kabinový filtr

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: kabinový filtr

Příspěvek od Buchtič »

Tak dej na ten nasávací otvor pod plastem se stěrači nějakej filtr. Já tam dal ten co se používá v digestořích a nic mi dovnitř už nelítá: http://punto.buchtic.net/foto/pylovy-filtr.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Reklama
 

qwerty232
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 24 čer 2010, 19:18
Bydliště: Košice

Re: kabinový filtr

Příspěvek od qwerty232 »

dakujem ... ked doprsi idem na to :D
Punto MK1 55S 1,1 40kW 3dv. r.v. 1996
Uživatelský avatar
another
Fiaťák
Příspěvky: 140
Registrován: 27 zář 2010, 16:29

Re: kabinový filtr

Příspěvek od another »

Konečně jsem ten držák filtru sehnal.Sranda za necelých 900kč i s dopravou na ebay,ale co bych pro Puňtu neudělat :) .Je to nové a koukal jsem furt ho ten němec nabízí.

Kód: Vybrat vše

http://viewitem.eim.ebay.cz/Pollenfilter_Innenraumfilter_Fiat_Punto_1_Lancia_Y/320611626207/item
Je to i s aktivním uhlíkovým filtrem.Do týdne byl z Konstanz doma a opravdu tam sedí.Žádná složitá instalace.
Obrázek
Obrázek
Fiat Punto 60 SX, r.v. 1997, 3dv., French Exports
http://another.rajce.idnes.cz/Punto
drpepa
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 245
Registrován: 16 lis 2010, 14:58

Re: kabinový filtr

Příspěvek od drpepa »

Dobrý den, mám problém s ventilátorem topení, buď mám spálené uhlíky nebo cívku. Mám fiat punto J.9 JTD 80, r.v. 99, a potřeboval bych vytáhnou mimo auto motorek s lopatkami. Nevíte jak ho vytáhnout? Všiml jsem si že něco je řped spolujezdcem pod palubkou, nevím zda je to on nebo ne. Děkuji
Fiat Punto 1,9jtd, 59kw, r.v.99
Uživatelský avatar
outofmoney
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 27 srp 2010, 18:01
Bydliště: Hlohovec (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: kabinový filtr

Příspěvek od outofmoney »

dufam ze pisem do dobrej temy :) ... nemam ziadne otazky len sa chcem podelit so svojou skusenostou s pelovym filtrom....dneska som sa rozhodol ze odmontujem plast pri stieracoch pod celnym sklom a pozrem ci tam vobec nieco mam...a na moje prekvapenie som tam objavil podomacky vyrobeny kusok...islo o sito, ktore sa dava na klietky pre zajacov alebo hydinu a na nom navlecena damska pancucha :D cele to bolo vytvarovane tak ze na spodnej strane boli dva vystupky...jeden zapada za taky pliesok a druhy bol priskrutkovany a normalne to bolo zanesene od necistout..takze svoj ucel to plnilo...tak som to len ocistil, prepral a dal naspat :)
Fiat bravo 2007, 1,9 Mjet, 110 kw, 150hp, Maranelo rosso
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: kabinový filtr

Příspěvek od pepaxx »

outofmoney píše:dufam ze pisem do dobrej temy :) ... nemam ziadne otazky len sa chcem podelit so svojou skusenostou s pelovym filtrom....dneska som sa rozhodol ze odmontujem plast pri stieracoch pod celnym sklom a pozrem ci tam vobec nieco mam...a na moje prekvapenie som tam objavil podomacky vyrobeny kusok...islo o sito, ktore sa dava na klietky pre zajacov alebo hydinu a na nom navlecena damska pancucha :D cele to bolo vytvarovane tak ze na spodnej strane boli dva vystupky...jeden zapada za taky pliesok a druhy bol priskrutkovany a normalne to bolo zanesene od necistout..takze svoj ucel to plnilo...tak som to len ocistil, prepral a dal naspat :)
zlý nápad to určite nebol....nešli do vnútra hrubé nečistoty ako listie, vačšie chumače pelov a tak...každopádne nápad to nie je zlý...klobuk dolu za nápad :-)...takže by bolo hriech nedať to tam naspať z novou pančuchou :-)
Uživatelský avatar
outofmoney
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 27 srp 2010, 18:01
Bydliště: Hlohovec (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: kabinový filtr

Příspěvek od outofmoney »

nedavno som cistil prieduchy od uschnutych listov..lenze neviem kedy tam bol ten Homemade filter davany...takze ten bordel mohol byt zbytkovy z pred instalacie...ale kazdopadne budem sledovat ci sa nieco dostava do vnutra...urcite nema ucinnost ako original ale zas nic nestal a clovek ma pocit ze je tam aspon nieco :)
Fiat bravo 2007, 1,9 Mjet, 110 kw, 150hp, Maranelo rosso
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“