nastavovani svetel

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
jonas
Fiaťák
Příspěvky: 89
Registrován: 05 říj 2006, 15:33
Bydliště: Medlešice
Kontaktovat uživatele:

nastavovani svetel

Příspěvek od jonas »

nazdar chlapy ma dotaz nevite nekdo na jakym principu funguje nastavovani svetel u cinguecenta ja tam ma nejaky trubicky ale nic to nedela prosim o pomoc
Mam fiat cinguecento 0.9 sx
Renault 21 2.2 gtx 79KW (107ps) trhac asfaltu , elektrony z renault clio baccara 1 185/60/14
Reklama
 

Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: nastavovani svetel

Příspěvek od Matesxxx »

No mám takový pocit že v těch trubičkách je kapalina a jak točíš uvnitř čudlíkem tak ti to tlakem nastavuje světla a dakší pocit co mám je, že se to nedá plnit a musí se koupit celý ten mechanismus.
maarek
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 01 říj 2006, 12:45

štelování světel

Příspěvek od maarek »

No já jsem to měnil ty aby mi to svítilo dobře. Vím jak se to mění a vím kde sehnat levnější nnež za 3000 na fiata
jonas
Fiaťák
Příspěvky: 89
Registrován: 05 říj 2006, 15:33
Bydliště: Medlešice
Kontaktovat uživatele:

odpoved

Příspěvek od jonas »

a nevis jakou kapalinou se to asi ma plnit
Mam fiat cinguecento 0.9 sx
Renault 21 2.2 gtx 79KW (107ps) trhac asfaltu , elektrony z renault clio baccara 1 185/60/14
standor
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 14 srp 2006, 21:30
Bydliště: RYCHVALD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od standor »

U nás v práci se to vyrábí na Fačko Filcku Tavrii.Plní se to na dost složitém zařízení, nesmí tam být žádná vzduchová bublinka a až se to natlakuje a zbaví těch bublinek tak se to zazátkuje.Dává se do toho MONOETHYLENGLYKOL v nějakém poměru s vodou aby to nezamrzlo.Pochybuju dost o tom že by to doma na koleně byl schopný někdo naplnit.Kazí se to často na těch Feliciích a na STK si prý na to potrpí.Já bych to asi řešil předělávkou na elektrický krokový motorek ze světel z jiného auta třeba ze šroťáku.
standor
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 14 srp 2006, 21:30
Bydliště: RYCHVALD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od standor »

Tak to mám na tom novém Činque taky v pr...i.Budu si muset v práci vybrat nějaký motorek a pošpekulovat jak to tam tam dostat a zapojit. :( :idea:
autoholik
Fiaťák
Příspěvky: 171
Registrován: 13 zář 2005, 17:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od autoholik »

zdravim vas. dlho som na tejto stranke nebol a ked som zbadal tento nazov, myslim, ze vam viem pomoct...
na mojej stranke www.milan.konzum.sk mam o tom napisany hodny kus textu aj s moznostami opravy. mal som pokusy o naplnenie, raz to fungovalo,ale cez prasklinu to zas vytieklo.
riesenie??teraz si radsej sadnite...
PASUJE TAM MECHANIZMUS SKLAPANIA Z FELICIE !!!...ktory stoji asi 1/4 ceny. jedine,co je ine je dlzka hadiciek,ale tie sa daju v motorovom priestore schovat. vsetko mam odfotene,takze odporucam pozriet.. tu je presny link:
http://milan.konzum.sk/seicento_sklonsvetiel.php
Cez STK to preslo v pohode, jedine co mi povedal,ze si mam tie srobovacie tycky vytocit este viac von, lebo mam stale "padnute" svetla.
Paradne, modre, krasne Seicento 0.9 ... 150ooo km, 1999/5 :)

http://www.milan.konzum.sk
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“