DISKUZE - stěrače

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

dombo
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 04 lis 2009, 21:28

Re: DISKUZE - stěrače

Příspěvek od dombo »

potreboval som svoje rozmazavace surne vymenit za stierace - cestoval som v noci pocas dazda. v prvom tescu som kupil iba ten vacsi - male nemali. samozrejme flat. stierac smerom hore vsetko nadherne zotre, ale smerom dole stred ostane nezotrety.

neviem co s tym - je to iba blby kus? nebudu to robit aj ine bezramienkove? zatial som mal iba origo fiat. pripadne da sa nastavit rameno pre silnejsi pritlak?

diky.
Fiat Punto 1.2 8V 44kw mk2b r.v. 2006
Reklama
 

Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: DISKUZE - stěrače

Příspěvek od Toti »

Presne toto robili aj mne bezramienkové stierače a bolo to jedno či z tesca alebo nejake značkove, smerom hore zotreli ale naspäť ked išiel ten stierač tak v strede nechal cca 20 centimetrový nezotretý pás. Ale robil mi to iba väčší (šoferov) stierač. Tak som trocha ohol rameno lebo asi tá strunka čo je na nom už nedokázala vyvinúť taký prítlak na stierač. Odvtedy to stiera bezproblemovo.
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
kkristian
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 220
Registrován: 18 lis 2009, 13:48

Re: DISKUZE - stěrače

Příspěvek od kkristian »

no ja mam bezramienkove z tesca - pravy zacal asi po 2 mes blbnut, hore stiera ok, dolu tak jemne poskakuje a hlavne nenormalne zacali vrzgat na skle :?
Punto MK2 1.2 16V HLX, r.v. 2000
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“