas informace ze jsme o 50% drazsi nez jinde :)

Jak rikam pokud hledas nejlevnejsi dily ktere ale podle toho ta kvalita pak vypada pak to asi nebudou znacky jako Powerflex nebo Ragazzon ktere jsou spickou ve svem oboru ;)
WWW.CHEVRON-RACING.COM - tuningové a náhradní díly nejen na italská auta
WWW.NOVITEC.CZ - tuning díly pro Ferrari, Maserati, Alfa Romeo a Fiat
WWW.POWERFLEX.CZ - polyuretanové silentbloky
WWW.RAGAZZON.CZ - sportovní výfukové systémy s homologací
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kotoučů a desek.

Příspěvek od peta.smolik »

Chevron píše:Prijde na to co povazujes za stejnou kvalitu ale pokud si myslis ze polske vyrobky znacek Starline a nebo treba gumove obycejne silentbloky jsou stejna kvalita nez polyuretanove Powerflex tak to potom se tu asi nemame o cem bavit :).

Konkretne ten odkaz na Powerflex - takhle nizkou cenu nema ani vyrobce v UK takze nevim kde cerpas informace ze jsme o 50% drazsi nez jinde :)

Jak rikam pokud hledas nejlevnejsi dily ktere ale podle toho ta kvalita pak vypada pak to asi nebudou znacky jako Powerflex nebo Ragazzon ktere jsou spickou ve svem oboru ;)
Polyuretanový silentbloky nevyrábí jen Powerflex... Akorát cenově je někde jinde...
http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/ ... 6b5dc8ca1c" onclick="window.open(this.href);return false;
A že by to byl zrovna nejlevnější výrobce z Polska se taky říct nedá...
No ale to ať každej posoudí sám... Já tvrdím že ceny na tvých stránkách jsou hodně vysoký...
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
Chevron
Fiaťák
Příspěvky: 136
Registrován: 05 říj 2005, 08:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kotoučů a desek.

Příspěvek od Chevron »

Ceny jsou nastavene jak nam to dovoli jednotlivi vyrobci - musime drzet urcite doporucene ceny vyrobcem.

Btw by me zajimalo jak si prisel na to ze ten odkaz ze je na nem polyuretanovy silentblok ? Co sem koukal na vyrobce tak i na jejich ofiko strankach je napsano "Rubber car spare parts" a ani zminka o polyuretanu :)

Ale nechci se hadat - kvalitu nabizenych vyrobku a ceny at posoudi treba lide kteri toto na svych plechovych milaccich maji nainstalovane a jsou s tim velice spokojeni :)
WWW.CHEVRON-RACING.COM - tuningové a náhradní díly nejen na italská auta
WWW.NOVITEC.CZ - tuning díly pro Ferrari, Maserati, Alfa Romeo a Fiat
WWW.POWERFLEX.CZ - polyuretanové silentbloky
WWW.RAGAZZON.CZ - sportovní výfukové systémy s homologací
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kotoučů a desek.

Příspěvek od peta.smolik »

Chevron píše:Ceny jsou nastavene jak nam to dovoli jednotlivi vyrobci - musime drzet urcite doporucene ceny vyrobcem.

Btw by me zajimalo jak si prisel na to ze ten odkaz ze je na nem polyuretanovy silentblok ? Co sem koukal na vyrobce tak i na jejich ofiko strankach je napsano "Rubber car spare parts" a ani zminka o polyuretanu :)

Ale nechci se hadat - kvalitu nabizenych vyrobku a ceny at posoudi treba lide kteri toto na svych plechovych milaccich maji nainstalovane a jsou s tim velice spokojeni :)
Já sem si je kupoval před půl rokem od výrobce Impergom v ceně 300kč za kus s polyuretanem v autodilyKrč ale bohužel už jsem je v nabídce teď nenašel Zdaleka jsem je ale neviděl jen u toho prodejce v podobný ceně jsou k mání i jinde Všechno co je kvalitní nemusí bejt nutně drahý... Stačí jen pohledat...
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
Chevron
Fiaťák
Příspěvky: 136
Registrován: 05 říj 2005, 08:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kotoučů a desek.

Příspěvek od Chevron »

:mrgreen: :wink: strejcek google a teta wiki vi vsechno :mrgreen:
WWW.CHEVRON-RACING.COM - tuningové a náhradní díly nejen na italská auta
WWW.NOVITEC.CZ - tuning díly pro Ferrari, Maserati, Alfa Romeo a Fiat
WWW.POWERFLEX.CZ - polyuretanové silentbloky
WWW.RAGAZZON.CZ - sportovní výfukové systémy s homologací
Odpovědět

Zpět na „Stilo“