autoradio písalo ''CANCHECK'' teraz už nejde ani zapnuť

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
hackso1
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 15 lis 2010, 15:51

autoradio písalo ''CANCHECK'' teraz už nejde ani zapnuť

Příspěvek od hackso1 »

zdravim mam veľký problem v mojom Punte MKII. mal som tam origo blaupunkt z CD (bez MP3) následne som si kupil SW aktivny a pôvodne radio som dal preč a nechal som si ho ako zálohu. Musel som upraviť ISO konektor aby mi hralo nové radio. Lenže ked som dal späť pôvodne rádio, konektor som upravil do povodneho stavu rádio mi po zapnutí napísalo len ''CANCHECK'' a následne sa vyplo a nejde ho zapnuť už vobec. Meral som aj napaťie na červenom kabliku a čiernom a tam žiadne nieje akokeby RJ prerušila privod napatia..tak sa chcem opytať ako mám tento problém vyriešiť. či musiím ísť do servisu ? čo bude dosť finančne náročne momentálne alebo to urobím aj doma ..
dik za rady
Reklama
 

okura
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 16 lis 2010, 14:39

Re: autoradio písalo ''CANCHECK'' teraz už nejde ani zapnuť

Příspěvek od okura »

Máš tam napětí na konektoru??
hackso1
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 15 lis 2010, 15:51

Re: autoradio písalo ''CANCHECK'' teraz už nejde ani zapnuť

Příspěvek od hackso1 »

Ono tam bolo 12,6 volta ako má byť ale teraz tam nie je žiadne...
Uživatelský avatar
bushman
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 21 čer 2009, 13:45
Bydliště: nové zámky

Re: autoradio písalo ''CANCHECK'' teraz už nejde ani zapnuť

Příspěvek od bushman »

takto: stlač naraz dve tlačidlá - AF a BN pri vypnutom rádiu. drž ich stlačené a hneď stlač druhou rukou power on. následne by ti malo vypísať CODE - zadáš svoj kód k autorádiu čo si dostal k nemu od novoty, a teraz by ti malo zapnúť a fungovať. zlá správa je ale tá, že odteraz ti to bude robiť pri každom vypnutí motora a novom naštartovaní, na to som ešte neprišiel jak to odstrániť :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
scania 8x4 R420
jeep grand cherokee V8 4,7l
fiat punto 1,9 jtd
Uživatelský avatar
Palis
Znalec
Příspěvky: 953
Registrován: 11 srp 2009, 12:03
Bydliště: Bučany /okr. Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: autoradio písalo ''CANCHECK'' teraz už nejde ani zapnuť

Příspěvek od Palis »

bushman píše:takto: stlač naraz dve tlačidlá - AF a BN pri vypnutom rádiu. drž ich stlačené a hneď stlač druhou rukou power on. následne by ti malo vypísať CODE - zadáš svoj kód k autorádiu čo si dostal k nemu od novoty, a teraz by ti malo zapnúť a fungovať. zlá správa je ale tá, že odteraz ti to bude robiť pri každom vypnutí motora a novom naštartovaní, na to som ešte neprišiel jak to odstrániť :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
to ti bude stale tak robit lebo tie radia su robene original an riadiacu jednotku a ked tam neni original to radio co tam bolo tak ti to budes iba hentak stale zapinat
Punto Mk2 1.2 8V r.v 2003
http://palis-tt.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
hackso1
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 15 lis 2010, 15:51

Re: autoradio písalo ''CANCHECK'' teraz už nejde ani zapnuť

Příspěvek od hackso1 »

dobre teda diki moc za radu ale tam davam origoš autoradio čo bolo od vyroby vieš????....jedine resetovať riadiacu jednotku a to by som asi neurobil !!
Uživatelský avatar
mayo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 268
Registrován: 11 dub 2008, 22:32
Bydliště: sk_nz
Kontaktovat uživatele:

Re: autoradio písalo ''CANCHECK'' teraz už nejde ani zapnuť

Příspěvek od mayo »

ak by mal este niekto tento "CANCHECK" problem, po tom, ako po istom case chcel spojazdnit povodne radio, da sa to vyriesit - zabuda sa na detail - strcit do radia aj mini ISO konektor (sam som mal tento problem a tiez som zabudol na mini ISO... kto si to ma vsetko pamatat po par rokoch :lol: )
Přílohy
konektor.jpg
konektor.jpg (124.65 KiB) Zobrazeno 5808 x
Obrázek
http://www.club-fiat.com///viewtopic.php?t=7307" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“