zabezpečenie proti krádeži

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

zabezpečenie proti krádeži

Příspěvek od rogi »

chcem sa informovať či existuje niečo podobne ako "Zeder" na Bravo2, kedže na stĺpiku je servo, a vyrobca tam nedoporučuje nič montovať, lebo moc neverím imobilizeru čo tam je :(
lebo tam kde som zamestnaní, sa s parkoviska kradnú auta, :twisted:

žiaden typ :|
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
Reklama
 

durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: zabezpečenie proti krádeži

Příspěvek od durkovic »

ahoj,

ja som mal na stile defend lock, a spokojnosť, teraz na brave nemam nič ale mooožno si niečo zaobstaram. snad ten defend lock znova, uzamykanie spiatočky RP.
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
amadeuxs
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 04 lis 2010, 15:07

Re: zabezpečenie proti krádeži

Příspěvek od amadeuxs »

bohuzial ja mám zle skusenosti, po nakupovaní v tesku v lucenci na parkovisku stálo auto cca hodinku a zbadalsom náznaky toho, ze sa niekto pokúsal otvárat zadné dvere auta, to som zbadal mensie skrabanace. vidno to iba vtedy ked sú otvorené zadné dvere, ako by sa tam niekto motal dajakym drotom alebo s takym niecim. odvtedy parkujem vzdy u príbuznych cca 200 metrov od tesca. a tiez zhánam dajaké bezpecnostné prístroje.
Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: zabezpečenie proti krádeži

Příspěvek od rogi »

myslím že zamknutie rychlostnej páky, je na par minút učinné, stačí otvorit kapotu, s kĺbikov vytiahnuť radiace lanka, a auto odtiahnuť, ja uvažujem o niečom čo by znemožnilo otačat volantom ako zeder, len pri nasadzovaní si budem muset klaknúť, jedine kde sa to da namontovat je volantova tyč dolu pri pedaloch, tyč je vtvare kríža,
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: zabezpečenie proti krádeži

Příspěvek od oldoss »

A s tým zederom to je isté, že sa tam nesmie nič montovať? Je to dané výrobcom alebo priamo u "zederáckov" ti povedali, že to tam nemontujú. Pokiaľ máš ešte auto v záruke, čo asi máš tak možno by to bol problém ohľadom uznania záruky a podobne. Treba sa skúsiť popýtať servisu kam chodíš. Naj je kombínácia mechanického zabezpečenia spolu s tajným vypínačom. Tiež je dosť dobré http://www.vam01.sk/" onclick="window.open(this.href);return false; tento pán je z Dolnej Seči a ešte žiadne auto s jeho zabezpečujúcim systémom neodcudzili. Tedy odcudzili susedovi octaviu combi rs, ale našiel hu dva kilometre od domu čo sa zablokovala celá a zlodeji s ňou nevedeli pohnúť, a auto malu vymenenú palubovku, riadiačku a čo ja viem ešte. Ale zase dosť si za to ten pán pýta na koľko by malo byť zabezpečenie v každom aute jedinečné. Tak je už iba na tebe čo si zvolíš. Osobne si myslím, že fiaty sa až tak strašne nekradnú ako naftové uberwageni ale samozrejme čert nikdy nespí.
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: zabezpečenie proti krádeži

Příspěvek od rogi »

nieje to priamo proti krádeži ale dá sa aspoň lokalizovat pokial to niekto neobjavý
http://www.nejlepsiceny.cz/tema/gps-lokator.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“