Chyby Fiatu Bravo

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od rogi »

i ked mám vyhradi k niečomu na BRAVO2 aj tak som spokojní, chcel som pôvodne citroena C3picasso 1,6HDI super cena 11400€ dobre že predajca otálal,teraz by som nemôhol kľudne spávať, najlepša je tam vychytaavka uchytenia brzdoveho lanka na zadnej nápravnici v klipe ktorí sa maže aby nevŕzgal bowden v nom uchytený :lol: je vidiet, čo vyrobca to originalne riešenie, a na zaaver žiadne auto nieje vyrobene tak ako by si zakazník predstavoval :wink:
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
Reklama
 

Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od rogi »

chcem sa informovat ohľadom tohto dielu, či je to dôležité alebo nie,mám model 2010, no ako to býva čím sa model dlhšie vyrába tak sa "odlachčuje" takže už nemontujú na nasávacom potrubí pred filtrom nasávač vzduchu, model 2009 to ešte má, ak by to bol jednoduchý vstup, ale nieje má to aj rezonátor,
Přílohy
okruh nasavania,a.JPG
okruh nasavania,a.JPG (51.16 KiB) Zobrazeno 4623 x
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od durkovic »

vidiš ani by som to neriešim či to tam je, kup si športovu vložku vzduch fitru , založ ho , kup si dake dva metre dakej flexo rury a upevni to niekde kde to nasava studený vzduch :wink: . autiko bude zivšie, rozmyšlam že ten diel aj ja zo svojeho motoru vyhodim mam prvu varku 2007
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od durkovic »

rogi, nezhanaj nič, nechaj tak , je to blbost ten dielec 1 , ja som ho dneska odpojil na mojom brave a nechal len tu L kovo tvaroivanu hadicu nech nasava vzduch, proste tak ako to naš ty. dal som test jazdu a to auto ide proste brutalne, omnoho lepšia rekcia na plyn a so zaradenou 3 kou to robí divy. už davno som to mal odpojiť. proste auto lepšie dýcha.
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od rogi »

a ja som si myslel, že to je na niečo dobree, inak tiež predbieham na trojke, pekne do 5000otačok točím, ked prekročí motor3000 otačok ako by zaplo turbo :D podla eLearn to mam zabehnuté, tam je vykon meraní po 50hodinach prevadzky
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
amadeuxs
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 04 lis 2010, 15:07

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od amadeuxs »

Zdravím ja by som sa len chcel opítat, ci sa uz niekto stretol s takym javom, ze ked otocíte volant do lava dajaké malé klopkanie tam cítit a jemne to pocut, auto ma 2,5 roka, a neviem ze preco to robí. Neviem ci niekto uz to cítil alebo tento jav sa prejavuje aj pri ostatnych fiatoch Bravo. a dodal by som ze to robí iba pri pomalej jazdy, ked napr cúvam do garáze, alebo ked idem von z garáze. Za odpoved dakujem.
Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od rogi »

skús na voľnom priestranstve jazdiť do ľaveho kruhu ak to bude robiť, môže to byť homokinetický kĺb
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
amadeuxs
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 04 lis 2010, 15:07

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od amadeuxs »

Dakujem za odpoved, uz som sa dohodol s mojím stríkom, on már kompletne zariadeny servis, a povedal ze sa pozrie nato, zdvihnú auto a kukneme sa pod to, dúfam ze to nebude nic vázne, a zajtra si vyskusam typ ktory si povedal. dakujem za odpoved
amadeuxs
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 04 lis 2010, 15:07

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od amadeuxs »

Dakujem za odpoved, uz som sa dohodol s mojím stríkom, on már kompletne zariadeny servis, a povedal ze sa pozrie nato, zdvihnú auto a kukneme sa pod to, dúfam ze to nebude nic vázne, a zajtra si vyskusam typ ktory si povedal. dakujem za odpoved
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od durkovic »

zdravím, mne to sice robilo iba na stile ale ked som kupil bravo tak po dvoch týždnoch bola svolavačka do servisu na prvu varku dodaným brav, manili šmahom oba stabilizatory prednej napravy, nemal som sice ziadne problemy ale vymenili ich. U stila som mal tento problem a v zaruke vymenené takisto stabilizatory.
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
amadeuxs
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 04 lis 2010, 15:07

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od amadeuxs »

tak pravdepodobne stabilizator, aha, sobotu by som mal ist do servisu, ked mi cas to vydá, a potom sa na to kuknú, dakujem za typy. potom isto oznámim, ze ako som dopadol, :)
Petis193
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 18 srp 2009, 14:11
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od Petis193 »

Chlapi,kdyz jedu po nerovnostech tak se z predni napravy oziva vrzani.Je to slyset v aute ale i venku.Nevi nekdo co by to mohlo delat?
amadeuxs
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 04 lis 2010, 15:07

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od amadeuxs »

zdravím, tiez som stym mal problém, pocul som to, a mne to robili vnútorné blatniky ti nad kolhttp://www.e-cat.cz/c-80_2658199_316356_267310 ... .htmlesami" onclick="window.open(this.href);return false; z tej umelej hmoty, raz alebo dva krát som to pocul a od vtedy mi to prestalo. teraz to uz nepocujem.

ja som tiez zvykol poucut daco ale zo zadu z kufra alebo zadné sedadlá, neviem, ci neikto to nepocuje, ja bohuzial vzdy jazdím na vozovke ktorú nechcem komentovat (svk - BB kraj - LC okres: katastrofa), a vzdy to pocujem, keby to plato nad kufrom by skákalo ale ja neviem.
Petis193
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 18 srp 2009, 14:11
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od Petis193 »

Zdravim amadeuxs, to bouchání ze zadu se mi ozyva taky kdyz jedu po horsi ceste a u me to delaji zadní opěrky.Když mám v zadu lidi tak to neni slyšet. Jinak co se týče toho vrzaní tak je to možné že to dělají ty plasty.
amadeuxs
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 04 lis 2010, 15:07

Re: Chyby Fiatu Bravo

Příspěvek od amadeuxs »

zdravím petis193, no v predu tie plasty, co som písal blatníky, tiez mám to stastie ze bohuzial jazdím na cestách kde max rychlost je u mna 40, ale teraz uz viem ze zadne operadlá robia ten zvuk zo zadu, díky
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“