Přední světlomety, serva naklápění.

Moderátor: peta.smolik

Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1332
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od SpiritWolker »

NIE :D si to poriadne precitaj co sa tam pise!!!

z Oktavie pasuju na Stilo
ale nepasuju na Punto2 !!!

ved si pozry aj fotky ze su uplne ine

uz chapes? 8)

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Reklama
 

Fénix
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 494
Registrován: 18 lis 2010, 13:22

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od Fénix »

To jsem si špatně vyložil.Ale kde je servomotor tady. Já ho tam nenašel a to jsem dlouho hledal. http://www.aci.cz/img.asp?stiid=25734" onclick="window.open(this.href);return false; Takže demontáž? Tohleto http://img22.imageshack.us/img22/7578/obr1888.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; jsem na mém světle nikde nenašel.Je to pouze na Punto MK2A Jedině někdo zespoda,kde není vidět.Nebo je to integrovaná součást světla a je po ptákách.. Jasně jsem napsal Clasik.Tedy MK2B Fiat PUNTO 6/2003-
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1332
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od SpiritWolker »

Fenix, presne ten motorcek je z Punta 2 facelift rv2008 !!! je na nom aj rok vyroby 03-06-2008
a tu fotku som fotil ja :D a aj som ho z toho svetla vyberal

takze aj ty vo svetle musis mat ten isty motorcek :D :D alebo ti ho niekto vybral :D :D
alebo si si nenasadil okuliare :D alebo si sa pozeral pos nespravnu kritku :D

a preco zhanas ten motorcek? nesklapaju sa ti svetla?

tu mas fotku kde hladat:
Přílohy
DSC02124a.JPG
DSC02124a.JPG (58.21 KiB) Zobrazeno 6101 x

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Fénix
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 494
Registrován: 18 lis 2010, 13:22

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od Fénix »

Už jsem přišel na to,proč ho nemůžu najít :mrgreen: A je to ten nejprostší důvod :evil: Já tam ten motorek v tom pravém světle vůbec nemám A hledej co není. Jen tam trčí ten konektor.:lol: :lol: :lol: Budu ho muset koupit. Tak se omlouvám za zasvinění fora. Jde to nasadit i bez demontáže světlometu? Je tam málo místo a prd vidět.
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1332
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od SpiritWolker »

Gratulujem :D a preco si sa nepozrel aj do druheho svetla? a neporovnal? mam na predaj jeden motorek, prave ten co je na fotce :D chces ho? len ho zasunies a zatocis, zacvakne sa gulicka a uz funguje

no admin by to mohol rozdelit tuto temu na dve :D lebo toto je Stilo tema :D nebo nase prispevky zmazat

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Fénix
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 494
Registrován: 18 lis 2010, 13:22

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od Fénix »

Jsi daleko.To sa neoplatí posílat. Měl jsem dojem,že to kdysi šlo.Tak mně to nenapadlo,že je to vyrabované. :wink: Já to vlastně vůbec nepoužívám a na STK na to serou.Mám nabídku 300kč použitý s vyhořelého auta italských karabinierů . Hulín. Jinak auto prošlo STK bez ztráty kytičky. Včetně podvozku,výfuku.
Fénix
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 494
Registrován: 18 lis 2010, 13:22

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od Fénix »

Mohl bych poprosit tento obrázek ve větším? https://www.club-fiat.com/download/file.php?id=4410 Zajímá mě uchycení táhla toho serva . Jestli se trefím i bez demontáže světlometu.
Uživatelský avatar
motoCvok
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 20 dub 2010, 11:30

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od motoCvok »

zdezajh píše:Tak jsem koupil motorek z Octávky,včera namontoval a Stilouš klopí zraky jako nějaká patnáctka.Snad 10x vyzkoušel a paráda.
Akorát nevím,jestli během výroby Stila nedošlo k nějaké změně v použití a uložení motorků.Já mám Stilo z 12/2001 a to od nového,tak je jistota,že jsou prvně měněny.Ale to by neměl být problém ve Fiatu zjistit.
Koupil jsem motorek ten za 250,- Kč.Domluva,dodání vše super.
Pro případný zájem mám dovoleno dát tento kontakt : kajos@klikni.cz
Za tyto peníze budou naše auta na STK klopit zraky v pohodě.
aj mna caka vymena ale pravdu povediac trosku sa toho bojim, a este vyckavam nemam dost velku garaz a vonku je brutalna kosa.
Nedokumentoval si nahodou postup alebo nenapises ho sem :wink:
FIAT STILO MW 1,8 16V
zdezajh
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 25 kvě 2009, 09:51

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od zdezajh »

Ahoj.Nic na tom není.Sundáš deklík,motorek je přidělaný jedním šroubem,vytáhneš zástrčku s kablíkem,pak ho vycvakneš a je venku.Nový dáš obráceným postupem.
Fotky jsem nedělal, ale projdi si druhé forum(taky tam chodíš)a něco tam možná bude http://www.gabriel-net.de/forum/forumdisplay.php?f=35" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
motoCvok
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 20 dub 2010, 11:30

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od motoCvok »

jj chodim tam ... len ma zaujima ako sa to menilo ci musi svetlo von... pri 1.8 benzin je tam toho miesta pomenej :?
FIAT STILO MW 1,8 16V
zdezajh
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 25 kvě 2009, 09:51

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od zdezajh »

Já mám 1.2 a měnil jsem ho na straně spolujezdce.Odklopil nádržku ostřikovačů a byl tam.Světlo jsem ven nedával.Ale kolik je místa na 1.8 nevím.
Smrťák
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 361
Registrován: 20 bře 2011, 08:25

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od Smrťák »

http://www.auto-lz.cz/zbozi/4925/Pravy- ... -03-05.htm" onclick="window.open(this.href);return false; Sice Taivan ,ale super kvalita.Za tu cenu. Mám doma
Sbohem. :-)
amatér68
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 28 led 2009, 15:50

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od amatér68 »

Našel jsem nový zdroj na motorky pro stila je to čína ale funkční. A za tu cenu no nekup to :lol:
http://www.autobyznys.cz/detail21653/sv ... 1j0941295a" onclick="window.open(this.href);return false;
Smrťák
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 361
Registrován: 20 bře 2011, 08:25

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od Smrťák »

http://www.sbazar.cz/img/original/89/5472289_1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; Na tento světlomet dám opravnou sadu.(pravou) Je to sada na opravu (výměnu) ulomených držáků světla.Punto MK2a.Je mi to líto vyhodit
Sbohem. :-)
Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: Přední světlomety, serva naklápění.

Příspěvek od elvis.jarous »

Ahoj,
hlásím že u Stila MW 1.9 JTD 16V je určitě stejně málo místa jako u ostatních dýzlů a motorky světel jsem měnil na namontovaných světlech přes otevřenou haubnu, akorát jsem vyndal AKU a její ohrádku. Na druhé straně překážela nádržka ostrikovačů ale pomohl kratší šroubováček. Při demontáži se motorky vyvlíknou jako pohybem motorku ven do blatníku. Zkrátka jde to, když si na to pořádně posvítíte, vše by Vám mělo být jasné. Montáž byla na dvě ruce a vyndal jsem žárovku potkávačky, páč překáží. - motorky nasaďte na konektory a nastavte je při zapnutých světlech tak aby ty trny vyjely co nejvíce ven,jednou rukou parabolu přitahněte k sobě jako že svítíme více dolů a druhou navlíkneme motorek. Motorky jsem koupil ve městě v autokelly na oktávii za 490 s DPH(nemám tam slevu) za kus a ještě ktomu mám každý od jinýho výrobce. Jedno je tichounky a plynule jede to polohy, druhý je rychlejší a hlučnější. Jo a žárovky obrysovky jsem také měnil. Taky pakárna ale určitě šikovný kutil to zvládne všecko bez heveru a krouceního volantem.
Je fakt, že se mi udělalo špatně, když jsem to viděl ale řekl jsem si, že to dám a dal:-)
Zdar a světlo.
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Odpovědět

Zpět na „Stilo“