Fosforeskujuca farba co si o tom myslite mate skusenosti?

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Fosforeskujuca farba co si o tom myslite mate skusenosti?

Příspěvek od kovvalsky »

Petr1968 píše:Jaký máš důvod mít tam fosforeskují barvu? :mrgreen: Raději rozsviť ve dne mlhovky. Budeš COOL za méně :mrgreen:
keby niake mam :D a zase ta farba tolko nestoji je to ako obycajny sprej
one world, one dream, one car
Reklama
 

Uživatelský avatar
phuff
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 433
Registrován: 14 črc 2009, 21:21
Bydliště: Trnovec nad Vahom
Kontaktovat uživatele:

Re: Fosforeskujuca farba co si o tom myslite mate skusenosti?

Příspěvek od phuff »

podla mna mozes dat na brzdy hocico.. nemusi to byt neviem aka teploodolna farba.. ja som svoje najprv natrel farbou takou aku som mal ..D a drzalo to.. casom som to chcel mat ale inak, tak som to nastriekal len takym nejakym sprejom a drzi to bez problemov.. a bez smradu.. to sa nebude neviem ako vypalovat a smrdet uz vobec.. co mam osobne skusenosti..

a k tomu spreju.. striekal som reflexnym.. ak myslis ten on nefosforuje.. len sa odraza od svetla.. striekal som tym interier.. ale ta farba mi na dotyk prisla akoby ja neviem, ako sadra, alebo omietka ..D taka praskova akoby bola.. tak neviem ako dopadne na brzdach.. prisla mi taka ze by sa mohla spinit lahko.. tak uvidiis..
http://gallerymart.zz.mu/2dcc5
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Fosforeskujuca farba co si o tom myslite mate skusenosti?

Příspěvek od kovvalsky »

phuff píše:podla mna mozes dat na brzdy hocico.. nemusi to byt neviem aka teploodolna farba.. ja som svoje najprv natrel farbou takou aku som mal ..D a drzalo to.. casom som to chcel mat ale inak, tak som to nastriekal len takym nejakym sprejom a drzi to bez problemov.. a bez smradu.. to sa nebude neviem ako vypalovat a smrdet uz vobec.. co mam osobne skusenosti..

a k tomu spreju.. striekal som reflexnym.. ak myslis ten on nefosforuje.. len sa odraza od svetla.. striekal som tym interier.. ale ta farba mi na dotyk prisla akoby ja neviem, ako sadra, alebo omietka ..D taka praskova akoby bola.. tak neviem ako dopadne na brzdach.. prisla mi taka ze by sa mohla spinit lahko.. tak uvidiis..
a aky si mal nazov toho spreju
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
phuff
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 433
Registrován: 14 črc 2009, 21:21
Bydliště: Trnovec nad Vahom
Kontaktovat uživatele:

Re: Fosforeskujuca farba co si o tom myslite mate skusenosti?

Příspěvek od phuff »

myslim ze to je od duplicoloru.. stoji okolo 8e 400ml sprej.. asi tri mesiace to tam ma.. umyva to len vodou ani sa toho nechyta a na bubnoch to vyzera akoby to teraz striekal.. na to aky to ma material to dost odpudzuje spinu.. na prednych samozrejme brzdny prach, ale 2x za sezonu ked to streknes tak neni o com.. ja na zlte auto nemam velmi na vyber aku farbu na brdzy.. ina kriklava zlta sa mi tam nehodi, zelena, oranzova, ruzova tiez nie.. tak ostavam pri obycjanej zltej, mozno ciernej.. nenapadnej :D
http://gallerymart.zz.mu/2dcc5
kaparobo
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 15 říj 2010, 20:25

Re: Fosforeskujuca farba co si o tom myslite mate skusenosti?

Příspěvek od kaparobo »

kovvalsky píše:ludia chcem sa vas opytat ci mate skusenosti s fosforeskujucou farbou objednal som si fosforeskujuci sprej a chcem s tym nastriekat brzdy uz ste niekedy ten sprej videli nazivo? :lol: mate s tym skusenosti?
Zdar a kde si koupil ten sprej a za kolik a jak se jmenuje?
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Fosforeskujuca farba co si o tom myslite mate skusenosti

Příspěvek od kovvalsky »

kaparobo píše:
kovvalsky píše:ludia chcem sa vas opytat ci mate skusenosti s fosforeskujucou farbou objednal som si fosforeskujuci sprej a chcem s tym nastriekat brzdy uz ste niekedy ten sprej videli nazivo? :lol: mate s tym skusenosti?
Zdar a kde si koupil ten sprej a za kolik a jak se jmenuje?
no da sa kupit normalne cez net farby laky ale nakoniec som to nekupil tak neviem ake to je
one world, one dream, one car
Mr.pilot
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 381
Registrován: 12 bře 2009, 18:46
Bydliště: chocerady

Re: Fosforeskujuca farba co si o tom myslite mate skusenosti

Příspěvek od Mr.pilot »

phuff píše:podla mna mozes dat na brzdy hocico.. nemusi to byt neviem aka teploodolna farba.. ja som svoje najprv natrel farbou takou aku som mal ..D a drzalo to.. casom som to chcel mat ale inak, tak som to nastriekal len takym nejakym sprejom a drzi to bez problemov.. a bez smradu.. to sa nebude neviem ako vypalovat a smrdet uz vobec.. co mam osobne skusenosti..

a k tomu spreju.. striekal som reflexnym.. ak myslis ten on nefosforuje.. len sa odraza od svetla.. striekal som tym interier.. ale ta farba mi na dotyk prisla akoby ja neviem, ako sadra, alebo omietka ..D taka praskova akoby bola.. tak neviem ako dopadne na brzdach.. prisla mi taka ze by sa mohla spinit lahko.. tak uvidiis..
na brzdy můžeš dát cokoliv v závislosti na jízdě.pokud jezdíš jak důchodce,tak brzdy můžeš natřít třeba balakrylem,ale já osobně když si trochu blbnu tak jsem schopnej rožhavit kotouče tak že to přestává brzdit.jednou sem přijel domu a cca po 10ti minutách jsem sáhnul na šroub od kola(vím že to byl blbej nápad,ale nezkus to že) a spálil jsem si prst.teplotu na třmenech jsem nikdy neměřil ale pochybuju že tvůj lak by tam vydržel.
Punto cabrio,motor 1,6
Grande punto 1,2
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“