MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :) - Beko ->STILO

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :) - Beko

Příspěvek od mafi »

podla toho videa vobec nemozes mat 150koni ,ale menej ,ja mam 136koni aj na brzde meranych a na 4ke tocim do 180a tebe vypina uz pri 165-170 a to zrychlenie z 0-120 mam take iste ako ty a nemam vobec ostre vacky , pisal som si sjednym manikom co stavia speciali do vrchu ,konkretne na punto HGT som sa ho pytal ,povedal ze to nerobil ,ale fiat coupe 1.8cku uz robil a dostal prebrusom vaciek a premapovanim ECU okolo 180koni .........takze Beko ak by si ty mal aj vacky aj premapovanu ECU , cip,sanie a zvody tak mas dobrych 200koni a to by to punto by si musel drzat dvoma rukami pri rozbehoch to by si ani nenatocil :)...........odporucam ist na odmeranie vykonu na tvojom mieste ,das zato 50eur a vies nacom si skutocne ,nie ziadne odhady alebo vymysli predajcu,kazdy ked predava auto tak navymysla aby namotal zakaznika ,to je normalne 8)
Reklama
 

Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :) - Beko

Příspěvek od RadekHGT »

Ano,myslim ze skusit brzdu nieje zly napad,ale s niecim s tebou mafi nesuhlasim.Vezmi si,neda sa takto na oko pusudit ci ti to slape lepsie alebo nie.Pri videu sa to neda volnym okom povsimnut... pisal,ze + 150kg navyse,nemozes tusit ci nesiel proti vetru,ake ma pneu a pod.Je vela faktorov co moze sposobovat pomalsie zrychlenie.Ja mam seriovy motor (aspon myslim,nemam to nijak odmerane) a vzdy tocim 4 do 180.

Takze najlepsie je to zmerat na brzde a zbytocne nespekulovat :wink:
HGT
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :) - Beko

Příspěvek od mafi »

RadekHGT píše:Ano,myslim ze skusit brzdu nieje zly napad,ale s niecim s tebou mafi nesuhlasim.Vezmi si,neda sa takto na oko pusudit ci ti to slape lepsie alebo nie.Pri videu sa to neda volnym okom povsimnut... pisal,ze + 150kg navyse,nemozes tusit ci nesiel proti vetru,ake ma pneu a pod.Je vela faktorov co moze sposobovat pomalsie zrychlenie.Ja mam seriovy motor (aspon myslim,nemam to nijak odmerane) a vzdy tocim 4 do 180.

Takze najlepsie je to zmerat na brzde a zbytocne nespekulovat :wink:
tak preco to jemu netoci na 4do 180 ale vypina mu uz skor to by ma zaujimalo,ved ked mas vecsi vykon tak by si mal mat aj vecsiu maximalku ci nie?,jedine ze by mal upravovanu prevodovku a kratsie prevodove stupne ,preto mozno rychlejsie radi a ma dobry odpich ,tak to robia pri autach do vrchu ze robia kratke rychlosti ,ale vykon 150koni ? chcel by som vidiet brzdu:)
Beko2008
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 18 bře 2010, 13:44

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :) - Beko

Příspěvek od Beko2008 »

mafi píše:podla toho videa vobec nemozes mat 150koni ,ale menej ,ja mam 136koni aj na brzde meranych a na 4ke tocim do 180a tebe vypina uz pri 165-170 a to zrychlenie z 0-120 mam take iste ako ty a nemam vobec ostre vacky , pisal som si sjednym manikom co stavia speciali do vrchu ,konkretne na punto HGT som sa ho pytal ,povedal ze to nerobil ,ale fiat coupe 1.8cku uz robil a dostal prebrusom vaciek a premapovanim ECU okolo 180koni .........takze Beko ak by si ty mal aj vacky aj premapovanu ECU , cip,sanie a zvody tak mas dobrych 200koni a to by to punto by si musel drzat dvoma rukami pri rozbehoch to by si ani nenatocil :)...........odporucam ist na odmeranie vykonu na tvojom mieste ,das zato 50eur a vies nacom si skutocne ,nie ziadne odhady alebo vymysli predajcu,kazdy ked predava auto tak navymysla aby namotal zakaznika ,to je normalne 8)


Mafi tazko povedat kolko mam ono je to otazne z 0-100 mam za 6 sekund pre tuning.sk pises ze mas 7,3 a pises aj to ze mas 150hp...z jednej strany mne je to aj jedno. od mechanika som mal povedane viezol sa uz v HGT teckach ale ani jedno neslo takto.. mal dole viko povedal ze su ostre tak napisem ...ja skutocne newiem ci su tam mal som tak povedane...hod nejake video ak mas.... a este jedna vec stou prevodovkou sa mi to nezda ked hovorite ze 4 do 180 no mozno mam kratke prevody newiem newiem....a predajca nic netvrdil kolko to ma hp...Tvrdil ibo to ze je to slabe prenho preto kupil fiat coupe 2.0 20v turbo. :)
Naposledy upravil(a) Beko2008 dne 25 pro 2010, 03:57, celkem upraveno 1 x.
Beko2008
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 18 bře 2010, 13:44

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :) - Beko

Příspěvek od Beko2008 »

mafi píše:
RadekHGT píše:Ano,myslim ze skusit brzdu nieje zly napad,ale s niecim s tebou mafi nesuhlasim.Vezmi si,neda sa takto na oko pusudit ci ti to slape lepsie alebo nie.Pri videu sa to neda volnym okom povsimnut... pisal,ze + 150kg navyse,nemozes tusit ci nesiel proti vetru,ake ma pneu a pod.Je vela faktorov co moze sposobovat pomalsie zrychlenie.Ja mam seriovy motor (aspon myslim,nemam to nijak odmerane) a vzdy tocim 4 do 180.

Takze najlepsie je to zmerat na brzde a zbytocne nespekulovat :wink:
tak preco to jemu netoci na 4do 180 ale vypina mu uz skor to by ma zaujimalo,ved ked mas vecsi vykon tak by si mal mat aj vecsiu maximalku ci nie?,jedine ze by mal upravovanu prevodovku a kratsie prevodove stupne ,preto mozno rychlejsie radi a ma dobry odpich ,tak to robia pri autach do vrchu ze robia kratke rychlosti ,ale vykon 150koni ? chcel by som vidiet brzdu:)


a jedna vec ked mas vecsi vykon tak maximalka stym absolutne nic nema.. Lebo prevody neoklames nicim...
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :) - Beko

Příspěvek od mafi »

no zalezi od prevodov to je jasne to mas pravdu ,ak mas upravene prevody tak mozes mat lepsie zrychlenie ako klasicke HGT ale zas maximalku nizsiu ,takto sa stavaju auta do vrchu ze auto moze mat 120koni ,ale ked sa upravia alebo skratia prevody tak to urobi na rozbehy velmi velky vykon
Beko2008
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 18 bře 2010, 13:44

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :) - Beko

Příspěvek od Beko2008 »

Punto je uz predane.. Musim odporucit bolo to maximalne zive auto. Super jazdne vlastnosti jednoducho bol som snim nad mieru spokojny..

new car Fiat Stilo Abarth

Obrázek
Uživatelský avatar
Palis
Znalec
Příspěvky: 953
Registrován: 11 srp 2009, 12:03
Bydliště: Bučany /okr. Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :) - Beko

Příspěvek od Palis »

aky to ej obsah dufam ze aspon 2.4 ked pises abarth :D :D
Punto Mk2 1.2 8V r.v 2003
http://palis-tt.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Beko2008
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 18 bře 2010, 13:44

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :) - Beko

Příspěvek od Beko2008 »

Jasne s HGT by som do slabsieho nesadol to je droga ked ho uz raz mate.. :twisted:
Uživatelský avatar
PunTUN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 24 lis 2010, 11:15

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :) - Beko

Příspěvek od PunTUN »

ja by som sa chcel spýtať na tú samolepku červenú po bokoch čo bola na punte. Kde si pls zohnala a za koľko? Ď :D

p.s. Stilo je krasavec :!:
FIAT PUNTO CABRIO
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :) - Beko

Příspěvek od Toti »

Paráda, pekné vozítko veru :wink: nekedy ťa hadam zazriem na nitrianskych "cestách" :D
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“