nevímco stím

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
maarek
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 01 říj 2006, 12:45

nevímco stím

Příspěvek od maarek »

Zdar lidi nechal jsem si vymazat řídící jednotku a data se tam nahráli sami podle toho jak to auto jede a jak se chová, když jedu z kopca a nechám tam kvalt a vyřadím tak mi to jde automaticky do chcipnutí ale nebývá too pravidel i když dojíždím ke křižovatce tak mi to sem tam chcipne samo od sebe nnevíte čím to je?? :( děkuji za jakokoliv radu jo po tom seřízení jsem měnil těsnění pod hlavou tak nevím jestli to nemůže být taky tím
Reklama
 

Vendelín
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 18 bře 2006, 09:28
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: nevímco stím

Příspěvek od Vendelín »

maarek píše:Zdar lidi nechal jsem si vymazat řídící jednotku a data se tam nahráli sami podle toho jak to auto jede a jak se chová, když jedu z kopca a nechám tam kvalt a vyřadím tak mi to jde automaticky do chcipnutí ale nebývá too pravidel i když dojíždím ke křižovatce tak mi to sem tam chcipne samo od sebe nnevíte čím to je?? :( děkuji za jakokoliv radu jo po tom seřízení jsem měnil těsnění pod hlavou tak nevím jestli to nemůže být taky tím
Tak s tímhle ti neporadím ale popíšu co se stalo mně .měnil sem rozvodový řemen,1.8 16v,odpojil sem baterii a v garáži v klidu sem to zvládnul.Večer jsem šel dom ,druhý den připojil baterii a nastartoval.No děs,ten motor by se dal srovnat s multicarou,běžel nepravidelně a výkon na nule .Problém byl v tomhle ,registr chyb ,který je někde v tý řídicí jednotce se mi vymazal.Já ujel s tou multikárou snad 10 km ,než to znovu načetlo a pak jako kdyby si mně vystřelil.No ze mně spadl kámen.Do dneška bez problémů abych řekl pravdu ale prý po odpojení baterie lze tu jednotku držet při životě přes zapalovač.Nevíte zase někdo něco o tomhle ?
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: nevímco stím

Příspěvek od Matesxxx »

Já tedy do jednotek nějak nedělám, ale přeci v ní musí být vždy nahraný nějaký program??? Mazat vše je si myslím hloupost.
MVF
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 30 lis 2006, 15:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MVF »

lidičky, čtu tady, že někdo někomu vymazal úplně program řídící jednotky!!! To je podle mě největší kravina, co kdo mohl udělat. Když je ten program nějakej narušenej, tak se tam má zrovna přehrát, ale když tam žádnej už nikdo nedá, tak budou s autem docela velký problémy. Ze začátku teda určitě.... vyplatí se nechat nahrát novej program ve zn. servisu. Sice si člověk připlatí, ale jeho milovaný Cinq. bude zas šlapat jako hodinky
Fiat hombre
onc
Znalec
Příspěvky: 751
Registrován: 07 pro 2005, 11:52
Bydliště: okr.PV

Příspěvek od onc »

... funguje to takhle ... v RJ je nahrany zakladi program pro motor ...
proï odpojeni RJ se stavajici program, ktery je upravovan podle stylu jizdy
vymaze ... pote se nacte ten zakladni, ktery je tam "napevno" ... a staci,
aby se pri prvnim rozjezdu motor "zakuckal" a je to na*urveny ... takze
znova odpojit baterku a opatrne prvnich cca 50km ... pak to bude OK
... Renault Clio III 2006 1.2 16v 55kw ...
... Renault Megane II Grandtour 2004 1.5dci 60kw ...
... ex Punto II 99 1.2 8V 44kw ELX ...
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“