pomožte mi k rozhodnutí

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
pavel626
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 22 říj 2006, 12:07

pomožte mi k rozhodnutí

Příspěvek od pavel626 »

mám možnost koupit tento vůz r.v99 najeto 10000km v super stavu jo obsah je 0,9 je jak nový zhruba do 70000kč co vy kdo na to??
napište mi zkšenosti- spolehlivost, spotřeba,jízdní vlastnosti na co dát pozor atd.
Nebo raději za ty peníze Punto 1.1 5 dveří 97, v super stavu? je to pro maminu do práce díky za názory
Reklama
 

velechovský václav
Fiaťák
Příspěvky: 137
Registrován: 11 srp 2006, 16:00

cena fiat

Příspěvek od velechovský václav »

Před nákupem staršího vozu doporučuji vznést dotaz na Českou pojišŤovnu : Kolik peněz vyplatí za toto vozidlo při odcizení.
Ceny starších vozů většinou převyšují odškodné jež by vyplatila pojišťovna.

Přeji hezký den.
wel
autoholik
Fiaťák
Příspěvky: 171
Registrován: 13 zář 2005, 17:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od autoholik »

ja by som radsej investoval do motora 1.1. mam 899-je sice fajn....ale pri plnom zatazeni ma co robit a v zime zerie podstatne viac ako 1.1.
Paradne, modre, krasne Seicento 0.9 ... 150ooo km, 1999/5 :)

http://www.milan.konzum.sk
velechovský václav
Fiaťák
Příspěvky: 137
Registrován: 11 srp 2006, 16:00

cena vozu

Příspěvek od velechovský václav »

Je vždy těžké rozhodnout se pro nákup staršího vozu - levnějšího a staršího s větším obsahem válců nebo dražšího mladšího vozu s menším výkonem.
Pokud má být auto používáno na cestu do práce a zpět , je dle mého názoru zapotřebí hledět na spolehlivost vozu t.j. co nejmenší riziko poruch a maximální spolehlivost.
Pokud někdo prodává ojetinu většinou ví nebo očekává , kdy bude muset koupit nové pneu, vyměnit obložení brzd, disky brzd, destičky, tlumič výfuku , odstranit úniky oleje atd.
Bohužel ve většině autobazarů nakupujeme zajíce v pytli.
Pokud najdeme solidního přímého prodejce auta většinou nám všechno řekne, pokud to není podvodník.
Při nákupu z autabazaru bych doporučoval první jízdu do stanice technické kontroly a pokud auto není způsobilé provozu toto vrátit.
Odpovědět

Zpět na „Seicento“