help:škvrčící brzdy při jizdě bez brždění

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
mio
Začátečník
Příspěvky: 23
Registrován: 13 lis 2010, 17:37

help:škvrčící brzdy při jizdě bez brždění

Příspěvek od mio »

zdravim panove.začalo mi škvrčet a dřit předni pravá brzda,tak jsem to rozebral a zjistil ze ta celist se stahuje pri brzdeni jen dole :-(jak kdyby vrsek byl zatuhnuy tak jsem to chtel povolit ten imbus 8 abych to rozebral ale nejde to ani prd:-(poradte co mam udelat,budu rad za každou radu.dik moc panove
fiat Punto 1,2 8V by M.i.o
Reklama
 

Uživatelský avatar
Karol
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 01 úno 2011, 22:56

Re: help:škvrčící brzdy při jizdě bez brždění

Příspěvek od Karol »

Mali by to byt brzdy s plavajucimi strmenmi, takze asi to volne ulozenie nieje az tak volne. Ked nejaky sroub nechce povolit, niekedy pomoze nastriekat WDckom a chvilu pockat nez to vtecie dnu, a potom trhanim sa snazit to povolit. Hlavne tam asi treba rozchodit to "plavajuce" ulozenie, takze gumene prachovky sundat, rozbehat, vyfukat, namazat a pod. Musi to volne chodit. Doporucujem vyfukavat stlacenym vzduchom a nedychat ten prach.
Punto Mk1 1.1 r.v. 1997 cca 140000 km
Uživatelský avatar
mio
Začátečník
Příspěvky: 23
Registrován: 13 lis 2010, 17:37

Re: help:škvrčící brzdy při jizdě bez brždění

Příspěvek od mio »

no to si piš že jsme to nejdřiv nastříkali wd čkem a ani prd.. ale přijde mi jak ta gumova vložka byla vtahnuta do toho jezdce....kdyby ten inbus šel povolit tak se krasně k tomu dostanu pročistim a bylo by to ok ale tak ani prd.. nevim co dal a do servisu se mi to zatim moc nechce dat ale asi nic jineho mi nebude zbývat jestli na nic nepříjdu :-(
fiat Punto 1,2 8V by M.i.o
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“