Vymena predniho ramene

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
diger
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 20 dub 2011, 17:11

Vymena predniho ramene

Příspěvek od diger »

Ahoj,
neco mi boucha u predniho kola pri prejezdu nerovnosti a na stk mi zjistili ze mam vymlacenej cep ramene. Chtel bych se zeptat jestli si dokazu to rameno vymenit v domacich podminkach a priapadne jak. Jsem v tomto zacatecnik.

mam Punto 55 1.1 r.v. 1995

Díky za rady
Reklama
 

Uživatelský avatar
linomaniac
Fiaťák
Příspěvky: 118
Registrován: 03 pro 2010, 14:24

Re: Vymena predniho ramene

Příspěvek od linomaniac »

diger píše:Ahoj,
neco mi boucha u predniho kola pri prejezdu nerovnosti a na stk mi zjistili ze mam vymlacenej cep ramene. Chtel bych se zeptat jestli si dokazu to rameno vymenit v domacich podminkach a priapadne jak. Jsem v tomto zacatecnik.

mam Punto 55 1.1 r.v. 1995

Díky za rady
menil som ich pred dvoma dňami na dvore. Trochu zručný by si mal byť, ale myslím, že je to jednoduché.

pozri sem: http://web.telecom.cz/rozsini/puntomk1/pramen.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Punto Cabrio S60
Fix
It
Again
Tomorrow
diger
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 20 dub 2011, 17:11

Re: Vymena predniho ramene

Příspěvek od diger »

Diky moc! a krom toho navodu si nenarazil na neco co bych mel vedet? jako nejaka finta nebo tak...?

Díky
Uživatelský avatar
straki
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 420
Registrován: 11 říj 2009, 23:14

Re: Vymena predniho ramene

Příspěvek od straki »

Já jsem téže měnil rameno ale před barákem na sídlišti a jedinou fintu mohu poradit podepřít auto vším možným jen ne heverem a tím si pak přizvedni to rameno neboť držet to snažit se tam dostat šrouby a ještě doufat že ti to nepadne na kebulu je o nervy a pokud jsi kuřák tak i spoustu cigaret :D
Fiat Punto MK1 SX 1,7 TD 52kw rv. 95 - Dosloužil :(
Aktualně Fiat Stilo 1,9 JTD 85 kw r.v 03
Uživatelský avatar
linomaniac
Fiaťák
Příspěvky: 118
Registrován: 03 pro 2010, 14:24

Re: Vymena predniho ramene

Příspěvek od linomaniac »

straki píše:Já jsem téže měnil rameno ale před barákem na sídlišti a jedinou fintu mohu poradit podepřít auto vším možným jen ne heverem a tím si pak přizvedni to rameno neboť držet to snažit se tam dostat šrouby a ještě doufat že ti to nepadne na kebulu je o nervy a pokud jsi kuřák tak i spoustu cigaret :D
jj, presne! :mrgreen:
Punto Cabrio S60
Fix
It
Again
Tomorrow
diger
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 20 dub 2011, 17:11

Re: Vymena predniho ramene

Příspěvek od diger »

Díky!;-) a s tou spotrebou cigater to dobre znam:D
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“