Chyba elektroniky?

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
hrubi
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 23 pro 2010, 07:41

Chyba elektroniky?

Příspěvek od hrubi »

Zdravim, uz cca tyden mi auto hlasi chybu: Bulbe Failure, RR indict. STOP lamp. Pochopil bych z toho prasklou zarovku, ale vsechny zarovky jsou v poradku a funguji jak maji. Pro jistotu jsem i tak radeji vsechny vymenil, ale ani to nepomohlo. Pokazde kdyz slapnu na brzdovy pedal zapipa chyba a objevi se tato hlaska.

Nemate nekdo podobnou zkusenost prosim? Uz jsem z toho na nervy :( Jedine co me napade jet do servisu na diagnostiku? Zkusil jsem i odpojit baterku v domeni, ze se chyba smaze, ale taky nepomohlo.

Diky za pripadnou radu a pomoc.
Reklama
 

jano207
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 30 pro 2008, 19:52
Bydliště: SK-NR

Re: Chyba elektroniky?

Příspěvek od jano207 »

hrubi píše:Zdravim, uz cca tyden mi auto hlasi chybu: Bulbe Failure, RR indict. STOP lamp. Pochopil bych z toho prasklou zarovku, ale vsechny zarovky jsou v poradku a funguji jak maji. Pro jistotu jsem i tak radeji vsechny vymenil, ale ani to nepomohlo. Pokazde kdyz slapnu na brzdovy pedal zapipa chyba a objevi se tato hlaska.

Nemate nekdo podobnou zkusenost prosim? Uz jsem z toho na nervy :( Jedine co me napade jet do servisu na diagnostiku? Zkusil jsem i odpojit baterku v domeni, ze se chyba smaze, ale taky nepomohlo.

Diky za pripadnou radu a pomoc.
Svieti Ti vsetko vzadu ak stupis na brzdu?
EX-Fiat stilo 1,9 jtd 85kw.Momentalne Fiat bravo 1,9 mjtd 88kw
kejml
Znalec
Příspěvky: 590
Registrován: 13 čer 2008, 23:50
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba elektroniky?

Příspěvek od kejml »

Pravá zadní brzdová lampa nesvítí.
Nebo má vysoký přechodový odpor, špatné uzemnění, prostě blbej kontakt. Computer to vyhodnocuje jako chybu.
Stáhni si návod k použití auta, kde se dozvíš i daleko důležitější informace k vozu, než je tato.
http://www.gabriel-net.de/forum/showthread.php?t=17439" onclick="window.open(this.href);return false;
1.2 F.I.R.E. 44 kW ex.
0.4 i.e. 24 kW
1.8 TSI 132 kW
hrubi
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 23 pro 2010, 07:41

Re: Chyba elektroniky?

Příspěvek od hrubi »

jano207 píše:
hrubi píše:Zdravim, uz cca tyden mi auto hlasi chybu: Bulbe Failure, RR indict. STOP lamp. Pochopil bych z toho prasklou zarovku, ale vsechny zarovky jsou v poradku a funguji jak maji. Pro jistotu jsem i tak radeji vsechny vymenil, ale ani to nepomohlo. Pokazde kdyz slapnu na brzdovy pedal zapipa chyba a objevi se tato hlaska.

Nemate nekdo podobnou zkusenost prosim? Uz jsem z toho na nervy :( Jedine co me napade jet do servisu na diagnostiku? Zkusil jsem i odpojit baterku v domeni, ze se chyba smaze, ale taky nepomohlo.

Diky za pripadnou radu a pomoc.
Svieti Ti vsetko vzadu ak stupis na brzdu?
Jasny ze sviti :)
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Chyba elektroniky?

Příspěvek od radekrat »

Jak pise kejml, nekde je tam studenak. Na stilu se mi to nestalo, ale na brachove Alfe stacilo ocistit kontakty, lehce obrousit a prostrikat kontoxem. Jeste sem ty kontakty i napruzil a od te doby nic.
zdezajh
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 25 kvě 2009, 09:51

Re: Chyba elektroniky?

Příspěvek od zdezajh »

Dělává to svorkovnice u světla na přívodním kabelu.Mně nepomohlo to jenom rozpojit a nastříkat kontaktolem.Musel jsem přihnout ty plíšky, aby spojení drželo pevně a od té doby klid( 2 roky).
Odpovědět

Zpět na „Stilo“