Benzin z nadrze unika

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
vale46
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 30 srp 2010, 22:49

Benzin z nadrze unika

Příspěvek od vale46 »

Zistil som ze ked natankujem nad polovicku nadrze benzin, tak zacne pomaly kvapkat benzin, ale citim ho aj ked je na rezerve. Lahol som pod auto a zda sa mi ze to ide zo spoju nadrze, ale nie som si celkom isty, lebo nad ten spoj uz som nevidel. Pod zadnymi sedackami je vrch nadrze suchy. Je to choroba Seicentov? Moje je z 2001 1,1ccm a ma 150 000km.
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzin z nadrze unika

Příspěvek od peta.smolik »

Už to tady někdo řešil pohledej...
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Petr N.
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 09 bře 2007, 11:46
Bydliště: Praha

Re: Benzin z nadrze unika

Příspěvek od Petr N. »

Ve spoji to uniká, i když se to nezdá. Smrdí to furt - i při rezervě, když je benzín nad svarem (cca nad 1/2 nádrže), tak se dělaj fleky na nádrži. Mě to udělalo už po 5ti letech.
vale46
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 30 srp 2010, 22:49

Re: Benzin z nadrze unika

Příspěvek od vale46 »

Dnes mi dosla nadrz, ktoru som kupil cez ebay za 55€. Dufam, ze nieco vydrzi, ale asi ju budem musiet s niecim pretriet. Je nastriekana takou farbou, ako nove plechove diely na auta. Pri vymene nadrze na Seicentu 1,1 sporting z roku 2001 musi ist vyfuk dole, alebo sa to da vymenit aj ked je vyfuk namontovany? Ako sa odpaja ta hadicka pod sedackami na cerpadle. Je akoby na strunke, lebo ked ju stlacim, tak sa mi vrati nazad asi 1cm, a zvrchu stlacam ten zeleny cuplik, ale akosi nechce ist odpojit.
Dik za radu.
Petr N.
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 09 bře 2007, 11:46
Bydliště: Praha

Re: Benzin z nadrze unika

Příspěvek od Petr N. »

Výfuk se u 1.1 (ne Sporting) nemusel sundavat, dá se tam nacpat. Hadičky si už nepamatuju, ale šlo to všechno celkem lehce.
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Benzin z nadrze unika

Příspěvek od liborko »

Všechny seicenta mají problémy s nádrží,taky jsem měnil nádrž známému,vydržela mu 7 let,a to to seicento více stálo v garáži než jezdilo. Hlavně nekupujte nádrže z polska,jsou dělané z tenkého plechu a taky prosakují kolem spoje,jsou fušersky svařované,radši připlatit a koupit kvalitu, a hlavně před nasazením důkladně natřit nebo nastříkat BODYčkem
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Odpovědět

Zpět na „Seicento“