HELP - Ovládací páčky pod volantem

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Jill
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 23 led 2006, 08:23
Bydliště: Praha/Zlin

HELP - Ovládací páčky pod volantem

Příspěvek od Jill »

Ahoj Lidi, posledni dobou se mi stava, ze kdyz odbocuju do prava, dam blinr, ten se mi po odboceni sam vypne - ale nejen to, automaticky preskoci do druhe polohy = blika do leva....co to :? :evil: ?? Mate nekdo zkusenosti??
IQTQ - MKI 1,2 16V 63kw
Reklama
 

marmor
Fiaťák
Příspěvky: 67
Registrován: 28 srp 2006, 11:10
Bydliště: Poprad, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Prepinaci packa pod volantem

Příspěvek od marmor »

Ja mám Punto II 1.2 ELX r.v.2001 a mám podobný problém s páčkami smeroviek. Nedržia sa v polohe pri vytočenom volante hlavne pri smere vpravo. Niekedy aj pri prepnutí smeroviek doľava. Samé sa mi síce neprepnú do druhej polohy no nedržia a niekedy to poriadne stve.
Stačí však vyrovnať volant, a potom už držia no je to nepraktické.
Ondra Koutek
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 10 dub 2006, 20:52
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Ondra Koutek »

Pánové, objevil se malý problém s levou páčkou pod volantem. Když zapnu světla, a to jak parkovačky, tak potkávačky, tak se mi trochu rozsvítí kontrolka dálkových světel na palubce. Zhasne to, když zapnu/vypnu dálková světla. Potom se to už nikdy samo nerozsvítí. Z toho vyplývá, že:

1. je v háji levá páčka - špatný kontakt

2. je problém s elektrikou - auto stojí venku

Zatím se mi tento problém vyskytl jen, když bylo venku kolem nuly a velké vlhko. Ale když nebylo tak vlhko, tak to bylo v pohodě.

Co s tím :?:

Dá se vyměnit jen jedna páčka :?:

Ptám se proto, že např. v Autokelly prodávají jen obě páčky dohromady - tzn. levou i pravou.

Díky moc za pomoc a přeji všem krásné svátky 8)
Fiat Punto MkI, r. v. 1996, 5dv., 1.1, zelenomodrá metla
m6564xp
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 19 úno 2006, 20:55
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek od m6564xp »

Mění se celé páčky, tj. obě dvě najednou. Není to rozebiratelné. Kdybys je nesehnal tak mám páčky funkční použité za 1000 Kč. Tel. 603 53 33 22
Mitsubishi Pajero 3.2 DID
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“