Klúč

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
R.J.
Fiaťák
Příspěvky: 111
Registrován: 15 říj 2008, 09:58
Bydliště: Trenčín

Klúč

Příspěvek od R.J. »

chcel by som sa opýtat či vie niekto opravit originalné dialkové ovládanie v kluči ked dám nové baterky tak to len tak preblikuje ako sa mu chce ale nereaguje klučom ide vše ok je to síce na Lanciu Lybru ale to by malo byt asi jedno ked je to raz elektrika a tá je pre mna španielská dedina
Sporting 1.2 16V - ex
Bravo 1.9 TD100 - ex
Lancia Lybra SW 2.4JTD
Reklama
 

jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: Klúč

Příspěvek od jani »

po vymene baterky bude treba asi zosparovat kluc s autom,ale na Lanciu navod netusim aky je....
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
Uživatelský avatar
R.J.
Fiaťák
Příspěvky: 111
Registrován: 15 říj 2008, 09:58
Bydliště: Trenčín

Re: Klúč

Příspěvek od R.J. »

to neviem či pojde ja si skor myslím že je tam niekde studený spoj dočital som sa na lanciackom fore že sa to dá ale ja to neviem a to treba nejakého autoelektrikára lebo ak tam dám tie nové baterky tak to ozaj len tak bliká ta kontrolka sem tam nech to mačkám akokolvek
Sporting 1.2 16V - ex
Bravo 1.9 TD100 - ex
Lancia Lybra SW 2.4JTD
HT88
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 14 bře 2010, 23:48
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Klúč

Příspěvek od HT88 »

Mám ten samý problém na Puntu 1.2 8V. Dneska jsem ujel 5km zamkl auto dalkovým a už neodemkl bez použití klíče. Vyměnil jsem baterku v ovladači na klíčích- nepomohlo. Když chci auto odemknout tak začne blikat, ale neodemkne se. Pokud zmáčknu zamknutí přestane blikat jako by se zamklo. Když ho otevřu klíčem tak centrál otevře všechny dveře a následně se je snaží zamknout. Dám klíč do spínačky, ale nopodaří se mi auto odkódovat. Jen ho mačkáním zamknu a opětovným vyvolám blikání jako bych byl venku. Autobaterie je v pořádku. Vyměnil jsem baterku v ovladači, je nutné spárování? To samé se stalo při staré batercem kdy šlo zamknout, ale odemknout ne, ani odkódovat. Děkuji za rady
MKI 1.2 8V
HT88
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 14 bře 2010, 23:48
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Klúč

Příspěvek od HT88 »

Nikdo neví co s tím?
MKI 1.2 8V
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“