DVD do auta

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
redhead
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 23 led 2011, 20:28
Bydliště: Praha 4

DVD do auta

Příspěvek od redhead »

Ahoj. Dávam sem na ukázku fotky DVD do auta od Sony a obrazovky v opěrkách. Rádio zapojený rychle, ale napakovat celou kabeláž pod rádio mi dalo opravdu zabrat. Musel jsem i použít pilku a udělat si zde trochu místa. Už se těším na dovču do Chorvatska do Vodic.
Přílohy
3
3
DSC00028.JPG (70.77 KiB) Zobrazeno 8446 x
2
2
DSC00027.JPG (74.09 KiB) Zobrazeno 8446 x
1
1
DSC00024.JPG (100.38 KiB) Zobrazeno 8446 x
Reklama
 

Uživatelský avatar
ivopav
Fiaťák
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009, 12:06
Bydliště: kousek od Pohořelic

Re: DVD do auta

Příspěvek od ivopav »

good work :wink:
Obrázek samozřejmě,že CNG
redhead
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 23 led 2011, 20:28
Bydliště: Praha 4

Re: DVD do auta

Příspěvek od redhead »

Ahoj lidi, kdyby měl někdo zájem, mam možnost DVD do auta za 1600,-. Stačí přikoupit opěrky za 2600,- a máte luxus music do auta.
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Re: DVD do auta

Příspěvek od anonyme »

Vypadá to zajímavě. Problém je, že ta opěrka stojí o dost víc než ten DVD přehrávač. A kam se vlastně strkají ty kotouče DVD? Někam do tý opěrky co je display? Připojení kabelem je v trubkách opěrky a to se musí nějak i rozebrat čalounění sedadla? A co ty airbagy v sedadle, budou pak ještě fungovat?
redhead
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 23 led 2011, 20:28
Bydliště: Praha 4

Re: DVD do auta

Příspěvek od redhead »

Ahoj DVD předrávač je propojený kabelem do obou obrazovek. Já to mám vedené pod koberečkem a to je lepší. Jinak je to vedené od obrazovek tyčí. Sedačka je kupodivu na to připravená. Nemusí se nic upravovat. Každá opěrka je zabudovaná během 20ti vteřin. Celkem to vyjde na 4200,-Kč plus kabel za 50kč, což je myslím dobrá cena. K vidění v Praze 4 - Michli
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Re: DVD do auta

Příspěvek od anonyme »

Ahoj, píšeš, že to je vedené kabelem tyčí. Takže tedy tou tyčí, co drží opěrka v opěradle. Originál opěrka má tyče plné a tedy tahle drahá má tyč dutou. Je vůbec taková drahá opěrka homologovaná? A ten samotný DVD přehrávač (má 2 zásuvky pro 2 monitory?) je v místě pro autorádio, nebo někde jinde?
redhead
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 23 led 2011, 20:28
Bydliště: Praha 4

Re: DVD do auta

Příspěvek od redhead »

Tyč je dutá, dvd autorádio je normální autorádio s DVD přehrávačem. Homologované to být nemusí :) To u opěrek nikdo nevyžaduje.
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Audio“